Hosting

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Hosting Hizmet Verenler

Can Benek

Can Benek

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

Uygun fiyat yüksek performanslı sunucular sağlanır.

Teklif İste Profil Görüntüle
Emre Calpan

Emre Calpan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Gölcük

Firmanızın Tüm Reklam Danışmanlığını Yapabiliriz. Detaylı bilgi için lütfen iletişime ...

Teklif İste Profil Görüntüle
İmza Bilişim

İmza Bilişim

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Kocasinan

Merhaba Reklam işleriniz itina ile yapılır. Tabela Totem Broşür v.b işleriniz itina ile ya...

Teklif İste Profil Görüntüle
Ada Design Agency

Ada Design Agency

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Karşıyaka

Reklam ve Dijital Pazarlama alanında tüm hizmetleri vermekteyiz. Ekibimiz ve biz profesyonel olara...

Teklif İste Profil Görüntüle
KARATOPRAK Reklam Ajansı

KARATOPRAK Reklam Ajansı

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Şişli

Bizlere 08503800724 numaralı whatsapp hattından ulaşabilirsiniz

Teklif İste Profil Görüntüle
Mustafa Epik

Mustafa Epik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Malatya / Yeşilyurt

YouTube reklamı için iletişime geçin yoğunluktan dolayı en kısa sürede size geri gönüş ya...

Teklif İste Profil Görüntüle
AHMET EZ.

AHMET EZ.

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Mudanya

Sizin için Sosyal medya ve e ticaret platformlarında pazarlama reklam ve görsel iletişim tasarı...

Teklif İste Profil Görüntüle
uğur ağırgöl

uğur ağırgöl

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Sarıyer

dijital pazarlama sosyal medya reklam blog seo işleriniz için destek vermekten mutluluk duyar...

Teklif İste Profil Görüntüle
Adem Bekiroğlu

Adem Bekiroğlu

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bağcılar

Arge Mimarlık yıllardır inşaat sektöründe çok geniş kapsamlı olarak hizmet vermektedir. ...

Teklif İste Profil Görüntüle
Ahmet Curu

Ahmet Curu

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Eskişehir / Tepebaşı

Sizlere Hosting ve E-posta pazarlama hizmetleri sağlamaktayım

Teklif İste Profil Görüntüle
Di-Event

Di-Event

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa

Toplantı-kongre-lansman-konser-düğün-parti vb etkinliklerinde çözüm ortağınız olarak hizme...

Teklif İste Profil Görüntüle

İyi bir hosting firmasına mı ihtiyaç duyuyorsunuz? Büyüklük, hız ve müşteri desteği açısından problemsiz çalışan, 7 gün 24 saat hizmet veren bir hosting firması mı arıyorsunuz? Öyleyse şu an doğru adrestesiniz. Tüm hosting işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilecek en kaliteli ve alanında uzman hosting firmaları ile çalışıyoruz. En başarılı hizmeti en uygun hosting fiyatları ile almak istiyorsanız siz de hemen sitemize giriş yaparak almak istediğiniz hosting hizmeti hakkında bilgi veren bir ilanı sitemizde paylaşın. Sitemizle iş birliği yapmakta olan hosting firmaları paylaşmış olduğunuz ilanı inceledikten sonra sizin için en cazip fiyat teklifleriyle ilanınıza yanıt vereceklerdir. Siz de gelen bu tekliflerden dilediğinizi seçerek hemen bir hosting hizmeti alabilirsiniz. Tüm bireysel ve kurumsal hosting hizmetleri için size yardımcı oluyoruz.

Hosting Nedir?

Sitemizle iş birliği yapmakta olan firmaların verdiği hosting hizmetlerine geçmeden önce isterseniz kısaca hosting nedir sorusunun cevabına değinelim. Hosting kelime anlamı olarak barındırma, bulundurma, misafir etme anlamına gelir. Gördüğü işlevse internet üzerinde yayın yapan web sitelerinin veri tabanlarını yani bilgi depolarını teşkil etmektir. Yani web sitelerinin içeriğindeki tüm bilgiler hosting hizmetleri aracılığıyla saklanır. Burada kelime anlamı olan barındırmayı web sitelerinin alt yapısını oluşturan yazılım ve bilgilerin barındırılması olarak anlayabiliriz. Bu neden gereklidir? Çünkü nasıl ki elimizdeki herhangi bir veriyi bilgisayarımıza yükleyip gerektiği zaman bilgisayarımızdan açarak ona ulaşabiliyorsak aynı şekilde web sitelerinin içeriklerine ulaşabilmek için de hosting hizmeti gereklidir. Web siteleri üzerinde paylaşılan bilgilerin;

 • Çok küçük miktarlarda olabileceği gibi devasa miktarlarda da olması,
 • Kullanıcıların web sitelerine 24 saat ulaşabilme ihtiyacı,
 • Kesintisiz hizmet desteği

açısından web siteleri için bir hosting firmasından yardım almak gerekli olmaktadır. Siz de tüm ücretli ve ücretsiz hosting ihtiyaçlarınız için sitemizi kullanarak en kaliteli firmalarla çalışabilirsiniz. Hemen sitemizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Hosting Türleri Nelerdir?

Günümüzde internet üzerinden yayın yapan milyonlarca web site bulunmaktadır. Bu web sitelerinin her biri farklı içerikleri taşıdığı gibi, taşıdıkları içeriklerin kapladıkları alan ve her bir web sitesinin ihtiyacı da farklı farklıdır. İşte bu yüzden hosting firmaları standart bir hosting hizmeti vermek yerine müşteri memnuniyetini arttırmak ve atıl kapasiteyi en aza indirmek için her boyuttaki web sitesine uygun paketler hazırlarlar. Şimdi size herhangi bir firmadan hosting satın al demeden önce en çok kullanılan hosting türlerinden biraz bahsedelim:

 • Paylaşımlı Hosting: Bu hosting türü internet üzerinde en yaygın biçimde hizmet veren hostingdir. Daha çok küçük boyuttaki işletmeler ya da bireysel bloglar için kullanılır. Paylaşımlı hosting fiyatları oldukça düşük maliyetli ve yeni kullanıcılar için idealdir. Paylaşımlı hostinglerin hem kullanımı kolaydır hem de sunucuların yönetimi ve bakımı firma tarafından yerine getirilir,
 • Özel Sanal Sunuculu Hosting: Bu hosting türü de yine paylaşımlı bir hosting olarak değerlendirilir ancak hosting firması kullanıcıya sunucu üzerinde özel bir yer ayırır. Böylece sunucuya root erişimi yapılabilir, basitçe ölçeklenebilir ve kişiselleştirme alternatifleri oldukça fazladır. 
 • Bulut Hosting: En güçlü hosting türlerinden biridir. Aynı veriler birkaç sunucuya birden kopyalanır. Böylelikle erişilmek istenen bilgiyi sağlayacak sunucu eğer meşgul bir durumdaysa erişim hemen diğer sunucu üzerinden sağlanır ve böylece kullanıcı internette hiçbir şekilde kopukluk ya da yavaşlama yaşamaz. Bulut hosting türünde sunucu hatalarının kullanıcıyı etkilememesi bir avantaj iken maliyetin öngörülemiyor oluşu da bir dezavantaj teşkil eder.
 • Wordpress hosting ise sadece wordpress tabanlı web siteleri için düşünülmüş ve bazı hazır eklentilerle wordpress kullanıcılarının işlerini kolaylaştırmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.
 • Fiziksel Sunucu: En güçlü hosting türünü oluşturur ve sadece bir bir kullanıcının hizmetindedir. Bu yönüyle en güçlü ve en devasa hosting çeşididir diyebiliriz.

Hosting Hizmetlerinde Fiyatlandırma

Hosting fiyatları web sitenizin büyüklüğüne ve sizin taleplerinize göre değişiklik gösterebilir. İnternet üzerinde free hosting yani ücretsiz hosting hizmeti sağlayan firmalar bulabileceğiniz gibi yaptıkları kampanyalarla çok düşük hosting fiyatları karşılığında hizmet veren firmaları da bulabilirsiniz. Hosting firmalarının verdikleri hizmet genel olarak minimum 1 yıl  olmakla beraber müşterinin talebine göre uzatılma imkanı da vardır.

Problemsiz Hosting Hizmetleri En Cazip Fiyatlarla

Web sitenizin veritabanı ne kadar büyük olursa olsun en hızlı bireysel ve kurumsal hosting hizmetleri sağlayan hosting firmalarını sitemizde bulabilirsiniz. Tüm paketler için profesyonel hosting hizmeti sağlayan firmalarla irtibata geçmek için hemen sitemize giriş yaparak web sitenizin ve almak istediğiniz hosting hizmetinin özellikleri hakkında bilgi veren kısa bir ilanı sitemizde paylaşabilirsiniz. Paylaştığınız ilanı inceleyen host firmaları gerekli çalışmaları yaptıktan sonra bütçeniz için en uygun hosting fiyatları ile size teklif sunarlar. Siz de bu teklifler arasından fiyat performans oranının en yüksk olduğunu düşündüğünüz firmayı seçerek hizmet alım sürecini başlatabilirsiniz. Ayrıca iş birliği yapmakta oluğumuz host firmalarından herhangi birine sitemiz üzerinden ulaşarak talep ettiğiniz hizmete dair doğrudan bir fiyat teklifi isteme şansınız da bulunuyor.

 • En kaliteli host hizmetleri,
 • Profesyonel müşteri desteği,
 • Yüzde yüz kullanıcı memnuniyeti ve
 • En hesaplı hosting fiyatları

için kesinlikle sitemizi kullanın. Kaliteli ve hesaplı hosting hizmetini bulabileceğiniz adres burası. Hemen sitemize göz atın.

Hosting Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 900₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
100₺ - 900₺ Ortalama Ücret
100₺ - 900₺ Ortalama Ücret
100₺ 900₺

Hosting Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;