Fotoselli Otomatik Kapı Hizmeti Ortalama Ücretler

599₺ - 5999₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

599₺ - 5999₺ Ortalama Ücret
599₺ - 5999₺ Ortalama Ücret
599₺ 5999₺

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri Ücret Rehberi

Fotoselli Otomatik Kapı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Fotoselli otomatik kapı sistemleri fiyatları birçok faktöre göre değişiklik gösteren bir maliyettir. Fotoselli otomatik kapı sistemleri fiyatları 3.000 TL ile 8.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Mekânın büyüklüğüne göre fiyatı 8.000 TL üzerine de çıkabilmektedir. Sağlık ocakları, hastahaneler, marketler, havalimanları, iş merkezleri, kamu binaları, fabrikalar ve oteller, alışveriş merkezleri, metro istasyonları gibi insanların bulunduğu birçok dış alanda fotoselli otomatik kapı sistemleri kullanılmaktadır. Fotoselli otomatik kapı sistemleri fiyatları aşağıdaki unsurlara göre belirlenmektedir:

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri Uzmanının Deneyimi

Fotoselli otomatik kapı sistemleri uzmanlarının tecrübesi arttıkça alacakları ücretler de artmaktadır. Hastahaneler, alışveriş merkezleri, iş yerleri gibi geniş boyutlu ve insanların sürekli bulundukları dış alanlarda sıklıkla kullanılan fotoselli otomatik kapı sistemlerinin kurulumu oldukça zor, tecrübe isteyen, bilgi isteyen işlerdir. Fotoselli otomatik kapı sistemi uzmanının deneyimi arttıkça alacağı maliyette buna bağlı olarak artış gösterecektir.

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri İçin Kullanılan Araçlar

Fotoselli otomatik kapı sistemleri için kapının boyutuna göre değişen belli başlı araç ve gereçler vardır. Fotoselli otomatik kapı sistemleri için kullanılan araç ve gereçler kapı büyüklüğü arttıkça artmaktadır. Kullanılan malzeme sayısı arttıkça, fotoselli otomatik kapı sistemleri ustasının iş yükü artacaktır ve ustanın alacağı ücrette buna bağlı olarak artış gösterecektir. 

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemlerinin Boyutu, Büyüklüğü

Fotoselli otomatik kapı sistemleri genellikle sağlık ocakları, hastahaneler, marketler, havalimanları, iş merkezleri, kamu binaları, fabrikalar, iş yerleri, ofisler, oteller, alışveriş merkezleri, metro istasyonları gibi insanların bulunduğu birçok dış alanda kullanılmaktadır. Alanın büyüklüğü arttıkça kullanılan kapıda genişleyecektir. Mesela hastane kapıları devasa boyuttadır ve bir market kapısına göre daha büyük olmaktadır. Bu durumda fotoselli otomatik kapı sistemlerinin büyüklüğünün, boyutunun artmasıyla iş yükünün daha fazla olacağını ve ustanın daha yüksek miktarda bir ücret alacağını göstermektedir.

Fotoselli Otomatik Kapı Sistemleri Hizmeti Genel İşlemleri

• Alınacak bu hizmet sistemleri için kamu alanlarının, hastanelerin, alışveriş merkezlerinin yani kısacası dış alanlarda olan her yerin kapı kısımlarının büyüklüğü dikkate alınarak bir fotoselli otomatik kapı sistemi seçilmektedir. İşlem öncesinde kapı girişi ayarlanır, ölçüm alınır, kapı montajı için gerekli hazırlıklar yapılır.

• Fotoselli otomatik kapı sistemleri montajı, kurulumu uzman tarafından gerçekleştirilir.

• Son işlemler sonrası kapı ayarları kontrol edilerek, gözden geçirilir. 

• Ardından otomatik kapı sistemleri kullanıma hazır, ayarı yapılmış bir hale getirilir.

Fotoselli Otomatik Kapı Yaptırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Alınan bu hizmet sistemleri daha çok kurumsal alanlarda kullanılmaktadır. Alanın büyüklüğü dikkate alınmalı ve en uygun kapılar ortam için alınmalıdır. Ardından uzman şirket ile iletişime geçilmelidir.

• Fotoselli otomatik kapı sistemleri ücreti konusunda çalışacağınız şirketle hizmet öncesi anlaşmaya varmalısınız.

• Alacağınız otomatik kapı sistemleri hizmetini yaptıracağınız şirketi iyi seçmeli, işinin ehli uzmanlarla çalışmaya özen göstermelisiniz.

• Alınan bu hizmet sistemlerinde iş sözleşmesi imzalanacaksa anlaşma hizmet öncesinde hazır bir hale getirilmelidir.

Fotoselli Otomatik Kapı Yaptırdıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Aldığınız hizmet sistemleri kurulumu sonrasında ustaya soracağınız her bilgiyi sormalı, otomatik kapı hakkında tüm bilgileri öğrenmelisiniz.

• Hizmet sistemleri ile ilgili daha sonradan soracağınız sorular için ustanızın iletişim bilgilerini kaydetmeniz yararınıza olacaktır.

• Alınan hizmet sistemleriyle ilgili iş sözleşmesi imzalandıysa anlaşma kontrolden geçirilmelidir.

• İnternet sitesinde aldığınız iş ile ilgili fikirlerinizi yazarak, bu hizmeti alacaklara fikir verebilirsiniz.

• Aldığınız hizmet hakkında ilan açma ve tekliflere bakma avantajına da sahipsiniz.

Fotoselli Otomatik Kapı Hizmet Verenler

Liza Yapı Otomasyon Abdullah ÖZCAN

Liza Yapı Otomasyon Abdullah ÖZCAN

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Mamak
Teklif İste Profil Görüntüle
Mehmet Pamuk

Mehmet Pamuk

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Çanakkale
Teklif İste Profil Görüntüle

Fotoselli Otomatik Kapı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;