Sakarya Ev Temizliği Hizmeti

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Sakarya Ev Temizliği Hizmet Verenler

Fatih Sevindik

Fatih Sevindik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Kocaali
Teklif İste Profil Görüntüle
Nagihan Turkdogmuş

Nagihan Turkdogmuş

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
MS temizlik

MS temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
Cmf inşaat

Cmf inşaat

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı

Temizlik İşleri uzman ekip ve ekipman ile hizmetiniz

Teklif İste Profil Görüntüle
Nur Onal

Nur Onal

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Serdivan

3 yildir meslegimi severek yapiyorum

Teklif İste Profil Görüntüle
Sakarya Tanrısev Temizlik

Sakarya Tanrısev Temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
hayriye türk

hayriye türk

1 1 Yorum
3 Kişi Seçti Sakarya / Serdivan
Teklif İste Profil Görüntüle
Yasemin Kaplan

Yasemin Kaplan

0 0 Yorum
2 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
A-Qualıty temizlik

A-Qualıty temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
cagla hali yikama

cagla hali yikama

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı

hali koltuk yorgan bataniye sitor tul perde yikamaktayiz garantili ve ucretsiz yol servisimiz mevcut...

Teklif İste Profil Görüntüle
Keleşoğlu temizlik

Keleşoğlu temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Hendek
Teklif İste Profil Görüntüle
Enes Yasar

Enes Yasar

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
Cemile Türk

Cemile Türk

0 0 Yorum
6 Kişi Seçti Sakarya / Serdivan
Teklif İste Profil Görüntüle

Ev temizliği için ayrı bir zaman diliminin ayrılması gerekmektedir. Bunun için de bazen enerji bazen de gerekli vakit bulunamayabilir. Ev temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması, evin hijyen ve düzenini sağlamada büyük bir etkisi vardır. Bunun için de gerekli olan, düzenli bir şekilde temizlik hizmeti sağlayacak, Sakarya gündelikçi bayan arayışına girmektir Bazen güvenilir, bazen de profesyonellik yönünden eksiklikler de çıkabilmektedir. Bu arayışın en faydalı şekilde gerçekleştirilmesi için de güncel platform olan Ara, sizlere oldukça büyük kolaylık sağlayacaktır. Ara.com.tr yardımıyla kolay ve güvenilir bir şekilde profesyonel gündelikçi personel bulunabilir. Siz de güvenilir ve yeterlilik derecesinin oldukça yüksek olduğu bir gündelikçi kadın veya Sakarya temizlik firması arayışına girdiyseniz, ara.com.tr'den, gönül rahatlığıyla Sakarya ev temizliği hizmeti alabilirsiniz. İster inşaat sonrası bir ev temizliği olsun, ister eşyalı ev temizliği olsun, alacağınız ev temizleme hizmetinin kalitesinden memnun olacaksınız. Sakarya bölgesi içerisinde birçok seçenekte ev temizliği için temizlik personelleri bulunmaktadır. Fakat önemli olan bu temizlik personelleri arasından işini hakkıyla yapabilecek birini tercih etmekten geçiyor. Bunun için de doğru adreslerde arama yapmak oldukça önem taşımaktadır. 

Ev temizliği konusunda profesyonellik kazanmış temizlik görevlelilerini bünyesinde barındıran Ara.com.tr'de, ev temizliği hizmet talebi oluşturarak; kolay ve güvenilir bir şekilde aradığınız hizmete ulaşabilirsiniz. Bilindiği üzere temizlik konusunda profesyonelliği bünyesinde barındırmak, ev temizliği konusunda da profesyonellik özelliklerine sahip olabilmek için birçok deneyimin yaşanmış olması da gerekir. Ara hizmet veren ailesi bünyesinde bulunan tüm temizlik hizmetlileri, yeterli düzeyde tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır. Profesyonel ev temizliği işini icra eden hizmetliler bilgi, deneyim, donanım ve gerekli iş memnuniyetini karşıya yansıtabilme açısından oldukça yüksek performansa sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetinin en öncelikli hedef olarak belirlendiği Ara'da, ev temizliği hizmetini profesyonel bir şekilde alabilirsiniz. Ara ailesi, yüksek hizmet standartlarını oluşturarak, çözüm odaklı hizmet anlayışını ilke edinmiş bir farkındalık ile hizmet vermektedir. 

Sakarya Bölgesi Temizlikçi Hizmeti

Sakarya ev temizliği arayışı içerisine girdiyseniz, aradığınız doğru ve güvenilir temizlikçi hizmetine sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Çünkü Ara; iş güvenliğine, hizmet standartlarının üst konumlarda olmasına ve yeterlilik derecesi oldukça uygun olan profesyonel temizlikçi hizmetlilerini bünyesinde barındırmaya özen göstermesinden dolayı oldukça hayatınızı kolaylaştırmayı ilke edinmiştir. Müşteri memnuniyeti, zaman kriterleri ve nitelikli eleman seçimindeki hassasiyetinden dolayı, hizmet sektöründe bilinen bir marka olan ara.com.tr;  istenilen herkes tarafından ulaşılabilir konumdadır. Zaman içerisinde, alınan yeterli eğitim düzeyi ile de kendisini geliştirmeyi başarmış temizlik personelleri, "ne yapıyorsan yap ama işinin en iyi ol anlayışı" ile hareket eden bir topluluktan oluşmaktadır. Başarılı iş istihdamının oluşturulduğu Ara ailesi içerisinde, oldukça yetenekli ve nerede nasıl bir hizmet kullanılması gerektiğini iyi bilen Sakarya temizlikçilerin varlığı ise oldukça yüksek seviyelerdedir. Siz de hemen ara.com.tr'de ev temizliği hizmet talebi oluşturarak, güvenilir Sakarya temizlik firmalarından fiyat teklifi alabilirsiniz. Eğer kolaylıkla hizmet alıp, kıymetli vaktinizin boşa gitmesini istemiyorsanız; Ara ile vakit kaybetmeden ev temizliği hizmeti alabilirsiniz. Ev temizliği hizmet talebi oluştururken, taleplerinizi detaylıca belirtmelisiniz. Örnek olarak aşağıda belirtilen kriterleri inceleyebilirsiniz.

• 3 yıllık hizmet pratikliği elde etmiş

• 20 ile 35 yaş arası

• Hayvan sevgisi olan

• Haftada 5 gün gelebilecek

• Ütü yapabilecek

• Baza ve dolap içerisindeki eşyaları her gün çıkarıp dolap içerisini silip tekrar yerleştirebilecek

• Her gün cam silecek

• Simetri hastalığı olan bir kişi için öncelikli hedefin düzen olacağı

gibi isteklerinizi sıralayıp, size ulaşmalarını da sağlanabilirsiniz. Böylelikle herhangi bir vakit kaybı yaşamayacaksınız. Siz de bu kısımları kendi istekleriniz ve evinizin düzeninin doğurduğu gereklilikler ışığında doldurabilirsiniz. 

Sakarya Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Ev temizliği verebilecek profesyonel niteliklere sahip hizmetliler, bireysel ya da kurumsal olarak hizmet sağlayabilmektedir. Belirlenmiş yetilere sahip olan temizlik görevlileri, yeterlilik seviyelerinin en üst noktada olması halinde Ara hizmet veren ailesine katılabiliyorlar. Siz de sitemiz üzerinden tüm bu yeterliliklere sahip olan hizmetlilere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Gerek şirket içerisinde çalışsın, gerekse bireysel çalışmayı tercih etsin; her iki kısımda da en önemli özellik güvenilir ve işlerinde ustalaşmış temizlik personelleri olduğudur. Ev temizliği hizmeti alacaksanız, Sakarya temizlik şirketi için bir arama başlatabilirsiniz. Ya da siz ilan verin onlar sizi arasın. Ara.com.tr bünyesinde hizmet veren temizlikçiler ve temizlik firmaları, Ara'nın kalite standartlarına uygun derecede faaliyet gösteren temizlik görevlileri, her daim müşteri memnuniyetini prensip ederek çalışmalarını yürütüyorlar. Verilen iş tanımını en üst mertebelerde yerine getiren, Sakarya temizlikçi kadın arayışına da girdiyseniz, sitemiz aracılığıyla en kısa yoldan bularak, güvenilir hizmet alabilirsiniz.

Sakarya Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

Bilindiği üzere, güvenilir ve işinin hakkını layığıyla veren temizlik görevlisi bulmak bir hayli zorlaşmış vaziyette. Hal böyle olunca, insanın en mahrem yeri olan evinde güvenlik en önemli kıstas oluyor. Fakat hem güvenilir hem de işinde profesyonel olarak yapan, temizlikçi kadın veya Sakarya temizlik firması bulmak, uzun zaman harcanması gereken bir uğraştır. Peki, bu zamanın harcanmadan en kısa yoldan güvenilir temizlikçi nasıl bulunabilir? Ara.com.tr'de, aradığınız kriterlere uygun temizlikçilere kolaylıkla erişim imkânına sahip olabilirsiniz. Aradığınız kriterleri sıralayarak, hizmet talebi oluşturabilirsiniz. Hem vaktinizden kazanacaksınız hem de aradığınız hizmetin en iyisine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Sakarya temizlikçi fiyatları olarak da karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Size sunulan bu seçenekler arasından, istediğiniz herhangi birinde karar kılabilirsiniz. Ara ailesi olarak amacımız, performans ve hizmet anlayışı bakımından fark yaratmaktır. Bu farkı ise Sakarya bölgesinin en güvenilir ve işinin hakkını veren temizlik görevlilerini bünyemizde barındırarak elde etmekteyiz. Ev temizliği hizmeti veren temizlik görevlileri, verilen profesyonel hizmetler esnasında oldukça faydalı ve bir o kadar da en küçük ayrıntılara dikkat odaklı olarak hizmetlerini sürdürmektedirler. 

Profesyonel bir donanıma sahip olan temizlik görevlileri, bir evin temizlenmesi kadar, hijyenin de sağlanmasının önemini dikkate alarak, verdikleri hizmeti bu hassasiyet ile sağlar. Hizmet verenlerimiz; hijyen sağlayıcı ürünlerin, kullanılma alanlarını oldukça iyi bilmektedirler. Bu profesyonellik ile evlerinizde hiçbir şekilde mikrop bulunmayacak ve her bakımdan dezenfekte işlemi gerçekleştirilmiş olacağı açık ve nettir. Her evin has ait özellikleri mevcuttur. Örneğin bazı yüzeyler bez ile temizlenmemekte, eğer bez ile temizlik yapılırsa; iz bırakabilmektedir. Bazı duvarlar ise silinebilir boyalar ile boyanmış olabilir. Temizlik görevlileri tüm bu önemli detayları dikkate alarak, ev temizliği hizmeti vermektedir. 

Siz de vakit bulamamanızdan dolayı, günlük ev temizliği ya da genel temizliğe fırsat bulamıyorsanız, hemen Ara ile kolay ve güvenilir bir şekilde profesyonel temizlikçilere ulaşım sağlayabilirsiniz. Hizmet talebi oluşturarak, size en yakın ve uygun temizlikçi ya da temizlik firmalarından fiyat teklifi alabilir; oturduğunuz yerden kalkmadan hizmet alabilirsiniz.

En Son Sakarya Ev Temizliği Hizmeti İstekleri

Sakarya Erenler - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Sapanca - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Kocaali - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
3 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Serdivan - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Kocaali - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
5 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Serdivan - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Karasu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Adapazarı - Ev Temizliği 25 TL - 25 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Kocaali - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Serdivan - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Kocaali - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Karasu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Kaynarca - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
5 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
10 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Erenler - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Adapazarı - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Arifiye - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Adapazarı - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftada 2 Defa  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Adapazarı - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Serdivan - Ev Temizliği 50 TL - 50 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Hendek - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Sakarya Hendek - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

En Son Sakarya Ev Temizliği Fiyat Teklifleri

Hizmet Veren Konum Hizmet Teklif
Cemile Türk Sakarya, Sapanca Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 50 TL
hayriye türk Sakarya, Adapazarı Ev Temizliği 25 TL
Cemile Türk Sakarya, Kocaali Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Kaynarca Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Arifiye Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Adapazarı Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Erenler Ev Temizliği 5 TL
Cemile Türk Sakarya, Arifiye Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Erenler Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Arifiye Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 50 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 45 TL
Cemile Türk Sakarya, Karasu Ev Temizliği 40 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 40 TL
Cemile Türk Sakarya, Akyazı Ev Temizliği 40 TL
Cemile Türk Sakarya, Serdivan Ev Temizliği 40 TL

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;