Anahtar Teslim Tadilat Hizmeti Ortalama Ücretler

1000₺ - 39000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

1000₺ - 39000₺ Ortalama Ücret
1000₺ - 39000₺ Ortalama Ücret
1000₺ 39000₺

Anahtar Teslim Tadilat Ücret Rehberi

Anahtar teslim tadilat hizmeti ile bina içerisinde gereken tüm tadilat işlemleri en kısa sürede tamamlanır ve ardından kullanıcılara teslim edilir. Farklı tip tadilatların uygulanması mümkündür. Anahtar teslim tadilat fiyatları çok sayıda faktöre bağlı olarak farklılık gösterir. Genel olarak fiyatlar 100 TL ila 1000 TL arasında değişir. Anahtar teslim tadilat ücreti üzerinde etkili unsurlar aşağıda sıralandığı gibidir. 

Anahtar Teslim Tadilat Hizmet Maliyetini Belirleyen Genel Unsurlar

1. Tadilat Türü

Tadilat türü, anahtar teslim tadilat hizmeti için ödenmesi gereken toplam meblağı belirleyen en önemli faktördür. Farklı tipte tadilatlardan başlıcaları ve ortalama fiyatları şunlardır:

- Boya, sıva & alçı: 100 TL – 1000 TL 

- Alçıpan & asma tavan: 100 TL – 1000 TL

- Kapı & pencere: 100 TL – 1000 TL

- Yalıtım: 100 TL – 1000 TL

- Parke ve Laminant: 100 TL – 1000 TL

- Fayans: 100 TL – 1000 TL

- Su: 100 TL – 1000 TL

- Elektrik: 100 TL – 1000 TL

- Doğalgaz Tesisatı: 100 TL – 1000 TL

- Duvar Yıkım & Yapım: 100 TL – 1000 TL

- Dolap: 100 TL – 1000 TL


2. Kalite Durumu

Yapılması istenen tadilatın hangi kalite düzeyinde yapılacağı maliyet üzerinde etkilidir. Genel olarak yüksek ya da orta kaliteli tadilatlar tercih edilir. Kullanılan malzemelerin türü, ücret üzerinde belirleyicidir. Bununla birlikte daha uygun fiyatlara tadilat seçenekleri de hizmet sağlayıcıları tarafından sunulur. 

3. Metrekare

Tadilat yapılacak alanın genişliği, özellikle tesisat işlemleri için büyük rol oynar. Metrekare arttıkça malzeme kullanımı, harcanan emek ve zaman da artacağı için ödenmesi gereken toplam meblağın artması da olağandır. 

4. Hizmet Süresi

Anahtar teslim tadilat hizmetinin belirli bir süre içerisinde tamamlanması gerekiyorsa, bu durum ustaların daha yoğun tempoda çalışmasını gerektirebilir. Dolayısıyla daha kısa sürede tamamlanması gereken hizmetler için hizmet bedeli daha yüksek olacaktır. 

5. Usta Profesyonelliği

Anahtar teslim tadilat hizmeti esnasında çalışacak işçi ve ustaların sahip oldukları profesyonellik derecesi, ödenmesi gereken toplam tutar üzerinde rol sahibidir. Uzman bir ekip ile çalışmak, istenen sonuçlara en iyi şekilde ulaşılmasını sağlar. Bu nedenle maliyetli dahi olsa tecrübeli çalışanları tercih etmek, uzun vadede fayda sağlar. 

Anahtar Teslim Tadilat Genel İşlemleri 

- Tadilat için keşif yapılır.

- Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre yapılacaklar belirlenir. 

- Binanın müsaitlik durumuna göre tadilat işlemleri başlar. 

- Kullanıcı isteklerine göre bilgilendirme gerçekleştirilir. 

- Tadilat işlemleri tamamlandıktan sonra kullanıcıya teslim edilir. 

- Hizmet ücreti tahsis edilir. 

Anahtar Teslim Tadilat Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Anahtar teslim tadilat hizmeti alırken en iyi sonuçlara sahip olmak ve kötü bir sürpriz ile karşılaşmamak adına dikkat edilmesi gereken durumlar aşağıda listelenmiştir. 

- Anahtar teslim tadilat hizmeti alınacak ustalar seçilirken daha önce aynı hizmeti almış olan yüzlerce kullanıcının yapmış oldukları objektif yorumları göz önünde bulundurmak avantaj sağlar. 

- Anahtar teslim tadilat hizmeti kapsamında gerçekleştirilecek işlemler ve hizmet detayları ile ilgili ustayı açık ve net bir şekilde bilgilendirdiğinizden emin olun. 

- Hizmet tamamlandıktan sonra gerekli kontrolleri sağlayın. Herhangi bir eksiklik ya da hata olması durumunda ustaya danışın.

- Hizmet sonrası ücreti eksiksiz olarak teslim edin.

- Hizmet kalitesi, ekibin yetkinliği ve hizmet kalitesi benzeri unsurları göz önünde bulundurarak anahtar teslim tadilatının ardından değerlendirme yapmak, diğer kullanıcılar için faydalıdır. 

İhtiyacınız olan anahtar teslim tadilat hizmeti için ara.com.tr üzerinden ilan açabilir, ustalardan gelen teklifleri dilediğiniz gibi değerlendirerek hedeflediğiniz hizmete kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Anahtar Teslim Tadilat Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;