Yunus Kurt

Yunus Kurt

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Ağustos 2022 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Denizli / Pamukkale 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Yunus Kurt Hakkında

Yunus Kurt Asansör Bakım , Asansör Montaj ve Asansör Revizyon kategorilerinde hizmet vermektedir.

info@laofikyaasansor.com.tr

LAODİKYA ASANSÖR , Asansör bakım, periyodik asansör bakım hizmetleri, asansör etiketlendirme, asansör arıza tesbit ve arıza onarımı, asansör montajı ve asansör revizyonu, 7/24 servis hizmeti, asansör motor ve diğer ekipmanları montajı ve uygulaması konularında müşterilerine DENİZLİ'de hizmet sunmaktadır.

Konusunda uzman personeli, teknolojiyi yakından takip eden üretim ve imalat alt yapısı, kaliteli ürün, kaliteli hizmet, Ülkemizin ve Dünyanın önde gelen Asansör yedek parça üreticilerinin garantili ürünleri, toplam kalite yönetimi anlayışına sahip ürün ve hizmet modeli ile LAODİKYA ASANSÖR koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

LAODİKYA ASANSÖR TÜM YETKİLİ BELGELERE SAHİPTİR. ASANSÖRLERİNİZİN MONTAJINI BAKIMINI YAPTIRIRKEN GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN. . .

Zamanını ve mali bütçesini sürekli gelişmeye ayıran LAODİKYA ASANSÖR asansörde güvenli, kaliteli, ekonomik çözümleri ile sektörde adından sıkça bahsedilen kuruluşlardan biridir. Siz değerli müşterilerimizi bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanmaya davet ediyoruz. A kalite hizmeti size sunmaktan mutluluk duyuyoruz. LAODİKYA ASANSÖR diyerek asansör çözümlerinizde bizimle irtibata geçmenizi temenni ediyor, tüm mesai arkadaşlarımız adına firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi ve alakaya teşekkür ediyoruz.

info@laofikyaasansor.com.tr