Popupkurye

Popupkurye

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Kasım 2022 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Popupkurye Hakkında

Popupkurye Motorlu Kurye ve Şehir İçi Taşıma kategorilerinde hizmet vermektedir.

Popupkurye: İnovatif ve Erişilebilir Kurye Hizmeti

Dakikalar İçerisinde Uygun Fiyatlı Teslimatın En Hızlı ve Kolay Hali…

Uygun fiyatlı,hızlı ve planlı teslimat hizmeti sunmak vizyonuyla yola çıkan Popupkurye, 2020 yılı itibariyle sektöre yeni bir ses getirerek İstanbul’da teslimat operasyonlarına başlamıştır.

Popupkurye, profesyonel saha ekibi (motorlu/arabalı) ile gün içerisinde yüzlerce bireysel ve kurumsal gönderi teslimatı yapmakta olup müşteri memnuniyetini yakından takip etmektedir.

Popupkurye Sistemi Nasıl Kullanılır?

Kurye talebinizi web sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden saat/gün sınırlandırması olmaksızın saniyeler içerisinde oluşturabilirsiniz.

Gönderi sahibi çıkış/varış adresleri gibi gerekli bilgileri girerek gönderi fiyatını anında görüntüleyebilir ve gönderi zamanını (En Kısa Sürede/Belirtilen Zamanda) seçerek kolayca kurye çağırabilir. En kısa sürede olarak oluşturulan kurye talebinizde 30 dakika gibi bir süreçte kurye çıkış adresine vararak gönderinizi teslim alır ve 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde alıcısına ulaştırır. Belirtilen zamanda olarak oluşturulan kurye talebinizde ise; çıkış ve varış adreslerine belirtmiş olduğunuz saat/tarih aralıklarında ulaşılmaktadır.

Aynı zamanda teslimat süresi boyunca kuryenizi Gönderi Sorgula ekranından canlı takip edebilirsiniz.

Popupkurye İle Nasıl İletişime Geçebilirim?

Müşteri hizmetleri temsilcilerimize ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı destek bölümü ya da destek hattımız üzerinden 365 gün saat sınırlandırması olmaksızın ulaşabilirsiniz.

Canlı Destek Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma: 7/24

Cumartesi – Pazar: 7/24

Her türlü sorunuz, talebiniz ve geri bildiriminiz için müşteri hizmetleri temsilcilerimize info@popupkurye.com mail adresimizden de ulaşabilirsiniz…

Gönderi Oluştur, Fiyatı Hesapla, Online Kurye Çağır, Kurye Kapında!