Reklam Danışmanlık

Talep Formu Doldur, Reklam Danışmanlık Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Reklam Danışmanlık Hizmeti

Reklam ve danışmanlık hizmeti ile firma görünürlüğünü arttırın, hedef kitlenizi genişletin, yeni ürün ve hizmetlerin tanıtımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirme fırsatını değerlendirin. Başarılı sonuçlar veren çok sayıda reklam danışmanlık stratejisi bulunur. Reklam ve danışmanlık kategorisinde yer alan başlıca hizmetler aşağıda sıralandığı gibidir. 
• Promosyon Ürünler
• Ajans Hizmeti
• Marka Patent Tescil
• Tabela
• E-mail Pazarlama
• Sms Pazarlama
• Hosting
• Ses & Müzik Prodüksiyon

Promosyon Ürünler

Reklam danışmanlığı ile marka değerlerinizi tanıtın ve yükseltin. Pazarlama ve reklamcılık alanında eğitimli ve tecrübeli profesyoneller ile çalışma fırsatını yakalayın. Promosyon ürün, reklamcılığın önemli stratejilerindendir. Promosyon ürünler ile yeni kurulan şirketlerin isimleri tanıtılır, kullanıcılarda göz aşinalığı oluşturulur ve firma isim & bilgilerinin görünürlüğü arttırılır. Markaların yeni çıkardıkları ürünlerin tanıtımları gerçekleştirilir. Aynı zamanda kurumsal kimliklerinde yenilikler uygulayan firmaların tazeledikleri logo ve unvanları, promosyon ürünler ile tanıtmak mümkündür. Bunlara ek olarak firma çalışanlarına, ziyaretçilerine ve öğrencilere hediye etmek üzere promosyon ürün üretimi yapılabilir. 

Ajans Hizmeti 

Markalaşmak isteyen yeni kurulan firmalar ve hedef kitlesini büyütmeyi amaçlayan firmaların başvurduğu ajans hizmeti, piyasadan alınan miktarın arttırılmasını sağlar. Ajanslar, geliştirdikleri stratejiler ile firmalara atadıkları uzman reklam danışmanları ile süreci yönetir. En çok başvurulan ajans hizmetleri arasında öncelikli olarak firma için logo tasarlama, kartvizit ve tabela tasarımı yapma, grafik belirleme yer alır. Medya satın alma ve planlama ajansları ise piyasaya sürülen ürünlerin geniş bir hedef kitleye kolaylıkla ulaşmasını ve doğru şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar. Pazarlama ajansları, web tasarım pazarlama, sosyal medya pazarlama, video ve reklam pazarlama görevlerini üstlenir. 

Marka Patent Tescil

Marka ya da ürünler için patent ve tescil işlemlerinizi uzman firmalar ile gerçekleştirin. Patent, teknik ya da bilimle ilgili konularda oluşturulan icat haklarının kime ait olduğunun resmi olarak belirlenmesidir. Türkiye’de patent verme üzerinde yetkili kurum Türk Patent Enstitüsü’dür. Türk Patent Enstitüsü’nden patent almak üzere gereken evrak temini, başvuru işlemleri ve diğer sorumluluklar uzman firmalar tarafından gerçekleştirilir. Marka tescil ise firma tarafından verilen ürün ve hizmetlerin, diğerlerin ayırt edilmesi üzere konan işarete verilen isimdir. Marka tescil işlemlerinin tamamlanması 1 seneye yakın bir süreyi bulmaktadır. Yüksek kaliteli hizmeti, uzman marka patent vekili aracılığıyla uygun fiyatlara almak için ara.com.tr, gelişmiş reklam danışmanlık hizmetleri sunar. 

Tabela

Tabela hizmetleri ile firma, mağaza, atölye, ofis, çiftlik, eğitim kurumu, eczane ve hastane benzeri yerlerde kullanılmak üzere hem bütçenize uygun hem de estetik tabelalara sahip olun. Türkiye’nin farklı bölgelerinde görev yapan profesyonel firmalardan gelen teklifleri değerlendirin ve hedeflediğiniz tabelaya kavuşun. Farklı renk ve tasarım seçenekleri arasından marka değerlerinizi ve tarzınızı en çok yansıtanı belirleyin. Tabela çeşitleri arasında; led tabela, neon tabela, gravür tabela, totem tabela, branda tabela yer alır. Uzman tabelacı portföyü ile aradığınız hizmet burada. Bunların yanı sıra cam yazma hizmetleri almak da ara.com.tr ile artık çok kolay. 

Email Pazarlama

Email pazarlama, markanın hedef kitleye direkt olarak ulaşmasını ve pratikliği ile zamandan tasarruf etmesini sağlar. Ticari ve reklam amacı ile toplu bir şekilde gönderilen elektronik postalar, gelişen teknoloji ortamında etkili ve başarılı olarak nitelendirilen bir reklam hizmetidir. Satış oranlarını arttırmak üzere email marketing olarak da bilinen email pazarlama, çok düşük maliyetler ile gerçekleştirilmesi nedeniyle de tercih sebebidir. Hedef kitlenizi genişletmek için dilediğiniz email pazarlama hizmet seçenekleri ara.com.tr’de.

SMS Pazarlama

SMS pazarlama, hizmet ve ürünlere olan ilgiyi çoğaltmak, markayı görünür hale getirmek ve satış oranlarında artış sağlamak üzere tercih edilir. Reklamcılık türleri arasında uygun fiyatlı olanlardan biridir. SMS marketing ismi de verilen SMS pazarlama, cep telefonlarının yaygınlaşması ile rağbet gören bir stratejidir. Toplu SMS gönderim üzerine kurulu bu sistem, firma satışlarında istenen düzeye gelinmesine yardımcı olur. Marka ürün ve hizmetleri ile birlikte yenilik, indirim ve kampanya tanıtımını yapmak üzere de SMS pazarlama tercih edilir. 

Hosting

Hosting, firmaya dair bilgilerin yer aldığı veri tabanını ifade eder. Günümüzde özellikle büyük şirketlerde saklanacak çok sayıda veri olması, hosting sistemini popüler hale getirdi. İnternet aracılığıyla ulaşım sağlanacak bu veri tabanında firmalar, diledikleri büyüklükte verileri güvenle saklayabilir. Veri tabanına 7 gün 24 saat ulaşım sağlanır ve boyutu kullanıcı tarafından belirlenir. Aynı zamanda verilere, istenen her ortamda internet aracılığıyla erişilebilir. Hosting seçenekleri arasında paylaşımlı hosting, özel sanal sunuculu hosting, bulut hosting, wordpress hosting ve fiziksel sunucu yer alır. Bulut hosting, en çok tercih edilen hizmetlerdendir. En kaliteli host hizmetleri uygun fiyatlar ve profesyonel müşteri desteği ile ara.com.tr çatısı altında birleşiyor. 

Ses ve Müzik Prodüksiyon

Marka reklamları için müzik oluşturma ya da uzman sanatçılardan seslendirme hizmetini kolaylıkla alın. Reklam jingle’ı oluşturma, müzik haline getirme ve başarılı seslendirme ile reklam ve klip hazırlamak için ara.com.tr’nin geniş portföyünden yararlanın. Diksiyon ve vurgu eğitimi alan seslendirme sanatçıları, doğru tonlamalar ve rol üstlendiği karaktere uygun bir şekilde hizmeti tamamlar. Her türlü projede rol alabilecek kadın, erkek ve çocuk seslendirmeleri tek tık uzağında.

Profesyonel ve Başarılı Reklam Danışmanlık Hizmeti

Profesyonel firmalar ya da uzmanlar ile birlikte çalışmak ara.com.tr ile artık çok kolay. %100 müşteri memnuniyeti ve başarı garantisi veren firmaları seçerek, markanız ve kendiniz için hedeflediğiniz reklam danışmanlık hizmetine sahip olun. İnternetin etkili kullanımı, reklamcılıkta büyük bir öneme sahiptir. Her geçen gün gelişen ve yenilenen internet üzerinde doğru reklam stratejileri de sürekli bir değişim halindedir. Bu değişimleri takip ve analiz eden uzmanlar ile çalışmak, kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacak. Kapsamlı çalışan veri tabanı ile ara.com.tr’de fiyatlar, arz – talep dengesi doğrultusunda uygun meblağlardadır. Bu sayede farklı bütçe aralıklarına hitap eden hizmeti bulmak son derece kolaydır. Vakit kaybetmeyin diye ara.com.tr! 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Reklam Danışmanlık Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.