Banyo Tezgahı Hizmeti Ortalama Ücretler

200₺ - 2000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

200₺ - 2000₺ Ortalama Ücret
200₺ - 2000₺ Ortalama Ücret
200₺ 2000₺

Banyo Tezgahı  Ücret Rehberi

Banyo tezgahı, banyodaki şıklığı ön plana çıkaran lavabonun yer aldığı kısımdır. Estetik ve hijyenik banyo tezgahlarını seçmek, uzun vadede yararlıdır. Farklı model, renk ve türden pek çok tezgah çeşidi bulunur. Banyo tezgahı fiyatları 300 TL ile 3000 TL arasında değişir. Fiyatları belirleyen faktörler aşağıda sıralandığı gibidir. 

1. Banyo Tezgahının Büyüklüğü

Banyo tezgahının ölçüleri, toplam meblağın değişmesine neden olur. Daha büyük tezgahlar için ücret artarken, indirim alma oranı da artacaktır. Banyonuzun büyüklüğü ve istediğiniz şekle göre tezgah ücreti değişir. 

2. Banyo Tezgahının Cinsi 

Banyo tezgahları; seramik, laminant kaplama, mermer, kuvars bazlı kompozit taş gibi farklı cins maddelerden yapılabilir. Ham maddeye göre toplam tutarda farklılıklar olacaktır. 

3. Banyo Tezgahının Özellikleri

Bazı banyo tezgahları daha uzun ömürlü, çizilmeye karşı dirençli, parlak ya da mat, daha dayanıklı ve hijyenik özelliklere sahiptir. Ekstra özellikler banyo tezgahı ücreti üzerinde arttırıcı etkiye sahiptir. 

4. Banyo Tezgahının Rengi 

Banyo tezgahları çoğunlukla beyaz, krem rengi ya da siyah olurlar. Bununla birlikte kırmızı, mavi, yeşil ya da diğer nadir renklerin tercihi maliyetin artmasına da neden olacaktır. 

5. Ustanın Deneyimi 

Banyo tezgahını monte edecek ustanın sahip olduğu deneyim, işçiliğin kalitesi ve alanındaki tanınırlığı toplam tutarın artmasına neden olur. 

6. Teslim Süresi

Banyo tezgahının kısa sürede tamamlanıp monte edilmesini istiyorsanız, bu durum ustanın daha yoğun bir şekilde ve daha çok eleman ile çalışmasını gerektirebilir. Sonuç olarak daha hızlı teslimatlar için ücret artabilir. 

7. Hizmet Tarihi

Hizmeti aldığınız tarih, bayram günleri, yılbaşı tatili ya da diğer özel günlere denk geliyor ise ücrette artış meydana gelebilir. Bununla birlikte yaz ve bahar aylarında tadilat işlerinin artması, yoğunluğun ve fiyatların artmasına neden olabilir. 

8. Mekanın Uzaklığı 

Banyo tezgahının monte edileceği bina, şehir merkezine uzak ise usta ve çalışanlar yol masraflarını da toplam maliyete dahil edebilir. 

Banyo Tezgahı Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler 

- Hizmet alacağınız yeri ve ustayı seçerken kullanıcıların yapmış oldukları yorumları göz önünde bulundurmak daha iyi bir hizmet almanıza yardımcı olur. 
- İstediğiniz özellikleri, renk ve modeli açık ve net bir şekilde ifade etmek önemlidir.
- Monte edilmeden önce tezgahın son halini kontrol etmek yararlı olacaktır. 
- Ustanın tecrübesi, referansları ve daha önce yaptığı işleri incelemek hedeflediğiniz hizmeti alıp almayacağınız hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar.
- Fiyatı, tezgahı seçtikten sonra ve hizmetten önce belirlemeniz önemlidir. İşlem tamamlanmadan, paranın tümünü vermemeye dikkat edin. 

Banyo Tezgahı Hizmeti Aldıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Banyo tezgahının garanti süresi ile ilgili gerekli bilgi ve evrakları aldığınızdan emin olun. 
- Tezgahın ve monte işlemlerinin istediğiniz gibi olduğuna emin olduktan sonra ödemeyi gerçekleştirin. 
- Herhangi bir eksiklik ya da hata fark ettiğiniz takdirde ustaya hemen geri dönüt vermek yararlıdır. 
- Fatura kesimi ile ilgili ayrıntılı bilgiyi ödeme öncesinde ustadan talep edin. 
- Aldığınız hizmetin kalitesi, teslimat süresi ve ustanın sizin ile kurduğu iletişime bağlı olarak yorum yapmak, sizden sonra aynı hizmeti alacak olanlar için yararlıdır. 

Banyo Tezgahı Hizmet Verenler

Yahya Nas

Yahya Nas

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Bayrampaşa
Teklif İste Profil Görüntüle
Byrm mobilya tamir boya

Byrm mobilya tamir boya

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Altındağ
Teklif İste Profil Görüntüle
Gökhan Güney

Gökhan Güney

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kars / Kars
Teklif İste Profil Görüntüle

Banyo Tezgahı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;