Veteriner Hekim

Veteriner Hekim

5.0 1 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Mayıs 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Kadıköy 1 Yorum 1 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Veteriner Hekim Hakkında

Veteriner Hekim Veteriner kategorisinde hizmet vermektedir.

15 yıllık deneyim ve bilgi birikimimiz, sürekli yenilenen teknoloji ve güncel gelişmeleri takip eden yapımız, uyum içinde çalışan deneyimli kadromuzla bugün; muayene-teşhis, laboratuvar ünitesi, dijital röntgen-CR, renkli doopler ultrason, EKG’den oluşan görüntülü tanı ünitesi, kapalı devre gaz anestezi cihazı ve yoğun bakım ünitesinden oluşan operasyon bölümü, fizik tedavi, lazer terapi, yatılı tedavi, eve servis ve ambulans hizmeti, pet kuaför ve pet shop bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız.

Sizler gelemediğiniz zaman biz minik dostlarımızı evinizden alıp cerrahi müdahale sonrası tekrar evinize bırakıyoruz.

Minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde, uygun ekonomik koşullarda topluma sunabilmek, veteriner hekimlik alanındaki akademik çalışmaları ve bilimsel araştırmaları yakından izleyerek hayvan sağlığıyla ilgili her konuda yeni bilgi ve uygulamaların gelişmesini desteklemektir.

Yorumlar

5.0
1 Yorum

Tüm yorumlar daha önce Veteriner Hekim ile çalışmış olan kullanıcılarımız tarafından yapılmış onaylı yorumlardır.

5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Aylin levendoğlu

Uğur Bey oğlumuzun kısırlaştırma ameliyatını bugün gerçekleştirdi. Daha önce başka hekim deneyimlerim olmuştu ancak Uğur Bey gerçekten işinin ehli bir hekim. Oğlumu şu anda zımba gibi... Ayrıca tertemiz bir şekilde oğlumuz Arthur'u bize teslim etti. Evimiz uzak diye kendisi bizzat kedimizi aldı ve bir kaç saat içinde bize teslim etti. Pandemi şartlarında bu konforu bize sağlaması inanılmaz bir hizmet. İç dış parazit aşısı, antibiyotikleri ve ağrı kesicileri yapılmıştı. </p><p> </p><p>Ayrıca çok ilgili ve bilgili bir hekim. Oğlumuzu teslim ettikten yarım saat sonra bizi arayarak nasıl olduğunu sordu. Sizde küçük dostunuzu Uğur Bey'e gönül rahatlığıyla tesli </p><p>m edebilirsiniz. </p><p> </p><p>Uğur Bey, tekrar çok teşekkür ederiz. </p><p>İyi ki varsın Ara!

12 Şubat 2021