KafadaMarka Prodüksiyon

KafadaMarka Prodüksiyon

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2019 Üyelik: Nisan 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Etmiyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Ataşehir 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

KafadaMarka Prodüksiyon Hakkında

KafadaMarka Prodüksiyon Kameramanlık , Oyunculu Tanıtım ve Video Kurgu Montaj kategorilerinde hizmet vermektedir.

"KafadaMarka, kısa ve uzun metraj sinema projelerini fikir aşamasından yaratma ve prodüksiyonel olarak tasarlayarak gerçekleştirme konusunda çalışmak üzere 2019 yılında kurulmuştur.

Modify Music yeni seslerin keşfedilmesine imkân veren bir Müzik Yapım şirketidir. Sizlerde Bu şirkette yer alabilir ve sesinizi geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Bizler Menajerlik ve Müzik Yapım şirketiyiz istenildiği takdirde senin için single ya da albüm yapabiliriz. Sende istersen menajerliğini üstlenebiliriz. Kadromuzda başarılı gazeteciler ve menajerlerimiz var.

Sesimi herkes duymalı diyorsan!

Senide aramıza bekliyoruz Netd Müzik olmak üzere, Apple müzik, spotify ve birçok platform ile anlaşmalıyız.

Bize Ulaş ve Milyonları Bu sesten Mahrum bırakma...

Projelerin hayata geçirilmesinin her aşamasında konusunun uzmanı profesyonel çözüm ortaklarıyla çalışmayı ilke edinmiş olan KafadaMarka , Furkan Bulut'un kurucu ortaklığıyla faaliyete geçmiştir."