İFS REKLAM

İFS REKLAM

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: Bilinmiyor Üyelik: Aralık 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Bursa / Mudanya 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

İFS REKLAM Hakkında

İFS REKLAM Led Tabela , Promosyon Ürünler ve Tabela kategorilerinde hizmet vermektedir.

İFS Reklam ailesi olarak sizlere ulaşmanın; bir tık uzağınızda olmanın gururunu yaşıyoruz. Sitemizden ulaşabileceğiniz birçok ürünün aynı anda stokta bulunması ile alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Büyümekte olan ailemiz ile her geçen gün yeni ürünleri sizlerin hizmetine sunuyor, ürün çeşitliliği ile sektörde ön plana çıkıyoruz.

Hediyelik eşya, kurumsal firmanız için özel logo baskılar ve promosyon ürünlerini size stoklu bir şekilde teminini sağlıyoruz. Ürün çeşitliliğinden ve baskı kalitesinden ödün vermeden sizleri memnun etmek ilk hedefimizdir. Sıradanlıktan uzak ürün yelpazesi sunan İFS Reklam:

Teknoloji ürünleri

Tekstil ürünleri

Matbaa ürünleri

Çeşitli şemsiye, mousepad, metal çakmaklar ve termoslar gibi birbirinden farklı pek çok promosyon ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz. Zaman zaman gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ile müşterilemize her alanda kolaylık sağlıyoruz.

Bursa’da faaliyet gösteren İFS Reklam güler yüzlü ekibiyle şık tasarımlarını ülkemizin her noktasına en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Kişiselleştirilebilir özel ürünler ile ayrıcalığı siz de yakalayabilir, firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Diğer yandan tüm kalite kontrolleri yapılan ürünleri size ulaştırarak kaliteden ödün vermeden İFS Reklam olarak sizleri memnun etmeyi hedefliyoruz.