Ajans Hizmeti

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Ajans Hizmeti Hizmet Verenler

Onur Kını

Onur Kını

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa

Antalya Film Ekibi'nde bir çok projede bulundum. Bir çok projede yönetmenlik ve yardımcı yönet...

Teklif İste Profil Görüntüle
Yusuf Haskılıç

Yusuf Haskılıç

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Mamak

Profesyonel dizayn edilmiş stüdyomda, ses, müzik kayıtları, akustik klip çekimleri, beste, ara...

Teklif İste Profil Görüntüle
Gökhan Sarkut

Gökhan Sarkut

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Şişli

Reklam prodüksiyon şirketi olarak 13 senedir sektörde hizmet vermekteyiz. Sizlere çözüm ortağ...

Teklif İste Profil Görüntüle
İRFAN Çokgürbüz

İRFAN Çokgürbüz

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Kepez

Reklam tabela imalat montaj konusunda bizden fiyat almadan karar vermeyin detaylı bilgi için lütf...

Teklif İste Profil Görüntüle
Ada tanıtım org.danş.hiz.ltd şti

Ada tanıtım org.danş.hiz.ltd şti

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beyoğlu

merhabalar, firmamız ADA TANITIM ORG.DNŞ olarak 1997 yılından bugüne fuar stand tasarım ve uyg...

Teklif İste Profil Görüntüle
uğur ağırgöl

uğur ağırgöl

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Sarıyer

dijital pazarlama sosyal medya reklam blog seo işleriniz için destek vermekten mutluluk duyar...

Teklif İste Profil Görüntüle
Di-Event

Di-Event

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa

Toplantı-kongre-lansman-konser-düğün-parti vb etkinliklerinde çözüm ortağınız olarak hizme...

Teklif İste Profil Görüntüle
Serkan Sümer

Serkan Sümer

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa

Uzun yıllarca kurumsal, büyük ajanslarda ve 5 yıldızlı otellerde kazandığım bilgi beceri ve...

Teklif İste Profil Görüntüle
Technical Production

Technical Production

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Şişli

Profesyonel Ses, Işık, LED Ekran kiralama Dj müzik hizmetleri Sanatçı, Orkestra Süsleme De...

Teklif İste Profil Görüntüle
Filozof Medya

Filozof Medya

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kahramanmaraş / Dulkadiroğlu

Teklif İste Profil Görüntüle
erdal güner

erdal güner

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Mudanya

Reklam Ajansı Olarak Hizmet Vermekteyiz Tabele Matbaa Promasyon Organizasyon

Teklif İste Profil Görüntüle
Barkod Medya

Barkod Medya

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Aydın / Kuşadası

Dijital çözüm ortaklığı yapıyoruz ve işletmelerin sosyal medya yönetimlerini sağlıyoruz.

Teklif İste Profil Görüntüle
Mutfak Yapım Dijital Reklam Ajansı

Mutfak Yapım Dijital Reklam Ajansı

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak

"Mutfak Yapım" Dijital Reklam Ajansı olarak İzmir de faaliyet gösteren 15' e yakın çalışanı...

Teklif İste Profil Görüntüle

Reklam danışmanlık hizmeti, ajanslarca sağlanan, markalaşma yolunda ilerlemek isteyen tüm firma, kuruluş ya da kişilerin bilinirliğini arttırmaya yardımcı olan, bilinirliği arttırırken piyasadaki payı arttırarak güzel kazançlar elde etmeye yardımcı olan hizmetlerdir. İhtiyaç duyulan çalışmaya göre çeşitli ajanslardan alınabilen reklam danışmanlığı yol gösterici olurken, pek çok işi de halleden ajanslar, müşterilerinin işlerini düzenli bir şekilde ilerletmekte ve iş yükünü azaltmaktadır. Çeşitli stratejiler geliştirerek, potansiyel hedef kitleye en iyi şekilde ve hangi yöntemle ulaşılabileceğini belirlemekte olan reklam danışmanları, işinin uzmanı ve reklamcılık-pazarlamanın sektörünün yanında medyaya da hâkim olmalıdırlar. Bu hâkimiyete sahip kişilerden ya da ajanslardan alınan reklam danışmanlık hizmeti, oldukça kar etmenizi sağlayacaktır.

Ajans Çeşitleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ajans hizmetlerini değiştirmekte, buna bağlı olarak ajans çeşitleri de çeşitlilik göstermektedir. Eski, geleneksel reklam ve ajans hizmetlerinin yerini, güncel ve teknolojiye uyum sağlayan hizmetler almaktadır. En sık başvurulan ajans çeşitleri ve  bazı ajansların hizmetleri aşağıdaki gibidir.

 • Markalaşma konusunda uzmanlaşmış kişilerce hizmet vermekte olan markalaşma ajansları, bir marka için gerekli olan logoyu müşterinin isteği doğrultusunda tasarlamakta, grafikleri belirlemekte ve hatta markanın tabela ve kartvizitlerine kadar planlama yapabilmektedirler. Genellikle butik olarak çalışırlar.
 • Medya planlama ve satın alma ajansları, reklamı, hizmeti ya da ürünü müşteriye en iyi şekilde tanıtacak platformu araştırma, planlama, satın alma ve yürütme işleriyle ilgilenmektedirler. Televizyonlara verilecek reklamlar, gazete ve dergilere verilecek yazılı reklamlar, radyo reklamları, en çok müşteriye hitap edecek reklam panoları ve çevrimiçi platformlardaki dijital reklamlar, bu ajansların verdiği hizmetlerdendir.
 • Taleplerin artmasıyla birlikte reklam ajanslarından ayrı da hizmet vermekte olan pazarlama ajansları, sosyal medya pazarlaması, web tasarımlarını pazarlama, reklam ve videolar ile pazarlama, kampanya geliştirme gibi hizmetler vermektedirler.
 • Çağımızın vazgeçilmezi olan internet, reklamcılık için de büyük bir gelir kaynağıdır. Dijital pazarlama ve reklam ajansları ise bu stratejinin önemli bir parçası sayılmaktadır. İnternet üzerinden pazarlama, sosyal medya üzerinden pazarlama ve yönetim, e-ticaret, içerik pazarlaması gibi hizmetler vermektedirler. 
 • Event ajansları yani etkinlik ajansları, ev sahibi olmak istediğiniz etkinliğin en iyi şekilde tanıtılmasını sağlamaktadır. Etkinlik organizasyonları, tören ve kutlama planlamaları, ürün lansman ve sunumları, açılış ve konferanslarda hizmet vermektedirler.
 • Artık, günümüzde en sık kullanılan sosyal medya platformları için de ajanslar faaliyet göstermektedir. Sosyal medya ajansları, bu nedenle kurulan ve müşteriye ulaşmanın en kolay yolu olan sosyal medya platformlarında ilgi çekici içerikler üreten, yönetimini yapan ve müşteriyi kendine çekerek markayı ön plana çıkaran ajans çeşitlerinden biridir.
 •  Reklam Ajansları
 •  Cast Ajanslar
 •  SEO, SEM, SMO Ajansları
 •  Kreatif Ajanslar
 •  Yatırım Geliştirme Ajansı
 •  Tasarım ve Grafik Ajansı
 •  Kurumsal Ajans
 •  Web Tasarım Ajansı
 •  Danışmanlık Ajansı
 •  Sanat ve Kültür Ajansı

Reklam Ajansı 

Reklam ajansları, tüm bu ajans hizmetlerinin hepsini kapsayan, oldukça donanımlı ve işinde uzmanlaşmış kişilerce hizmet alabileceğiniz ajans çeşitlerinden biridir. Markaların bilinirliğini arttırarak hedef kitlesini en iyi şekilde belirlemekte ve bu kitleye uygun reklam çalışmaları yapmaktadırlar. Müşterilerine reklamcılık konusunda mentorluk yapan reklam ajansları, etkili ve büyümeyi sağlayan reklam stratejilerini de geliştirmektedir. Sosyal medya reklamları, afiş ve broşür tanıtımları, marka logo ve web tasarım çalışmaları, kampanya ve promosyon çalışmaları, radyo ve televizyon reklam çalışmaları da, reklam ajansı tarafından planlanmakta, hayata geçirilmekte ve yönetilmektedir.

Cast Ajans

Ajans çeşitlerinin arasında toplumla en çok içli dışlı olan ve temelinde de insanın bulunduğu önemli ajans çeşitlerinden birisi de cast ajanslarıdır. Bu ajanslar, oyuncu olmayı vadederken, ihtiyaç duyulan yeni yüzleri de en kolay yoldan bulmaya yardımcı olan ajanslardır. Teknolojinin ve medya sektörünün günümüzde oldukça büyük bir yer kaplaması da cast ajansların değer ve önemini arttırmaktadır. Yapımcı şirketlerin, kurumların, markaların tanıtımını yapmak istedikleri ürün, çalışma, hizmet için yeni yüzlere ihtiyaç duymasıyla cast ajanslar devreye girmektedir. Reklam, dizi ve sinema gibi yapımlarda rol alan oyuncuların bulunduğu bu platform, halka ulaşmanın araçlarından olan reklamlar ve tanıtım filmleri için vazgeçilmezdir. Reklam kampanyalarını, tanıtımları en iyi şekilde planlar ve tanıtılması için en etkili olacak yüzü ya da kişiyi bulmaya çalışırlar. Bu çalışmaların takibi uzman bir kadro tarafından sağlanırken, profesyonelce yürütülmesi için de eğitmenlerle birlikte çalışılmaktadır. Profesyonel kişilerin yardımıyla gerçekleştirilen cast ajans hizmeti, hedef kitleye doğru bir şekilde hitap etmek için oldukça önemli bir araç olmaktadır.

Günümüzde markaların, firmaların, kişilerin, kurum ya da kuruluşların bilinirliğini arttırarak daha geniş kitlelere ulaşması ilgili ajanslarla sağlanmaktadır. İstenilen hizmete uygun ajans çalışmaları uzman ellerden çıktığı takdirde istenilen sonuçlara oldukça kısa bir sürede ulaşılabilmektedir. Hayatın her alanına hitap eden ve neredeyse baktığımız-gördüğümüz her şeyin mimarı olan ajanslar, gerek sosyal medyada, gerek televizyon reklamcılığında yardımımıza koşacaktır. Kaliteli bir ajans çalışması, kazancınızı arttırmanızı sağlayacak, bilinirliğinizi arttırarak yeni müşteriler kazanmanıza ve piyasada sözünü arttırmanıza yardımcı olacaktır. Siz de markanız, firmanız ya da kendiniz için ajans hizmeti almak amacıyla sitemizde iş ilanı oluşturabilir ve binlerce uzman tarafından size sunulacak teklifleri değerlendirebilirsiniz. Size en uygun gelen teklifi seçerek size en uygun ajans hizmetine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ajans Hizmeti Hizmeti Ortalama Ücretler

50₺ - 1400₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
50₺ - 1400₺ Ortalama Ücret
50₺ - 1400₺ Ortalama Ücret
50₺ 1400₺

Ajans Hizmeti Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;