Oto Lastik Tamiri Hizmeti Ortalama Ücretler

50₺ - 450₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

50₺ - 450₺ Ortalama Ücret
50₺ - 450₺ Ortalama Ücret
50₺ 450₺

Oto Döşeme Ücret Rehberi

Oto Döşeme Hizmeti Türleri

a. Kumaş Oto Döşeme

Kumaş, üreticilerin araba koltuğu döşemesinde kullandığı en yaygın malzemelerden biridir. Sıcak havalarda az terlettiği için avantajlı olan kumaş oto döşeme, aynı zamanda da çok gözeneklidir. Esnektirler ve farklı tasarımlara sahiptirler. Kumaş oto döşeme fiyatları arabanın marka ve modeli, istenilen renk ve tasarım, koltukların büyüklüğüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Ortalama olarak 1 koltuk için fiyat 300 TL’dir. 

b. Deri Oto Döşeme

Deri oto döşeme belirli bir tarza hitap ettiği için tercih edilir ve ayrıntılı bakım ister. Doğru ürünlerle temizlenmesi gerekir. Aksi halde deri oto döşemelerin üst kısmı sıyrılır ve kuruma ya da çatlamaya neden olabilir. Hakiki ve sahte derilerin ayırımını yapmak önemlidir. Ortalama deri oto döşeme fiyatları 1 koltuk için 600 TL’dir. 

c. Suni Deri Oto Döşeme

Suni deri, deri görünümünü seven ve bütçeye uygun araç sahipleri için popüler bir araba döşeme seçimidir. Suni deri su geçirmez ve temizlemek için minimum çaba gerektirir. İnatçı lekeler veya kalıntılar için diş fırçası veya suni deri temizleme maddesi kullanmak gerekebilir. Dayanıklı olan suni deri oto döşemeler, gerçek deriye göre daha ucuzdur. Tozu çok az tutan suni deri oto döşeme fiyatları ortalama olarak 1 koltuk için 400 TL’dir.

d. Alcantara Oto Döşeme

Alcantara hem deri hem de kumaşa benzeyen özellikleri ile avantajlı bir oto döşeme türüdür. Derinin havalı görünümü ve kumaşın dayanıklılığına sahiptir. Özellikle kaydırmaz olması spor arabalarda tercih edilmesine olanak tanır. Ortalama olarak alcantara fiyatları 1 koltuk için 400 TL’dir.

Oto Döşeme Genel İşlemleri

• Döşemelerin cins, renk ve modelinin müşteri tarafından seçilmesi
• Koltukların ölçüsünün alınması ve belirlenen döşemelerin araba içine uygun hale getirilmesi
• Eski döşemelerin koltukların yapısına hasar verilmeden çıkarılması
• Döşeme türüne bağlı olarak araba içerisinin sağlam ve uzun ömürlü olacak şekilde döşenmesi
• Döşemeler silindikten sonra müşteriye teslimi


Oto Döşeme Maliyetini Belirleyen Genel Unsurlar 

a. Döşemenin türü

Oto döşeme hizmeti maliyeti üzerinde en önemli unsurlardan biri kullanılacak döşemelerin türüdür. Kumaşlar, diğer türlere göre çok daha uygun fiyatlıdır. Gerçek derinin tercih edilmesi ise toplam meblağı arttıracaktır. 

b. Arabanın marka ve modeli

Araba marka ve modeline göre koltuk şekil ve büyüklüklerinin değişmesi, harcanacak döşeme miktarı ile birlikte uygulamanın ne derece kolay olacağını belirler. Spor arabalar gibi daha spesifik araba modelleri için oto döşeme hizmeti ücreti daha fazla olabilir. 

c. Koltuk sayısı

Bazı müşteriler yalnızca ön koltuk döşemelerinin değişmesini isterken bazı arabalar yapı itibariyle 2 koltuğa sahiptir. Bu da oto döşeme fiyatının daha az olmasına neden olur.

Oto Döşeme Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Oto döşeme hizmeti alırken beklentilerinizin tam olarak karşılanması ve herhangi bir kötü sürpriz sonucunda hayal kırıklığı yaşamamak için dikkat edilmesi gerekenler şunlardır: 

- Arabanızın içerisindeki özel eşyaları, oto döşemeciye teslim etmeden önce arabadan çıkardığınıza emin olun. Güvenilir olduğunu düşünseniz daha araba içerisindeki, koltuk ceplerindeki, torbido gözündeki özel belge ve eşyaların çıkarılması uygun olacaktır. 

- Sitede yer alan yorumlara göre oto döşeme hizmeti almak daha iyi bir hizmet almayı garantilemek adına önemlidir. Daha önce değerlendirme yapan kullanıcıların görüşlerini göz ardı etmeyin.

- Otomobilin içerisini işlem tamamlandıktan sonra kontrol edin. Eksik ya da hatalı gördüğünüz bir yer varsa anında bildirim sağlayın. 

- Oto döşemecinizin sizinle kurduğu iletişimi ve verdiği hizmetin kalitesi ile ustanın yetkinliğini objektif bir şekilde olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirin. Bu sayede sizden sonra hizmeti alacak kullanıcılara yardımcı olun.

Ara.com.tr Avantajları
En iyi oto döşemeciyi bulma imkanı: 

    Sahip olduğu geniş çalışan portföyü ile Ara.com.tr hayal ettiğiniz oto döşeme hizmetini tam olarak gerçekleştirecek pek çok ustaya sahiptir. Bu sayede binlerce seçenek arasından istek ve amaçlarınıza en uygun olanını seçme şansı elde edersiniz. 

Uygun fiyatlar: 

    Seçeneklerin çok olması, bütçeniz için en iyi tercihi yapmanızı sağlar. Ara.com.tr aracılığıyla yalnızca aldığınız nitelikli hizmetin karşılığını ödersiniz. 

Güvenilir kullanıcı yorumları: 

    Farklı zamanlarda aynı hizmeti alan birçok sayıda kullanıcının yaptığı yorumlar oto döşemeciniz ile ilgili fikir sahibi olmanızı sağlar. Bu sayede arabanız ya da istediğiniz döşeme tarzına en yatkın ustayı rahatlıkla bulursunuz. 

İş planınıza göre randevu: 

    Arabanızı herhangi bir ustaya götürdüğünüzde size gelecek tarihlere randevu verebilir ya da isteklerinizi karşılamayacağınızı belirtebilir. Ara.com.tr’de böyle bir ihtimal yoktur. Tam olarak ne hedeflediğinize bağlı olarak istediğiniz zamana randevu alabilirsiniz. Tercih edilebilecek oto döşemeci sayısının fazlalığı bu durum için son derece etkilidir. 

İhtiyacınız olan nitelikli oto döşeme hizmetini uygun fiyatlara almak için kolaylıkla Ara.com.tr’de ilan açabilir ve uzman kişilerden gelen binlerce teklifi değerlendirebilirsiniz.

Oto Lastik Tamiri Hizmet Verenler

Ekrem Demircan

Ekrem Demircan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Ümraniye

Araba tamir işleri

Teklif İste Profil Görüntüle

Oto Lastik Tamiri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;