Oto Cam Filmi Hizmeti Ortalama Ücretler

99₺ - 250₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

99₺ - 250₺ Ortalama Ücret
99₺ - 250₺ Ortalama Ücret
99₺ 250₺

Oto Cam Filmi Ücret Rehberi

Araçların kişiselleştirilmesi, son zamanlarda yaygın olarak tercih edilen hizmetlerdendir. Oto cam filmi, başlıca işlemler arasında yer alır. Kullanıcı ihtiyaç ve isteklerine göre gerçekleştirilen oto cam filmi fiyatları çok sayıda faktöre bağlı olarak değişir. Genel olarak fiyatlar aşağıda sıralandığı gibidir:

- Yan cam fiyatı (tek): 50 TL – 200 TL 

- Yan cam fiyatı (dörtlü): 150 TL – 750 TL

- Arka cam: 100 TL – 300 TL 

Oto cam filmi ücreti aşağıda sıralanan unsurlara bağlı olarak değişir. 

Oto Cam Filmi Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Oto Cam Filmi Marka & Modeli

Araca yerleştirilecek oto cam filminin hangi marka ve modele ait olduğu, kalitesi ile ilgili önemli ipuçları verir. Geniş çaplı kullanımdaki yüksek kaliteye sahip oto cam filmlerinin ücreti, diğerleri ile kıyaslandığında daha yüksek olacaktır. Bununla birlikte kaliteli filmler, istenen performansı gösterir ve daha uzun süreli dayanıklılığa sahip olduğu için avantajlıdır. 

Aracın Marka & Modeli

Cam filmi gibi aracın da hangi marka ve modele ait olduğu önemlidir. Bu sayede araç için uygun cam film seçilebilir. Bazı araçların camları daha küçükken bazılarınınki daha büyüktür ve daha çok sayıda pencereye sahiptir. Bu nedenle yerleştirilmesi gereken cam filmlerinde değişiklikler gözlemlenebilir. 

Film Sayısı

Aracın cam sayısı, kaç tane cama film uygulanacağı ve kullanıcının cam tercihleri (yan ya da arka) ücreti belirleyen bir diğer önemli faktördür. Oto cam filmi sayısı arttıkça ödenmesi gereken toplam meblağ artarken aynı şekilde indirim oranı da yükselebilir. İndirim miktarı, hizmet sağlayıcıya göre değişiklik gösterecektir. 

Camların Durumu

Camların durumu, yerleştirilecek filmler için önemlidir. Hali hazırda camlarda film var ise öncelikle çıkarma ve ardından monte işlemi uygulanmalıdır. Bu durum, hizmet süresinin uzamasına ve daha çok emek harcanmasına neden olur. Dolayısıyla oto cam filmi hizmet ücreti de bu unsurlara bağlı olarak artış gösterecektir.  Kaç tane camda film olduğu, hangilerinin yenileneceği gibi soruların cevabı total fiyatı belirler. 

Ustanın Yetkinliği

Oto cam filmini araca monte edecek ustanın yetkinliği, hizmet için talep edilen ücreti değiştirebilir. Alanında uzman bir usta ile çalışmak, daha yüksek meblağlar ödemenizi gerektirebilir. Bununla birlikte alanında profesyonel bir usta ile çalışmak, hedeflenen sonuçlara en iyi şekilde sahip olmayı sağlar. Bu nedenle çoğu kullanıcının ilk tercihidir. 

Oto Cam Filmi Genel İşlemleri 

Oto cam filmi uygulanırken genel olarak takip edilen işlemler aşağıda sıralandığı gibidir.

- Aracın durumuna bağlı olarak mevcut ise öncelikle eski cam filmler kaldırılır. 

- Camların ölçüsü alınır.

- Kullanıcı isteklerine ve aracın marka & modeline bağlı olarak cam filmler hazırlanır. 

- Filmler, cama monte edilir.

- Camların kullanımı kontrol edilir. 

- Araç, kullanıcıya teslim edilir. 

- Hizmet ücreti ödenir. 

Oto Cam Filmi Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler 

Oto cam filmi hizmetine yüksek kalite ile sahip olmak için dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlardır:

  •   Aracınızı cam film kaplatmak üzere teslim etmeden önce içerisindeki özel ya da kıymetli eşyaları muhafaza ettiğinizden emin olun. 
  •   Cam film hizmeti alacağınız ustayı seçerken diğer kullanıcıların yapmış oldukları yorumları dikkate almak kötü bir sürpriz ile karşılaşma riskini azaltacaktır. 
  •   Hizmet sonrası, aracın camlarını ve genel anlamda kontrolünü sağlayın. Herhangi bir eksiklik ya da hata fark etmeniz durumunda ustaya ivedilikle bildirin.
  •   Hizmet sonrası ücreti eksiksiz olarak teslim edin. 
  •   Aldığınız hizmeti sizden objektif bir şekilde değerlendirmek, sizden sonra aynı hizmeti alacak olanlar için önemlidir. 

Oto Cam Filmi Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;