Özel Dedektif Hizmeti Ortalama Ücretler

600₺ - 6000₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

600₺ - 6000₺ Ortalama Ücret
600₺ - 6000₺ Ortalama Ücret
600₺ 6000₺

Özel Dedektif Hizmeti Ücret Rehberi

Günümüz dünyasında artan suç oranları ile birlikte, kişisel ya da kurumsal, ülke ya da dünya çapında, korunma, araştırma, belgeleme gibi hizmetler ön plana çıkmıştır. Bu gibi ihtiyaçlarla karşılaşan kişiler aşağıdaki uygulamalardan faydalanırlar.

Dedektif Hizmeti Fiyatları ve Türleri

İkili İlişki Hizmeti

Doğamız gereği insanlar toplu halde yaşamaya alışmıştır. Zaman zaman topluluk yaşamına uygun olmayan davranışlar insanlar arasında ortaya çıkabilir. Bu uygun olmayan davranış tipleri insanlar arasında bireysel hesaplaşmalara ve husumete yol açar. Bu gibi durumlarda insanlar olayların çözümünde aşağıdaki hizmetlerden faydalanırlar.

Eş Takibi

Eşi hakkında herhangi bir sebeple davranış takibi yaptırmak isteyen kişiler bu hizmeti almaktadır. Hizmet içerisinde belirlenen günler ve saatlerde takip, belgeleme, kayıt gibi işlemler gerçekleştirilir. Takip sürdürülecek gün sayısı, kişi sayısı gibi parametreler hizmet fiyatlarını değiştirmektedir. Eş takibi için özel dedektif ücretleri 5000 TL ile 10000 TL arasında ücretler değişmektedir.

Boşanma Davaları Hizmeti 

Eşler arasında açılan boşanma davaları maddi ve manevi tazminat davalarına dönüşebilir. Bu davaların lehte sonuçlanması için toplanacak delillerde dedektiflik hizmeti alınabilir. Bu gibi durumlarda ayrıca bir avukat ile de görüşmeler gerçekleştirilebildiğinden fiyatlar istenen sonuca göre değişiklik gösterir. Fiyatlar 500 TL ile 5000 TL arasındadır.

Evlilik Öncesi Araştırma Hizmeti

Evlilik insan yaşamında en önemli kararlardan birisidir. O önemli imzayı atmadan önce insanlar, müstakbel adaylar için davranış, alışkanlık, çevre gibi araştırmalar isteyebilir. Genelde 15-30 gün gibi süren araştırma ücretleri hedeflenen sonuca göre değişiklik gösterir. 1000 TL ile 10000 TL arasında fiyatlandırılır.

Evlat Takibi

Çocuklarımız her ne kadar özenli yetiştirilmiş olsalar da zaman zaman kötü davranışlar sergileyebilir ya da bunları yapsa da ustalıkla gizleyebilirler. İstenmeyen hareketlerde bulunan çocuklar için veliler, arkadaş çevresi araştırma, derslere katılım sürekliliği, okuldaki başarı durumu gibi konularda bilgi toplamak isteyebilirler. Bu hizmetin maliyetleri edinilecek bilgilere göre değişiklik göstermektedir. Bu hizmet için özel dedektif fiyatları 2500 TL ile 15000 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Adres Tespiti

En sık karşılaşılan hizmet talebi olarak gösterilebilen adres tespiti sebebi ne olursa olsun talep edilen kişilerin adreslerinin bulunması için yürütülen bir çalışmadır. Fiyatlar 250 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.

Velayet Talebi

Kimi zaman, boşanma aşamasındaki ailelerde çocuk velayeti hakkında anlaşmazlıklar oluşabilir. Eşler birbiri hakkında olur olmaz iftiralar atabilirler. Boşanma davalarında olduğu gibi delil toplama gibi işlemler için kişiler bu hizmetten faydalanırlar. Ortalama ücretler; 500 TL ile 5000 TL arasındadır.

Kayıp Bulma

 Artan nüfus ile birlikte emniyet güçlerinin kayıp vakalarına hızlı bir şekilde erişme şansı da azalmaktadır. Bu gibi durumlarda kayıp vakalarını sonuçlandırmak için dedektif hizmetinden yararlanılır. Ücretler bulunacak kişi, arama süresi, aranacak ülke gibi değişkenlere göre değişir ve ortalama olarak 5000 TL ile 100000 TL arasındadır.

Ticari İlişkiler Hizmeti:

Bireyler arasında olduğu gibi şirketler arasında da belli başlı husumetler, araştırma konuları, bilgi işlemleri gibi hizmetlere ihtiyaç duyulabilir. Alınabilecek uygulamalar ve ücretleri aşağıdaki şekildedir.

Şirket Analizi Hizmeti

Günümüz dünyasında karlılık arttırmak, masrafları azaltmak amacıyla birçok şirket ortaklıklar kurmaya çalışmaktadır. Bu aşamada başka firmalar hakkında araştırma, güvenilirlik, borç durumu öğrenme gibi hizmetlerden faydalanılabilir. Ücret ortalamaları edinilecek bilgi çeşitliliğine göre farklılık göstermekle birlikte 2500 TL ile 10000 TL arasındadır.

Patent Araştırması 

Özellikle küçük ölçekli şirketlerde geliştirilen ürünler için patent araştırma ekipleri kurulmamış olabilir. Ortaya konmuş ürünler için patent araştırma, marka tescili, patent kabulü gibi konularda destek verilir.

Personel Geçmişi Sorgulama

Firma bilgilerinin güvenliği söz konusu olduğunda şirketler ince eleyip sık dokumaktadır. İşe alınacak personel için güvenlik soruşturması gibi araştırmalar yapılır. Yapılacak araştırma ve kişi sayılarına göre ücretlendirmeler yapılmaktadır. 500 TL ile 5000 TL arasında ücretler değişir.

Rakip Firma ve Müşteri Araştırması

Şirketler arası rekabet her geçen gün artmakla birlikte bilgiye erişim olanakları da gizlilik gerekliliklerinden dolayı azalmaktadır. Aynı sektörlerde hizmet veren kuruluşların bilgilerine erişmek, müşteri potansiyellerini arttırmak isteyen işletmeler bu araştırma hizmetinden faydalanabilirler. Elde edilecek bilgi içeriğine göre fiyat ortalamaları; 10000 TL ile 250000 TL olarak düşünülebilir.

Güvenlik Hizmeti

Suç oranlarının giderek arttığı günümüzde, özel koruma, böcek ve gizli kamera tespitleri, alile koruma gibi hizmetlerden faydalanılabilir. Ücretler 10000 TL ile 150000 TL arasında oluşturulacak ekip sayısına ve güvenlik önlemlerine göre değişiklik gösterir.

Özel Dedektif Fiyatlarını Belirleyen Genel Unsurlar

Araştırma Alanı

Araştırılacak konu ülke genelinde ya da uluslararası bir konu olabilir. Her ülkenin yasaları birbirinden farklılık gösterir. Bu gibi durumlarda olayları aydınlatmada farklı davranışlar sergilemek ve çok değişik araçlar kullanmak gerekebilir. Araştırma alanı alınacak hizmetin maliyetini belirlemede önemli bir rol oynar.

Dedektif Sayısı

Tarama yapılacak konu ya da birey sayısı, dedektif sayısını da etkilemektedir. Bir çok durum için tek kişi olayları araştırabilirken, güvenlik gibi konularda birden fazla dedektife ihtiyaç duyulabilir.

Dedektiflik Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Dedektiflik hizmetinde sahtecilik olaylarıyla karşılaşmak çok olasıdır. Bu sebeple aşağıda sıraladığımız konuları gözden geçirmeniz bu hizmeti almadan önce size güvenlik konusunda yardımcı olacaktır:

• Dedektiflik sınırları yasalarla belirtilmiştir ve yanlış kişilere güvenmek sizin için sonuçları korkunç olaylar doğurabilir. Seçim yapmadan önce hizmet alacağınız büronun adresini, belgelerini, daha önce yapmış olduğu işleri mutlaka inceleyiniz.

• Ticari belge ve yetki belgesi olmayan, internet sitesi olmayan ya da iletişim kanalları ile kolayca ulaşamadığınız kişilere güvenmeyin.

• Mümkünse hizmeti alacağınız kişi işe yüz yüze görüşmeli, kimlik doğrulaması yapmalısınız.

• Bu sektörde referans ve tanıdık tavsiyeleri oldukça faydalıdır. Güvenilir web platformlarından bilgi almak ve bu bilgileri karşılaştırmak size seçim öncesi kaynak oluşturacaktır.

• Ücretleri sadece iletişimde olduğunuz kişilerin hesaplarına yatırmalısınız.

• Genellikle bu sektörde hizmet veren kişiler eski emniyet mensubu insanlardır. Karşınızdaki kişiden izin alarak, mümkünse daha önce birlikte çalıştığı iş arkadaşları ile görüşmeye çalışın.

Hizmet Alındıktan Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

• Dedektiflik hizmeti aldıktan sonra olayın çözümüne kadar geçecek sürede bilgi kirliliği olmaması açısından oldukça şeffaf olmalısınız.

• Olayların çözüme ulaşabilmesi için ayrıntılı ve yalansız açıklamalar yapmak işlemlerin hızla tamamlanmasını sağlayacaktır.

Özel Dedektif Hizmet Verenler

Mehmet İbrahim Bağrıyanık

Mehmet İbrahim Bağrıyanık

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Hatay / Antakya
Profil Görüntüle
tamer küçükpınar

tamer küçükpınar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Nilüfer
Profil Görüntüle
Osman Oktay

Osman Oktay

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beykoz
Profil Görüntüle
Ertuğrul Karataş

Ertuğrul Karataş

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Darıca
Profil Görüntüle
Mehmet Duman

Mehmet Duman

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Malatya / Yeşilyurt

Kombi teknik tamir servis

Profil Görüntüle
semko altun

semko altun

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Mersin / Silifke
Profil Görüntüle
Berkay Dündar

Berkay Dündar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Malatya / Battalgazi
Profil Görüntüle
Ahmet KOLBAŞI

Ahmet KOLBAŞI

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Denizli / Pamukkale
Profil Görüntüle
Çağlar Civak

Çağlar Civak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kağıthane
Profil Görüntüle
Masaj cı

Masaj cı

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Pendik

10 yıldan beri kaynak tecrübem var hafta sonları boştayım kaynakçıya ihtiyacı olan ustalar ...

Profil Görüntüle
Burak Yüceer

Burak Yüceer

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Zonguldak / Merkez
Profil Görüntüle
Selçuk Akar

Selçuk Akar

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı

Şüphe içinde yaşamaktansa suphelerinizi ve istekleriniz üzerine gerekli resim kanıt ve bilgi a...

Profil Görüntüle
Burak Kara

Burak Kara

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çorum / Osmancık
Profil Görüntüle
mahmut çağlayan

mahmut çağlayan

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Nizip
Profil Görüntüle
Arzu sağır

Arzu sağır

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Gaziantep / Şehitkamil
Profil Görüntüle
Ertem Budak

Ertem Budak

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Silivri

Kayıp hayvan yada eşini takip ettirmek isteyen

Profil Görüntüle
F d Fffffff

F d Fffffff

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Köyceğiz
Profil Görüntüle
Hakkı Şimşek

Hakkı Şimşek

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Adalar
Profil Görüntüle
Volkan Yanık

Volkan Yanık

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Aydın / Didim
Profil Görüntüle
Aydın Semiz

Aydın Semiz

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Tekirdağ / Çorlu

Özel hizmetlerininiz için detay sorabilirsiniz...

Profil Görüntüle
Analiz Dedektiflik

Analiz Dedektiflik

0.0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü
Profil Görüntüle

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Özel Dedektif Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.