Apartman Yönetimi

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Apartman Yönetimi Hizmet Verenler

Özge Polat

Özge Polat

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Küçükçekmece

Küçükçekmece sefakoyde bulunan cafemizde okey masası ,Nargile, canlı müzik, Doğum günü org...

Teklif İste Profil Görüntüle
Titizgrup site bina yönetimi & temizlik hizmetleri

Titizgrup site bina yönetimi & temizlik hizmetleri

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Çerkezköy

Titizgrup site bina yonetimi ve temizlik hizmetleri

Teklif İste Profil Görüntüle
AYDIN YÖNETİM HİZMETLERİ

AYDIN YÖNETİM HİZMETLERİ

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Marmaraereğlisi

Profesyonel Kalite Apartman Site ve Rezidans Yönetim Hizmeti

Teklif İste Profil Görüntüle
Yasin ALTUN

Yasin ALTUN

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kayseri / Kocasinan

Dış Çekim,Nişan Çekimi,Düğün Çekimi,Aile Çekimi,Bebek Çekimi,Bireysel Dış Çekim Profes...

Teklif İste Profil Görüntüle
Business Yönetim ve Temizlik

Business Yönetim ve Temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Süleymanpaşa

Business Yönetim ve Temizlik Tekirdağ Süleymanpaşa Apartman yönetim ve temizliği için biz...

Teklif İste Profil Görüntüle
Ramazan KORKMAZ

Ramazan KORKMAZ

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / İzmit

Sektörlerde ara eleman usta ,montaj,lojistik,Beyaz yaka ,mavi yaka ve ihtiyaç olunan personel dest...

Teklif İste Profil Görüntüle
Oktay Demir

Oktay Demir

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Kapaklı

Sizler üzerine özel günlerinize müzikli yazılı slayt yapabilirim Şehir tercihi farketmez ö...

Teklif İste Profil Görüntüle
Yüce Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

Yüce Yönetim ve Temizlik Hizmetleri Tic.Ltd.Şti.

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Süleymanpaşa

Kaliteli hizmetlerin ilk adımı, DÜRÜST olmaktır ilkesiyle yola çıktığımız bu sektörde, m...

Teklif İste Profil Görüntüle
Murat Demir

Murat Demir

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Samsun / Atakum

Bina ve Site apartman Yönetiminde aile lere ve kişisel aile ve yasam alanlarini ortak kullanim ala...

Teklif İste Profil Görüntüle
Doğan Karagöz

Doğan Karagöz

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü

Ev yemekleri ve organizasyon hizmetleri vermekteyim 20 yıl dır gecmisimvar

Teklif İste Profil Görüntüle
Han Yönetim

Han Yönetim

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy

Firmamız İstanbul’un tamamına site ve apartman yönetimi hizmetini en güvenilir, uygun bütçe...

Teklif İste Profil Görüntüle
Odyosi Yön. Sis. San. ve Tic. A.Ş

Odyosi Yön. Sis. San. ve Tic. A.Ş

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya

6.yılın'da 30.000 kullanıcı ve 250 yönetici Odyosi.com Yazılımını ve Destek hizmetlerini ku...

Teklif İste Profil Görüntüle
Ugur Baykan

Ugur Baykan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü

Magazacilik sektorundeki yonetici ve isletmeci kimligimi bundan sonraki donemlerde site , rezidans v...

Teklif İste Profil Görüntüle

Profesyonel Apartman Yönetimi Hizmeti

Rezidansların yapılmaya başlaması ile kültürümüzdeki apartman yöneticisi artık eskilerde kaldı. Toplu yerleşkelere olan yönelimin sebebi içerisinde havuz, spor salonu gibi hobi alanlarının bulunmasından ve zamanı aktif geçirecek aktiviteler kaynaklanıyor. Bu ve bunlar gibi sosyal alanlar insan etkileşimini arttırıyor ve yaşamı kolaylaştırmayı sağlıyor. Siteler sosyal hayatın yanında insanlara güvenli alanlar da sunuyor ve tehditlerden koruyor. Peki böyle büyük yerlerde apartman yöneticisi ihtiyacı nasıl karşılanıyor? Güvenlik ihtiyacı ve diğer ihtiyaçlar nasıl karşılanıyor. Tabii ki de apartman yöneticileri tarafından. Şimdi daha detaylı inceleyelim.

Bahsettiğimiz rezidansların ortalama 100 daireli olduğu göz önüne alındığında profesyonel apartman yönetimi elbette ki profesyonellik gerektiriyor. Sadece profesyonel yöneticilerin altından kalkabileceği bakımlar vardır. Bunlar; su ve elektrik giderleri, güvenlik elemanlarının maaşları, havuz fayans tamiri, bahçe bakımı, mevsime göre düzenleme gibi konular sadece birkaçıdır. bu kadar görevi sadece tecrübeli ve pratik profesyonel yönetici halleder. Sayılan işler kesinlikle uzman dokunuşlar isteyen ihtiyaçlardır. Aksaması halinde sorun bir güne yansır.  Son zamanlarda yapımı artan site ve rezidans yaygınlaşmaları doğrultusunda ihtiyaç artmış profesyonel apartman yönetimi firmaları taleplerinde yoğun artışlar olmuştur.

Profesyonel Apartman Yöneticisi Tutmanız İçin 8 Sebep

Oturduğunuz konutun kiracısı ya da sahibi olmanız fark etmeksizin apartman yönetiminin büyük bir çaba ve zaman istediğini anlamışsınızdır. İşte bu noktada profesyonel bina yönetimi hizmeti tam size göre bir tercihtir.

Eski apartman yöneticiliği yerini günümüz şartları ve yaşantısına uygun profesyonel yönetici hizmetine bıraktı. Değişmeli olarak da anılan apartman sistemi, çoğunlukla apartmanda yaşayan kişiler tarafından seçilir. Ancak daire sayısı yüksek apartmanlarda bu sistem yürüyemiyor çünkü bu hizmeti adilce sağlamak o kadar da kolay değil.. Bina yönetim firmaları bu konuda en çok ihtiyacınız olan ve güvenilirliği nerede bulacağı bilemeyenlere güzel imkanlar sunuyor. Bir profesyonel yönetici görünenden daha fazla bakım üstlenmektedir. Bu son derece önemli ve hassas sorumlulukları yakından inceleyelim:

1. Doğru aidat ücretlerini belirler: 

Bu ücretleri belirlerken sadece ev konumu baz alınmaz aynı zamanda verdiği hizmetlere göre de belirlenir. Örneğin  basketbol sahası ve olimpik yüzme havuzuna sahip sitelerde sıradan apartman yönetimine göre aidatlar büyük farklılık gösterecektir. İyi profesyonel apartman yönetimi firmaları, gerekli aidat fiyatını belirlemek adına özel planlamalar ve çalışmalar yapar. Öyle bir orantı kurar ki bununla haklı ve adalet bir denge içinde dairelere paylaştırır. Bulunduğu kata ve evin büyüklüğüne göre aidat fiyatları değişiklik göster.

2. Aylık aidat ödemelerinin zamanında tahsil eder ve yatırılmasını sağlar: 

Eğer öncesinde faturalandırma alanında çalıştıysanız müşterilerinizden ödeme almanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorsunuzdur. Profesyonel apartman yönetimi firmaları aidatı zamanında toplamak ve ödemeleri zamanında yapmak için çalışkan ve güvenilir sistemlere sahiptir ve öyle olmak da zorundadır. Bu ödeme sistemi, ev sahiplerinin ve kiracıların gelir durumunu belirlemek ve programlamak üzere en uygun yöntem ve seçenektir.

3. Mülkünüzün pazarlamasında rol oynayabilir:

Anlaştığınız her firma ve yönetici bu işi yapamayabilir. Fakat uzman bina yöneticisi,  sahip olduğunuz mülkünüzü nerede pazarlayacağınızdan tutun, ilgi çekici reklam malzemelerine kadar nasıl pazarlayacağını çok iyi bilir bunu tecrübelerine borçludur. Şu an içi boş olan veya yaşamadığınız kullanmadığınız ancak kiraya vermek istediğiniz evinizin hakkında da yol gösteri olabilirler. 

4. Mülkünüze doğru kiracıları bulabilir: 

Yukarıda belirtilen olduğumuz farklı firmalardaki bu hizmet, sadece apartman için çalışan bir emlakcı gibidir adeta. Her firma sınırlarını uzman apartman yönetimi anlayışına göre hatta firmalar kendileri hizmetlerini seçip belirleyip koyarlar. Deneyimli profesyonel apartman yönetimi firmaları iyi kiracılar bulmalıdır hatta bu konusunda uzmandır, olmak zorundadır. Bütün detaylarla ilgilenir ve tüm güvenlik kontrollerini güvenle sağlar.

5. Kiracıları yönetir: 

Apartman yönetim firmaları, hem kiracı-komşu ilişkileri kontrol edip izlemeli hem de kiracı-ev sahibi ilişkilerini gözlemlemelidir. İyi kiracılar bulmak yeterli değildir aynı zamanda ilişkileri tümüyle gözlemlemeli ve yönetebilmelidir. Profesyonel yönetici, hem düzenli hem de acil bakım ihtiyaçlarını halledebilmeli, düzenli denetimlerde ayrıca özen göstermelidir. 

6. Satıcı ilişkilerini yönetir: 

Profesyonel apartman yönetimi firmaları, bakım işçileri, esnaflar, müteahhitler, tedarikçiler ve satıcılarla ilgili tüm işleri hallederek size iş bırakmazlar ve sizleri zaman kaybından kurtarırlar. Profesyonel yönetici, en iyi fiyata en iyi hizmeti sağlamakla sorumludur. size en iyi fiyatı sunmakla kalmaz en iyi işi de  sağlar, ek olarak gerekli bakımları da üstlenir.

7. Konut düzenlemelerine ve emlak yasalarına uyulduğundan emin olur: 

Ev tutulurken ve bakımı yaptırılırken izlenmesi gereken yollardan birçok kural, yasa ve yönetmelik vardır. En önemlileri yasal düzenlemeler ve adil konut düzenlemeleridir. Profesyonel apartman yönetimi, mülkünüzü taze tutmakta ve bu farklılıklara uyum sağlayan yasalardan kaçınmanızda size yardım eder.

8. Zamanınızın karlılığını en üst düzeye çıkarır: 

Sizi zaman kaybından kurtarmak, apartman yöneticisinin en önemli görevidir. Apartman yöneticisinin yaptığı sayısız işlere örnek vermek gerekirse  peyzaj işleri, temizlik işleri,  güvenlik, jeneratör veya asansör bakımı, havuz veya özel alanların bakımı vs. olarak söylenebilir.

Sitemizin Apartman Yönetimi Konusunda Avantajları Nelerdir?

Daha düşük maliyetli ve daha verimli apartman yöneticisi tutmanın nasıl daha kolay olduğunu gördük. Artık binanızı uzman yöneticilere bırakmaya hazırsınız.

Ülkemizin her yerinde siz değerli müşterilerimize hizmet verebilen profesyonel apartman yönetim firmaları sitemizde başvurularınızı bekliyor. Bundan sonra dışarıda tüm vaktinizi doğru firma aramaya harcamakla kaybetmeyeceksiniz. Uzman ve kalıcı kadrolarımız sizlere hizmet etmeye hazır.  

Profesyonel apartman yöneticiliği hizmeti almaya daha yakın olmak için, ihtiyacınız olan hizmetleri detaylıca belirtin. Daha sonra alt yapımız aracılığıyla sizlere en uygun firmalar ulaşacaktır. Verilecek olan tüm hizmetler, alanında uzman kişiler tarafından verilir. İhtiyacınız olan konularda bize güvenmekten çekinmeyin. 

Apartman Yönetimi Hizmeti Ortalama Ücretler

160₺ - 900₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
160₺ - 900₺ Ortalama Ücret
160₺ - 900₺ Ortalama Ücret
160₺ 900₺

Apartman Yönetimi Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;