Kontak Tamiri & Anahtar Yedeği Hizmeti Ortalama Ücretler

69₺ - 899₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

69₺ - 899₺ Ortalama Ücret
69₺ - 899₺ Ortalama Ücret
69₺ 899₺

Oto Kontak Tamiri Ücret Rehberi

Kontakta oluşan arızalardan meydana gelebilecek mağduriyetinize karşı kontak tamiri ve anahtar yedeği hizmeti ile servise gitmenize gerek kalmadan hizmet almanız mümkün. Araba anahtarını kaybetmek sık görülen sorunlardan biridir. Bu anahtarın yedeğinin alınmasının yanı sıra eski anahtarınızı aracınızın hafızasından sildirerek ileride karşılaşabileceğiniz sorunları önleyebilirsiniz. Olmadık zamanlarda gerçekleşebilecek kontak tamiri ücreti ve anahtar yedeği hizmeti ortalama olarak 200 TL ila 400 TL arasında değişiklik göstermektedir. 

Kontak Tamiri ve Anahtar Yedeği Hizmetinin Genel İşlemleri 

- Kontağın neden çalışmadığına dair tespit yapılması ve uygun işlemlerin belirlenmesi, örn. anahtar sıkışması, kontak arızası, kontak aşınması, anahtarın boşa dönmesi ya da arabayı stop ettirmemesi vs.
- Soruna göre, anahtarın kontaktan çıkarılması, yedeğinin çıkarılması 
- Kontaktaki arızanın çözümlenmesi 
- Yeni anahtarın arabada çalışıp çalışmadığının kontrol edilmesi 
- Araba modeline göre eski anahtarın araba hafızasından silinmesi 

Kontak Tamiri ve Anahtar Yedeği Hizmet Maliyetini Belirleyen Genel Unsurlar 

a. Sorunun kaynağı
Hizmetin hangi sorun için alındığı maliyeti belirleyen en önemli unsurdur. Kontak arızalı ve anahtarın yedeğinin alınmasına gerek yoksa toplam ücret azalır. Bazı durumlarda ise yalnızca anahtarın yedeği çıkarılarak problem çözülür ve kontağın detaylı tamirine gerek kalmaz. 
b. Araba marka ve modeli 
Araba modelinin gelişmişliği, anahtar ile mi kumanda ile mi çalıştığı gibi faktörler göz önüne alınarak kontak tamiri ve anahtar yedeği hizmeti ücreti değişiklik gösterir. Son model arabalara yaklaştıkça fiyat artar. 
c. Hizmetin aciliyeti
Kontak tamiri ve anahtar yedeği hizmeti maliyeti, işlemlerin ne denli acil tamamlanması gerektiğine göre değişebilir. Kısa sürede acil müdahaleler ile randevulu ve daha sonra teslim arabalarda fiyat farklılık gösterebilir. 

Kontak Tamiri ve Anahtar Yedeği Hizmetini Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Kontak tamiri ve anahtar yedeği hizmeti alırken sorunun tam olarak giderilmesi ve herhangi olumsuz bir tamir sonucundan dolayı hayal kırıklığı yaşamamak için dikkat edilmesi gerekenler şunlardır: 

- Arabanızı olduğu yerde anında tamir ettirmeyip ustadan teslim alacaksanız arabanızın içerisindeki önemli evrak ve özel eşyaları aldığınızdan emin olun. Bu sayede kötü bir sonuçla karşılaşma ihtimaliniz azalır. 
- Ara.com.tr’deki kullanıcı yorumlarını dikkate alırsanız daha kaliteli bir hizmet alma şansınız artar. Memnuniyetinizin artması ile daha uzun ömürlü bir çözüm elde edersiniz. 
- Kontak tamiri ve anahtar yedeğini hizmeti aldıktan sonra hemen kontrol edin ve herhangi bir uyumsuzluk varsa ustaya bildirin.
- Hizmet tamamlandığı takdirde ücreti ödeyerek, tamircinin iletişimi, hizmetin kalitesi ve ustanın yetkinliğini göz önünde bulundurarak sitede değerlendirme yapın.

Ara.com.tr Avantajları 

 En iyi ustayı bulma imkanı:
    Kontak tamiri ve anahtar yedeği ile ilgili uzun yıllardan beri çalışan binlerce usta, Ara.com.tr’de sizleri bekliyor. Size en yakın ve profesyonel tamirciler arasından seçiminizi yapın.
 Uygun fiyatlar: 
    Ara.com.tr her bütçeye uygun hizmet sunar. Burada yalnızca aldığınız hizmet kadarını ödersiniz. 

 Güvenilir çevrimiçi yorumlar: 
    Daha önce ustadan hizmet almış kullanıcıların yorumlarına göz atarak, yüksek kalitede kontak tamiri ve anahtar yedeği hizmeti alabilirsiniz. 

 İhtiyacınız olduğu anda hizmet: 
    Arabanız en olmadık zamanda çalışmıyorsa hemen Ara.com.tr’ye girin. Üstelik tamirciler, dilediğiniz takdirde hizmet vermek için size gelir. Büyük külfetten sizi kurtaran bu avantaj ile kısa sürede tamir tamamlanır. 
İhtiyacınız olan nitelikli kontak tamiri ve anahtar yedeği hizmetini uygun fiyatlara almak için kolaylıkla Ara.com.tr’de ilan açabilir ve uzman kişilerden gelen binlerce teklifi değerlendirebilirsiniz.

Kontak Tamiri & Anahtar Yedeği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;