Konstrüksiyon

Talep Formu Doldur, Konstrüksiyon Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Konstrüksiyon Yapım ve Kurulum Hizmeti

Konstrüksiyon, bir ızgara oluşturan ya da yan yana getirilerek karton peteği ya da ağaç çıtaların iki tarafına sunta ya da kontrplak yapıştırılması neticesinde elde edilen tabladır. Kısaca ifade etmek gerektiğinde konstrüksiyon, taşıyıcı niteliğe sahip olan veya olmayan tüm yapılardır. Herhangi bir inşa eyleminin sonucu olarak da görülen konstrüksiyon, farklı alt dalları kapsar. 

Konstrüksiyon Hizmet Türleri 
Konstrüksiyon kategorisinden alınabilecek hizmetler aşağıda listelendiği gibidir. 
- Ahşap Konstrüksiyon
- Çelik Konstrüksiyon
- Konteyner
- Prefabrik 

Ahşap Konstrüksiyon 

Ahşap konstrüksiyon, yapıyı ayakta tutan malzemelerin ahşaptan üretilmesini ifade eden hizmettir. Ahşap, uzun süre boyunca dayanabilmesi, kolay işlenme ve şekil verilmesi nedeni ile tercih edilir. Bunlara ek olarak yüksek mukavemeti bulunan ahşap konstrüksiyonlar, kullanıcıların öncelikli tercihleri arasında yer alır. Tarihte çok sayıda ahşap konstrüksiyon yapısı inşa edilmiş ve dayanıklılıkları sayesinde günümüze ulaşmayı başarmıştır. Tasarruf imkanı sağlayan ahşap konstrüksiyon, depreme dayanıklıdır, yüksek seviyelerde ses yalıtımı sağlar, çevreye zarar vermez, ekonomiktir, yüksek taşıma kapasitesine sahiptir ve yenilenebilir özelliğe sahiptir. Güvenilir ahşap konstrüksiyon hizmeti için ara.com.tr’de binlerce uzmandan gelen teklifleri değerlendirin. 

Çelik Konstrüksiyon 

İnşaat alanında kullanılan çelik konstrüksiyon tekniği, yapının taşıyıcı ögelerinin çelikten elde edilmesi anlamına gelir. Yapısı itibari ile çelik, maksimum dayanıklılık sağlar. Aynı zamanda bu şekilde çatı ve duvarlar önemli ölçüde desteklenir. Prefabrikasyon ürünleri olması nedeni ile çelik konstrüksiyon, kısa sürede temin edilir ve zamandan tasarruf elde eder. Çelik konstrüksiyon, yapının basınç stresine olan dayanıklılığını arttırır. Bu sayede çok daha uzun binaların inşası gerçekleştirilebilir. Depreme karşı da dayanıklı olan çelik konstrüksiyon, esnek, hafif ve homojendir, monte edilmede kolaylık imkanı sunar. Yüksek ses ve ısı yalıtımı ile uzun vadede tasarruf sağlar, sinema ve tiyatro salonlarında yaygın olarak kullanılır. Fabrikada üretilmeleri, hata oranının düşük olmasına neden olur. Bu sebeplerden dolayı çok sayıda çelik konstrüksiyon ev bulunmaktadır. 

Konteyner

Konteynerler, lojistik ve yük taşımacılığında uzun senelerden beri kullanılmaktadır. Öncelikli olarak yük taşımak amacı ile üretilen konteynerler, süsleme ve desen bulunmayan metal kalıplardır. Kullanım amaçları ve görünümlerine göre farklı konteyner çeşitleri bulunur. Bu konteyner tipleri arasında filet konteyner, üstü açık konteyner, tünel tipi konteyner, tek tarafı açılabilen konteyner, soğutuculu ISO konteyner, yarı ölçü konteyner ve araba konteyneri bulunur. Yük taşımanın yanı sıra konteynerler ile ev tasarımları yapmak mümkündür. Konteyner ev tasarım çeşitleri arasında: hekim panel konteyner, hekim klasik sistem konteyner ürünleri, monoblok üretim, demonte üretim, bileşimli üretim, standart düz çatı ürünleri, eğimli çatılı konteyner yapıları, sıva üstü ya da sıva altı olarak kullanım yer alır. 

Prefabrik

Prefabrik evler, enerji tasarrufu sağlayan ve kısa sürede üretilen binalardır. Geleneksel evler ile kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlı olan prefabrik evler, pratik bir şekilde monte edilmesi sayesinde avantajlıdır. Prefabrik ev fiyatları, büyük ölçüde uygundur. Uygun fiyatlı olmasının en önemli nedenleri makinler aracılığıyla ve toplu bir şekilde üretilmeleridir. Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarına göre özel olarak da üretilebilirler. Bu nedenle farklı ölçü ve şekillerde olabilirler. Kalıcı ve güvenli olmalarının yanı sıra prefabrik evler, şiddetli rüzgarlara, su baskınlara, fırtınalara ve yangınlara karşı da dayanıklıdır. İstenildiği takdirde villa olarak tek ya da çift katlı prefabrik evler üretilebilir. Ses ve ısı konusunda da yüksek yalıtıma sahip olması nedeni ile prefabrik evler, uzun vadede tasarruf imkanı yaratır. 

İnşaat malzemeleri ile standart olarak üretilen yapılara göre çok daha az atık oluşturması, sürdürülebilirliğe katkı sağlar. Düşük hasar riski ile 100 seneden fazla kullanılan prefabrik evler bulunmaktadır. Prefabrik evlerde akustik üst düzeydedir, bu nedenle bağlı cepheler, iyi ses aktarımı gerçekleştirir. Evlerin yanı sıra prefabrik havuzlar da zaman içerisinde popüler hale gelmiştir. Son derece dayanıklı ve kaliteli olan havuzlar, uygun fiyatları ile kullanıcılar için oldukça caziptir. İnsanlar tarafından yapılan havuzlara göre oranları daha iyidir ve az hataya sahiptir. 

Kaliteli ve Hızlı Konstrüksiyon Hizmeti 

İnşaat alanında revaçta olan konstrüksiyon kullanımı, önemli ölçüde talep oluşturur. Ara.com.tr deneyimli ve yetkin konstrüksiyon ustaları ile prefabrik hizmeti veren firmaları, tek bir çatı altında toplayarak kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Zamandan tasarruf eden kullanıcılar, kısa süre içerisinde kaliteli ve hızlı konstrüksiyon hizmetine sahip olabilir. Ara.com.tr’de ilan açmak çok kolay! 7gün 24 saat konstrüksiyon hizmet ihtiyaçlarınızda dilediğiniz an ilan açın. Profesyonel ustalardan gelen binlerce teklifi istediğiniz şekilde değerlendirin. Sizden önce aynı konstrüksiyon hizmetini alan kullanıcılardan gelen göz önünde bulundurmak, büyük avantaj sağlar. Ustaların geçmişte tamamladığı işleri ve referansları görmek, kullanıcılar açısından son derece yararlıdır. 

Uygun Fiyatlar, Uzun Ömürlü Çözümler

Konstrüksiyon fiyatları, birçok sebebe bağlı olarak büyük ölçüde uygundur. Bunlar arasında öncelikle yapımının makineler ile kolay bir şekilde gerçekleşiyor oluşu yatar. Standart bir yapının inşasında çalışan işçiler ve kullanılan malzemeler, konstrüksiyon yapılar için söz konusu değildir. Fabrikadan hazır olarak gelmesi nedeni ile toplu üretim fırsatı sunar. Böylelikle fiyatlar, çok daha ucuzdur. Aynı zamanda ara.com.tr’de çok sayıda ustanın ve firmanın olması, kullanıcılar için geniş bir portföy yaratarak sağladığı rekabet ortamı ile uygun fiyat seçenekleri yaratır. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Konstrüksiyon Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.