Web Yazılım

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Web Yazılım Hizmet Verenler

Emre Den

Emre Den

5.0 1 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Altıeylül

Profil Görüntüle
Selma Oğuz

Selma Oğuz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Mersin / Mezitli
Profil Görüntüle
Fark Teknoloji

Fark Teknoloji

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Altındağ

Web üzerinde çalışacak mini asistan veya daha komplike yapı için iletişime geçiniz

Profil Görüntüle
kemal dalgıç

kemal dalgıç

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karşıyaka
Profil Görüntüle
MAMİGON WEB TASARIM

MAMİGON WEB TASARIM

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

Mamigon Web Tasarım olarak 2020 yılında siz değerli müşterilerimize web tasarım hizmeti sunma...

Profil Görüntüle
Deneme

Deneme

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Etimesgut
Profil Görüntüle
Hülya Çırak

Hülya Çırak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Samsun / İlkadım
Profil Görüntüle
Remzi ÖNEL

Remzi ÖNEL

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye
Profil Görüntüle
Çağatay Çiçekci

Çağatay Çiçekci

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Düzce / Merkez
Profil Görüntüle
semih can

semih can

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Başakşehir
Profil Görüntüle
OzBilgSoft ® Türkiye'nin Lider Yazılım Şirketi

OzBilgSoft ® Türkiye'nin Lider Yazılım Şirketi

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Üsküdar

Web Tasarım, Web Hosting, Mobil uygulama geliştirme, e-ticaret, SEO optimizasyonu, c2c pazaryeri, ...

Profil Görüntüle
msa

msa

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / İzmit
Profil Görüntüle
Hakit Kuş

Hakit Kuş

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şahinbey
Profil Görüntüle
sinan gören

sinan gören

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / İzmit
Profil Görüntüle
ronahi ulucan

ronahi ulucan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Diyarbakır / Kayapınar
Profil Görüntüle
Doly Bilişim Teknoloji Hizmetleri San. Ve Tic.Ltd.Şti

Doly Bilişim Teknoloji Hizmetleri San. Ve Tic.Ltd.Şti

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Yenimahalle
Profil Görüntüle
Mehmet Doğan

Mehmet Doğan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Manisa / Saruhanlı
Profil Görüntüle
Enes Kuzyurt

Enes Kuzyurt

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kağıthane
Profil Görüntüle
Selcen Yağcıoğlu

Selcen Yağcıoğlu

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Kepez
Profil Görüntüle
Anıl Canbay

Anıl Canbay

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak
Profil Görüntüle
Duygu Durak

Duygu Durak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bağcılar
Profil Görüntüle

Web Yazılım Hizmeti

İnternet kullanıcılarının en çok merak ettiği konu olan internet sitesi nasıl kurulur sorusu web yazılım ile beraber, sitenizde olmasını istediğiniz eklentilerin, kontrollerin yapılması ve sitenin kurulması gerçekleşir. Web yazılım, sitenizde ne olmasını diliyorsanız gerçekleştirir.
Web yazılım hizmetini gerçekleştirmek iki aşama ile oluşmaktadır. Bu aşamalar;
• Web sitenin tasarımını ve logosunu içeren, kullanıcıların görmekte oldukları, kullanıcı ara yüzü ismi verilen kısımda olmaktadır.
• Kullanıcılar rahat bir şekilde, internet sitesini kullansınlar diye kullanıcıların kişisel bilgilerini güvenli olarak alıp içeriğe sunmasını sağlamakta olan, web sitenin beyni ismi de verilen yazım aşamaları, kullanıcıların görmediği kısımda gerçekleşir.

Web Yazılım Çeşitleri

- Flash, .Net, PHP, ASP, Java Script

Bu yazılımların amacı, HTML web yazılımıyla hazırlanmış olan web sayfalarına daha farklı özellikler katmaktır. Örneğin; bir internet sitesinde site sahipleri kullanıcıların görüşlerini almak isterler. Bahsedilen yazılım seçeneklerini kullanarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Bilgi güvenliğine önem verilerek yapılan internet üzerinden alışveriş ve bankacılık hizmetleri de bahsettiğimiz yazılımlar sayesinde gerçekleşmektedir. 

- HTML
Html yazılımı ile internet sitesine sahip olan kişi, internet kullanıcılarının nerede neyi görebileceklerini ayarlayabilmektedir. Aynı zamanda web sitesinin sahibi olan kişi, kullanıcıların bu siteler üzerinde işlem yapmasını engelleyebilmektedir. Kullanması en basit olan web yazılımı HTML’dir. Kullanıcıların site üzerinde işlem yapmalarının engellenmesi, video ve görsel gibi içeriklere sahip olan web sitesinin tarayıcının tarafından doğru olarak algılanması ve kullanıcının ekranında sitenin açılmasını sağlamaktadır.

Web Yazılım Firmaları

Son zamanların yükseleni olarak bilinen bilişim sektörü olan web yazılım firmaları, çok önemli yere sahiplerdir. Neredeyse her alanda web yazılım hizmeti ve ürünü oluşturmak mümkündür. Web yazılım firması bu gibi işlemleri gerçekleştirdiği için bu piyasada oldukça değerlidir.

Peki, web yazılım firması tam olarak ne iş yapmaktadır?
İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında, teknolojinin sürekli gelişmesi doğrultusunda yazılım projeleri de sık sık değişip, gelişmektedir. Yazılım çok geniş bir alandır ve zamanla çeşitlenmektedir. Teknolojik cihazların tam olarak ne yapması gerektiğini kodlayıp bu kodların yönetilmesini sağlayabilen bir çalışma sistemine yazılım denir. Web yazılım firması hizmetleri, tamamen müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı kalarak yeni projeler üretmektedir. Aynı zamanda web tasarım firmaları ürünleri tasarlar ve teknolojiden faydalanarak herhangi bir hizmetin meydana gelmesini sağlamaktadır.

Farklı Sektörler İçin Farklı Yazılım Projeleri

Ürün ve hizmetlerin sektörlerinde olan ihtiyaçlara göre yazılım ürünü ve hizmetlerini çoğaltmak gerekir. Son zamanlarda en çok yükselişe geçen elektronik pazarlama ile beraber eğitim, sağlık, eğlence, ticaret gibi birçok farklı ürüne ve hizmete ihtiyaç duyulmaktadır. Web yazılım ajansı elektronik pazarlamaların yükselişe geçmesi ile e-ticaret sisteminin de geliştirilmesine yardımcı olmuştur. İnternet üzerinden online yapılan alışveriş günümüzde oldukça artışa geçti ve bu da yeni ve farklı yazılım ihtiyaçlarını beraberinde getirdi. Web yazılım hizmetleri ile teknolojik ilerlemeler, birbirlerine bağlı olarak aynı oranda yükselişe geçmektedir.
Bazı yazılım firmaları yalnızca bir sektörde uzmanlaşmışken bazıları ise müşterilerin sektörüne göre her türlü sektörde hizmet sağlamaktadır. Her iş sektörünün ihtiyaçları farklı olduğu için web yazılım şirketi yalnızca tek bir sektörde uzmanlaşması daha çok yaygın olmaktadır. 

Peki, bir web yazılım firması hangi şartlara göre sektörünü belirler?

Çoğunlukla çalışanlarının yeteneklerine ve bilgi düzeylerine göre müşterisini belirleyen web yazılım firması, çalışanları ne kadar başka alanda bilgiye sahipse aynı zamanda web yazılım işini gerçekleştirirken teknolojiyi ne kadar iyi ve doğru kullanırsa, web yazılım firması çalışanları ne kadar işlerine hakimse ve yetenekli ise o kadar gelişir ve iş sayısı da o oranda artar.
Web yazılım firması çalışacak olduğu müşterileri seçerken bütçeyi göz önünde bulundurur. Firmanın bütçesinin artışı çalışanların sayısını ve kullanılmakta olan teknolojiyi geliştirmektedir. Bu firmalar, yapılmakta olan işlerin sayesinde fazla iş alınabilir ve böylece bütçesi artabilir. Bütçe artışının gerçekleşmesi için yapılan işin başarılı ve kaliteli bir biçimde müşteriye teslim edilmesi çok önemlidir.

İyi Bir Yazılım Şirketinin Sağladığı Avantajlar

Müşteri olarak bir web yazılım projeniz için, web yazılım şirketi tercih etmeyi düşünüyorsanız eğer yazılım şirketi sizlere şu şekilde avantajlar sağlar;
1. İlk olarak güvendiğiniz bir web yazılım şirketi tercih etmelisiniz. Güvenilir bir yazılım şirketi sizleri gereksiz maliyetlerden kurtarır, bütçenize göre hareket etmenizi sağlar.
2. İşinizi web yazılım şirketi ile birlikte yürütmek, projenizin sağlıklı bir şekilde devam etmesini ve sonuçlanmasını sizlere garanti etmektedir.
3. Anlaşabildiğiniz iyi bir web yazılım şirketi bulursanız ve hizmetinden memnun kalırsanız ve onlara güvenirseniz artık diğer işlerinizde de o web yazılım şirketi ile projelerinize devam edebilirsiniz. Bir daha anlaşabileceğiniz ve en önemlisi güvenebileceğiniz bir şirket aramak yerine eskisi ile devam etmek işinizi kolaylaştırır.
4. Yazılım şirketi, kesinlikle ihtiyaçlarınızı ve dilek, şikayetlerinizi dinler. Sorunlarınıza çözüm bulmayı hedefler. Farklı ve sürekli gelişmekte olan teknoloji ile projelerinize yardımcı olur.

Web Yazılım Hizmetleri İçin Doğru Adres

Web yazılım sektöründe, her sektörde olduğu gibi müşteri ile web yazılım ajansı ya da firmasının iletişimi çok kaliteli olmalıdır. İletişim ne kadar kaliteli olur ise, her iki taraf için de iş zevkli hale gelecektir. Aynı zamanda bu gibi projeler de memnuniyet çok önemli olduğu gibi işin kalitesi de o kadar önemlidir. Bundan dolayı işinde uzman bir ekibe sahip olan web yazılım şirketi ile çalışmakta her zaman fayda vardır. Eğer sizler de web yazılım firması aramaktaysanız, sitemizde web yazılım hizmeti için ilan açarak sizlere geri dönüş olacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. 

Web Yazılım Hizmeti Ortalama Ücretler

400₺ - 8000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret RehberiniGör
400₺ - 8000₺ Ortalama Ücret
400₺ - 8000₺ Ortalama Ücret
400₺ 8000₺

Web Yazılım Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.