Lamine Cam

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Lamine Cam Hizmet Verenler

Rahmi Bilgili

Rahmi Bilgili

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Buca
Teklif İste Profil Görüntüle
Serkan Sarı

Serkan Sarı

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Keçiören
Teklif İste Profil Görüntüle

Cama dair tüm ihtiyaçlarınıza cevap buluyoruz. Her türlü bina ve araç bölmesinde kullanacağınız lamine cam malzemelerinin

- kesim, 
- montaj, 
- bakım ve 
- tamir 

işlemleri için profesyonel firmalardan en uygun fiyatlarla ürün ve hizmet almak için mutlaka sitemizi ziyaret edin. Talep ettiğiniz tüm cam çeşitleri sağlam ve zamanında edilir. Sağlam ve kullanışlı lamine cam modelleri için hemen sitemize giriş yaparak almak istediğiniz lamine cam ürünü hakkında açıklama içeren bir iş ilanını sitemizde yayınlayın. Yayınlamış olduğunuz ilanın fizibilitesini yapan firmalar size özel çözümler ve en uygun lamine cam fiyatları ile ilanınıza dönüş yapacaklardır. Siz de gelen bu tekliflerden dilediğinizi seçebilir, ihtiyacınız olan en sağlam lamine cam ürünlerine en hızlı biçimde ulaşabilirsiniz.

Lamine Cam Nedir?

Günlük hayatta çokça karşılaşıyor olsak da kelime grubu olarak lamine cama pek aşina olmayabilirsiniz. Şimdi size kısaca lamine cam nedir sorusunun cevabını açıklamaya çalışalım. Lamine cam birden fazla cam katmanının aralarına PVB denilen sert maddenin yerleştirilmesinden sonra ısı ve basınç kullanarak birbirine yapıştırılmasıyla elde edilen cam türüdür. Bu işlemde camın ergime noktası kullanılarak belli sıcaklığa ulaştırılan farklı cam katmanlarının ısının etkisiyle birleştirilip tek bir cam dokusuymuş gibi davranması sağlanır. Bu işlem esnasında cam katmanlarının arasına konulan PVB maddesi herhangi bir dış etki sonucunda cam parçalarının kırılıp etrafa dağılmasını engeller. 

Lamine Camın Özellikleri

Lamine cam günlük hayatta ve endüstriyel sektörde oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Lamine camın en önemli özellikleri şunlardır:

- Lamine cam keskin değildir,
- Herhangi bir dış etki durumunda etrafa dağılmaz, çevredekilere zarar vermez,
- Geçirdiği işlem sayesinde ultra viole ışınlarını yaklaşık olarak yüzde doksan dokuz oranında emer,
- Bombeli veya temperli camlardan bir lamine cam üretimi mümkündür.

İşinize yarayacak her türlü lamine cam kesimi ve montajı için alanında lider binlerce firmaya sitemizi kullanarak ulaşabilirsiniz. Sektörde lamine cam fiyatları kestirdiğiniz camın büyüklüğüne, kullanılan malzemenin kalitesine ve cam katmanına bağlı olarak belirlenir. Bütçeniz için en uygun lamine cam modelleri tecrübeli ustalarla size ulaşmaya devam ediyor.

Lamine Cam Faydaları

Lamine camın dünyada ve ülkemizde yaygın biçimde kullanılmasının sebebi kullanıcılara birçok fayda sağlamasında ileri gelmektedir. Lamine camın bazı faydalarını şu şekilde sayabiliriz:

- Camın kırılmasına yetecek bir zorlama veya dış etkene maruz kalması durumunda kırılarak dağılmaz, etraftakilere zarar vermez,
- Farklı cam katmanlarından oluştuğu için oldukça sağlamdır ve dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı dayanıklıdır, içeridekileri korur,
- Kullanıldığı yerde ses izolasyonuna katkıda bulunur,
- Özellikle güneş ışığından ve çevreden gelen ultra viole ışınlarına engel olarak iç kısımda kalan malzemelerin çabuk solmasına engel olur,
- Ses izolasyonu dışında ısı izolasyonu da sağlar.

Gayet kullanışlı bir ürün olan lamine cam modelleri için siz de ihtiyaç duyuyorsanız hemen sitemizde araştırma yapmaya başlayabilirsiniz.

Lamine Cam Nerelerde Kullanılır?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi günlük hayatta her alanda kendine yer bulmuş olan lamine camın pek farkında değiliz. Aşağıda lamine cam ürünlerinin kullanıldığı bazı yerleri sıraladık. Örneğin:

- Emniyet güçlerinin ve asker birliklerin binalarının belli bölmelerinde,
- Teras ve çatı camlarında,
- Bankalarda,
- Müzelerde,
- Hastanelerde,
- Rüzgarlık ve korkuluklar,
- Arabalar,
- Okullarda,
- İş merkezlerinde,
- Gökdelenlerde.

Eğer siz de binanız için lamine cam ürünlerinin gerekli olduğunu düşünüyorsanız hemen sitemizle iş birliği yapmakta olan firmalarla iletişime geçin, en güzel lamine cam fiyatları ile hayalinizdeki ürünlere hemen kavuşun.

Lamine Cam Üretiminde Aşamalar

Lamine camın bu denli sağlam olması ve güvenilir özelliğinden dolayı çokça tercih edilmesinin sebeplerinden birisi de son banttan çıkana kadar ayrıntılı işlemler görerek dayanıklı hale getirilmesidir. Bir lamine cam ürününün ortaya çıkarılması sürecinde kat edilen aşamalar genel olarak şu şekildedir:

- Kullanılacak camların uygun kalınlık ve uzunlukta kesilmesi,
- Kesim sonrasında cam kenarlarının özel makinelerle yuvarlatılması,
- Küçük partiküllerden kurtulmak amacıyla malzemelerin yıkanması,
- Cam kenarlarının boyanması,
- Bombelenmesi gereken ürünlerin fırınlara alınarak bombeli hale getirilmesi,
- Camların PVB de kullanılarak yapıştırılması,
- Camlar arasında hava kalmaması için vakum yapılması,
- Lamine cam ürününün son kontrolünün yapılması.

İş yerinize ve araçlarınıza özel lamine cam modelleri için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Dayanıklı Ürünleri Uzmanından Alın

İhtiyacınız olan tüm lamine cam ürünlerinin teminini en uygun fiyatlarla yapmanıza yardımcı oluyoruz. Sektöründe lider, yılların deneyimine sahip tecrübeli cam ustaları, hayalinizdeki tasarımları en sağlam malzeme ve özel tekniklerle gerçek hayata getiriyor. İhtiyaçlarınızı bir an önce karşılamak ve sıfır sorun istiyorsanız derhal sitemize giriş yaparak talep ettiğiniz ürün veya hizmet hakkında bir iş ilanı yayınlayın. Yayınladığınız iş ilanını inceleyen firmalar bütçenize uygun lamine cam fiyatları ile size teklifler sunarlar. Siz de dilerseniz gelen bu teklifler içinden birisini seçebilirsiniz. Diğer taraftan iş birliği yapmakta olduğumuz firmalardan herhangi birine sitemiz üzerinden ulaşmak suretiyle de bir fiyat teklifini doğrudan alabilirsiniz.

- Sınırsız lamine cam modelleri,
- Tecrübeli cam ustaları,
- Bütçenizi zorlamayan fiyatlar,
- Talebinize uygun tarihte teslimat.

Hepsi ve daha fazlası için tüm lamine cam ihtiyaçlarınızda sitemize göz atın.

Lamine Cam Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 2700₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
100₺ - 2700₺ Ortalama Ücret
100₺ - 2700₺ Ortalama Ücret
100₺ 2700₺

Lamine Cam Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;