Asansör

Talep Formu Doldur, Asansör Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Asansör Kurulum, Bakım ve Tamiri

Asansör hizmeti ile kurulum, onarım ve yenileme işlemleri başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarınız için profesyonel firma ve ustalardan hizmet alın. Doğru asansör hizmetlerini almak, insan sağlığını tehlikeye atmamak adına büyük ölçüde önemlidir. Bu nedenle profesyonel firmalar, tercih sebebidir. Uygun fiyatlara asansör hizmetleri ile yüksek kaliteyi elde edin.
Asansör kategorisinden alınabilecek başlıca hizmetler aşağıda sıralandığı gibidir.
- Asansör Bakım
- Asansör Montaj
- Asansör Revizyon

Asansör Bakım

Apartman ve iş yerleri başta olmak üzere her türlü yapıdaki asansörlerin bakım ihtiyaçları için ara.com.tr hizmetlerinden yararlanın. Arızalı, ses çıkaran, tuşları bozulan ya da periyodik bakımlara gereksinim duyan asansörler için kısa sürede ilan oluşturun ve uzmanlardan gelen teklifleri değerlendirerek doğru ustayı bulun. Yaygın olarak karşılaşılan asansör arızaları arasında elektrik arızaları, yazılımsal hatalar, aşırı yüklenmeden kaynaklanan arıza ve kapı mekaniğinden kaynaklı hatalar yer alır. Herhangi bir arıza ile karşılaştığınız takdirde panik yapmadan asansör içerisinde bulunan diafon ya da telefon aracılığıyla görevlilere ulaşmaya çalışın. Telefonunuz çektiği takdirde yakınlarda olduğunu düşündüğünüz birilerine haber vermeyi deneyin, bu süreçte soğukkanlılığınızı korumaya özen gösterin. Asansörden çıktıktan sonra ivedilik ile asansör bakım hizmeti almak, aynı arızanın bir daha gerçekleşmesini önler ve tehlikeli bir durumun önüne geçer. Güvenilir ve profesyonel ustaların yer aldığı geniş ara.com.tr portföyü, herkese hitap eder. 

Asansör Montaj 

Artan insan nüfusu, binaların kapasitesinin çoğalmasına ve inşa edilen yüksek bina sayısında gözle görülür bir artışa neden olmaktadır. Bina içerisinde kolay ulaşım sağlama amacı ile apartmanlarda, sitelerde, gökdelenlerde, iş merkezi ya da alışveriş merkezlerinde asansör kullanımı yaygınlaşmıştır. Farklı binalar için inşaat aşaması ya da daha sonrasında asansör kurulumu gerçekleştirmek mümkündür. Asansörde meydana gelecek hasarları önlemek adınla tuşlara gereksiz yere ve aynı anda basmamak, çok ağır taşıtmamak ve gün içerisinde Asansör montaj aşamaları şunlardır: 
- Asansör kabini hazırlanır.
- Binanın uygun bölümüne asansör boşluğu yapılır. 
- Binanın üst katına asansörün sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacak makine dairesi kurulur. 
- Asansör kabinin elektrik panosu için gereken bağlantılar gerçekleştirilir. 
- Asansörün görevini ifa etmesini sağlayacak yazılımlar yüklenir. 
- İşlemler tamamlandıktan sonra asansör çalışma sistemi kontrol edilir. 
- Ardından yetkili birimlere başvurularak asansör ruhsatı alınır. 
Asansör mekaniğinin, kabindeki insanlar için maksimum öneme sahip olması meydana gelebilecek herhangi bir arızada can kaybını ya da yaralanmaları önlemek için profesyonel firmalar tarafından monte edilmesi büyük ölçüde önemlidir. En küçük bir ihmal ya da yanlışlığın oluşturabileceği sorunların farkında ve alanlarında uzman ustalar ile çalışmak ara.com.tr ile artık çok kolay. Uzun süren asansör firma arayışları ile vakit kaybetmeyin. 

Asansör Revizyon

Zaman içerisinde asansörlerin performansında düşüş gözlemlenebilir. Tasarım ve performans alanında asansör ile ilgili sorun yaşayanlar, hızlı bir şekilde asansör revizyon hizmeti alabilir. Vakit kaybettiren araştırmalarla uğraşmanıza gerek olmadan kısa sürede uzman firmalar ile iletişim kurma şansını ara.com.tr avantajlarıyla elde edin. Asansör revizyon firmaları, sistemler ile alakalı gerekli fizibilite çalışmalarını gerçekleştirir ve uygun fiyatlar ile sizlere geri dönüş yapar. Asansör bakım işlemlerinde yapılan işlemler aşağıda listelendiği gibidir. 
- Elektrik pano kontrol & değişim
- Kabin kontrol & değişim 
- Kumanda panosu kontrolü
- Aşırı yük mekaniği kontrolü
- Asansör taşıyıcı kolon kontrolü
- Yazılım kontrolü
- Aydınlatma tesisatı kontrolleri
- Kabin içi haberleşme sisteminin kontrolü 
- Kirlenen mekanik akşamlarda gerekli temizliklerin gerçekleştirilmesi ve makine daire kontrolü
Sistemsel revizyonlar ile birlikte asansörlerde tasarımsal değişiklikler yapmak mümkün. Gelişen teknoloji, farklı hammadde ve şekillerde asansör seçenekleri yarattı. Bu sayede kullanıcılar, tarz ve ihtiyaçlarına göre değişen tasarımlar arasından istediklerini seçebilir ve profesyonel teknik destek ile gerçekleştirebilir. 

Uygun Fiyatlı Asansör Hizmetleri

Ara.com.tr’de binlerce uzman firma hizmet vermek üzere sizi bekliyor! Herkese hitap eden farklı uzmanlık ve profesyonelliklere sahip asansör firmaları arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Geniş firma portföyü, uygun fiyatlı hizmeti almanızı sağlar. Kullanıcıların memnuniyetini düşünen ara.com.tr sürekli kendini yeniler ve geliştirir, bu sayede tam olarak aradığınız hizmet ve şartlara sahip olursunuz. Türkiye’nin her yerinden profesyonel ve uygun fiyatlı asansör kurulum, onarım ve yenileme hizmetleri için ara.com.tr, deneyiminizi iyileştirmek için çalışıyor. Sizden önce aynı hizmeti alan birbirinden bağımsız yüzlerce kullanıcının yapmış oldukları yorum ve değerlendirmeleri dikkate almak, spesifik olarak aradığınız hizmet alanında uzmanlaşmış ustaları bulmanızı sağlar. Ustaların daha önce gerçekleştirdikleri işleri görmek ve referanslar hakkında bilgi sahibi olmak kullanıcılara büyük fayda sağlar. Kötü bir sürpriz ile karşılaşmanızı önlemek adına kullanıcılar için kurulan ara.com.tr sistemi, sayısız avantaj yaratır. 

Yüksek Kaliteli ve Güvenilir Hizmet 

Asansör bakım, montaj ve revizyonları, insan sağlığını tehlikeye atmamak adına maksimum ihtimam ile gerçekleştirilmelidir. Yetkili ve alanında tecrübeli ustalar ile çalışmak olası problemleri önlemek adına büyük ölçüde önemlidir. Yüksek kaliteli ve profesyonel asansör hizmetleri için ara.com.tr üzerinden yılın her günü, günün her saati ilan açabilir uzmanlardan gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Asansör planlaması, yetkili ustalar tarafından özenle hazırlanmalı ve yönetmelikler gereğince uygulanmalıdır. %100 müşteri memnuniyeti garantisi veren asansör firmaları ve ustaları, aradığınız güvenli hizmeti kapınıza getirsin diye hemen şimdi Ara! 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Asansör Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.