Yörsan Nakliyat

Yörsan Nakliyat

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2000 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Yörsan Nakliyat Hakkında

Yörsan Nakliyat Ofis Taşıma , Şehir İçi Taşıma ve Şehirler Arası Nakliye kategorilerinde hizmet vermektedir.

Evden eve nakliyat işlemlerini başarılı bir şekilde sürdürdüğümüz firmamızda, kendiniz oluşturmuş olduğumuz güçlü ekip ile en iyi hizmetleri sunmaktayız. Firma çalışanlarımız evden eve nakliyat konusunda her türlü bilgi ve deneyime sahip kişilerden oluşturulmuştur. Eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınmasını, montaj işlemlerini, sevkiyat işlemlerine firma çalışanlarımız profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Eşyalarınıza kendi eşyalarımız  kadar özen gösterip, sevkiyat  işlemlerini güvenli bir şekilde sağlamaktayız. Eşyalarınıza zarar vermeden özenli bir şekilde araçlarımızın içerisinde yerleştirmekteyiz.

 

Sizlerde sunmuş olduğumuz tüm bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için, evden eve nakliyat işlemlerinde kurumsal firmamızı tercih ederek, kolay ve sorunsuz bir şekilde taşınabilirsiniz. Firmamızı arayarak yardım ve destek alabilir, randevu oluşturabilirsiniz.

YÖNSAN EVDEN EVE NAKLİYAT