Yemek Masası Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 1800₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

100₺ - 1800₺ Ortalama Ücret
100₺ - 1800₺ Ortalama Ücret
100₺ 1800₺


Yemek Masası Yapımı Ücret Rehberi

Konforlu ve kullanışlı yemek alanı sağlayan yemek masası tercihleri ile ihtiyaçlarınızı karşılarken evinizi güzelleştirin. Yemek masasına dair çeşitlerin çok olması, fiyat aralığının 500 TL ile 10000 TL gibi geniş bir aralıkta yer almasını sağlıyor. Yemek masası fiyatları üzerinde belirleyici role sahip faktörler aşağıda sıralandığı gibidir. 

Yemek Masası Maliyetini Belirleyen Unsurlar

1. Kişi Sayısı

Yemek masasının kaç kişi için dizayn edildiği oldukça önemlidir. Bu durum masanın büyüklüğünü ve sandalyelerin sayısını belirler. Kişi sayısı arttıkça fiyat da kaçınılmaz bir şekilde artacaktır. 

2. Yemek Masasının Boyutları

Farklı sayıda sandalyeye sahip, geniş, orta ya da küçük ölçekli yemek masaları son derece yaygındır. Geniş bir alanda yemek isteyenler için epey konforlu olan bu seçenek, az sandalye olsa bile masanın büyük olmasını ifade eder. 

3. Masanın Tarzı

Yemek masasının hangi tarza ait olduğu da bir diğer belirleyici unsurlardandır. Klasik ve sade masalar daha uygun fiyatlı iken country, nordik ve minimal gibi farklı tarzdaki masalar için fiyatlar daha yüksektir. 

4. Masanın Modeli

Yemek masaları kare, yuvarlak ya da dikdörtgen gibi farklı geometrik şekillerde olabilir. Bununla birlikte alçak ya da yüksek, geniş ayaklı, katlanabilir  gibi çeşitli özelliklere sahip binlerce masa modeli bulunmaktadır. Hangisini tercih ettiğinize bağlı olarak yemek masası ücreti değişecektir. 

5. Masanın Ham maddesi

Yemek masasının hangi maddeden yapıldığı büyük ölçüde önemlidir. Ahşap, metal, cam ve mermer başta olmak üzere çok çeşitli ham maddeler kullanılabilir. Ahşap masalar için hangi ağaç kullanıldığı da önemlidir. Gül ya da ceviz ağacı, meşe ya da kavak ağacına göre daha pahalıdır. 

6. Masanın Kalitesi

Yemek masasının ne denli kaliteli olduğu da önemlidir. Çizilme, yıpranma ve darbelere karşı daha dayanıklı masalar için ücret artabilir. Yüksek kalite ile imal edilen masaların fiyatları daha fazladır. 

7. Sandalye Özellikleri

Sandalyelerin hangi maddeden yapıldığı, kumaş kaplama ise kumaşın kalitesi ve konfor seviyesi gibi unsurlar yemek masası fiyatlarını değiştirir. Bazı yemek takımlarında sandalye yerine iki ya da üç kişilik oturak bulunur. Bu da toplam tutar üzerinde etkilidir. 

Yemek Masası Hizmet Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler 

- Yemek masası hizmetini alacağınız yeri seçerken sizden önce aynı hizmeti alan kullanıcıların yapmış oldukları yorum ve değerlendirmeleri göz önünde bulundurmak önemlidir. 
- Garanti süresi uzun yemek masalarını seçmek, uzun vadede daha karlıdır. 
- Yemek masası seçimi yaparken masa büyüklüğü ile yerleştirileceği alanın büyüklüğünü kıyaslayıp karar vermek önemlidir. 
- Yemek masasını teslim almadan ücretin tamamını ödemek risklidir. 


Yemek Masası Hizmet Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

- Yemek masası hizmeti sonrasında masa ve sandalyelerin kontrolü sağlanarak eksiklik ya da herhangi bir problem var ise anında bildirmek önemlidir. 
- Kontrol sonrasında ücret ödenerek fatura istenebilir. 
- Garanti belgesi mevcut ise almak unutulmamalıdır. 
- Hizmet sonrası yemek masasının kalitesi, özellikleri ve diğer unsurları göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmak diğer kullanıcılar için faydalıdır.

Yemek Masası Hizmet Verenler

Sadık Kadirhan Köseoğlu

Sadık Kadirhan Köseoğlu

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya

Epoksi masa orta sehpa yemek masası mutfak masasi toplantı masasi kütük masa

Teklif İste Profil Görüntüle

Yemek Masası Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;