Elektrik ve Elektronik

Talep Formu Doldur, Elektrik Elektronik Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Güvenilir Elektrik ve Elektronik Hizmeti

Elektrik ve elektronik kategorisi, gelişen teknoloji ile yaşam alanlarında kapsamlı güvenlik, 7/24 izleme ve etkin kullanım hizmetleri verir. Elektrik ve elektronik kategorisinde yer alan hizmetler, aşağıda sıralandığı gibidir. 
- Akıllı Ev / Bina Sistemleri 
- Alarm Sistemleri 
- Aydınlatma Sistemleri 
- Elektrikçi 
- Kamera Sistemleri 

Akıllı Ev / Bina Sistemleri 


Akıllı ev ve bina sistemleri, internet kullanarak kapı, pencere, klima, ışıklandırma ve doğalgaz kontrolü sağlar. Bu sayede evde ya da binada olmadığınız durumlarda dahi kapı, pencere ya da klima kapatıp / açabilir, ışıkların açık kalıp kalmadığını kontrol edebilir, doğalgazı eve gelmeden önce açabilirsiniz. Akıllı ev sistemleri, gün geçtikçe kullanıcılar tarafından daha çok tercih edilmekte ve hizmet kapsamlarını gördüğü bu talep neticesinde geliştirmektedir. Uzun süre güvenle kullanacağınız akıllı ev ya da bina sistemlerini farklı marka ve modelleri ile birlikte ara.com.tr’deki hizmet sağlayıcılardan edinebilirsiniz. Cihaz temini ve kurulumu gerçekleştiren hizmet sağlayıcıları arasından garanti süresi uzun olanları tercih etmek, meydana gelebilecek herhangi bir arızada ücretsiz teknik destek almanızı sağlar. 

Alarm Sistemleri 

Suç oranlarının giderek arttığı günümüzde ev ve iş yerlerinde alarm sistemlerine sahip olmak kaçınılmaz hale gelmiştir. Hırsızlık, haneye tecavüz ve yangın benzeri durumlarda hızlı müdahale ve koruma imkanı sağlayan alarm sistemleri, çeşitlere sahiptir. Bunlar aşağıda sıralandığı gibidir.
1) Hırsız Alarm Sistemi: En yaygın kullanılan alarm sistemidir. Caydırıcılığı ile suçu önlemesinin yanı sıra tehlike anında manyetik kontak ve cam kırılma detektörü gibi ekipmanları ile güvenlik güçlerini bölgeye çağırır ve ev sahibine haber verir. Aynı zamanda siren sesi nedeni ile etraftaki insanların dikkatini evin üzerine çeker. 
2) Yangın Alarm Sistemi: Duman ve ısı detektörleri sayesinde ortamdaki yangını kısa sürede teşhis eden yangın alarm sistemi, itfaiyeye haber yollar. Ek olarak alarm sistemi ile yakındakilerin dikkatini çeker ve kullanıcıya mesaj göndererek durumu belirtir. 
3) Gaz Kaçağı Alarm Sistemi: Doğalgaz sisteminde meydana gelen bir arıza sonucu oluşacak gaz kaçağını, detektörleri yardımı ile teşhis eder. Yetkilileri hızlı bir şekilde bölgeye yönlendirir aynı zamanda alarm sistemi ile hem ev sakinlerine hem de civardakilere durumu haberdar eder.
4) Acil Sağlık ve Panik Butonu: Özellikle sağlık sorunu yaşayanların tercih ettiği acil sağlık ve panik butonu aynı zamanda hırsızlık, yangın ve diğer tehlikeli durumlarda da kullanılabilir. Ekipleri bölgeye yönlendirir ve sireni ile etraftakilerin dikkatini çeker. 

Aydınlatma Sistemleri

Hizmet, aydınlatma sistemlerinin kurulumunu, montaj ve tamir işlemlerini kapsar. İç ya da dış mekanlardaki aydınlatma sistemleri için tercih edilebilir. Yaşam alanlarının ışıklandırılarak daha etkin ve uzun süreli kullanımını sağlayan bu sistemlerde meydana gelebilecek aksaklıkların giderilmesi, konfor elde edilmesini ve güvenli bir alan oluşturulmasını sağlar. Direkt, yarı direkt, endirekt, yarı endirekt, karma aydınlatma, bahçe aydınlatması ve güneş enerjili aydınlatma sistemleri için hizmetten yararlanmak mümkündür. 

Elektrikçi

Elektrikçi hizmetleri, elektrik tesisat kurulumu, makine ve robot kurulumu, arıza, onarım ve bakım işlemleri için tercih edilmektedir. Güvenlik nedeni ile elektriğin kusursuz işleyen bir tesisata sahip olması, makinelerin tam verimlilik ile zarar görmeden çalışması için kurulumun doğru şekilde gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Hem sağlık hem de maddi nedenleri ile profesyonel elektrikçiler ile çalışmak kullanıcılara büyük ölçüde avantaj sağlar. Son derece kapsamlı olan elektrikçinin görev tanımı aşağıdaki hizmetleri vermesini mümkün kılar. 
- Merkezi uydu sistemi kurulumu
- Çanak anten kurulumu
- Pano montaj & bakımı 
- Elektrikli ev aletleri tamiri
- Trafo tamir & bakımı
- Sigorta problemleri
- Priz problemleri
- Alarm ve güvenlik sistemleri kurulum & tamiri 
- Sayaç panosu kurulum & yenileme & tamir 
- Alçak gerilim sistemleri
- Kamera & diafon sistemleri
- Ses sistemleri 

Kamera Sistemleri

Kamera sistemleri; binaların 7/24 kontrol altında olmasını ve meydana gelebilecek herhangi bir hırsızlık, gasp ya da benzeri durumlarda suçlunun teşhisini sağlar. Güvenlik açısından son derece önemli olan sistemler, caydırıcılığı sayesinde de suçun önüne geçer. Akıllı cihazlara bağlanabilen kamera sistemleri sayesinde cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlar aracılığıyla binalar kontrol edilebilir. Bunlara ek olarak bebek takip ve kontrolü için yerleştirilen kamera sistemleri, ebeveynlerin çocuklarını her an gözlemlemesine fırsat verir. 

Uzun Ömürlü Profesyonel Elektrik ve Elektronik Hizmeti

Uzun ömürlü cihaz ve ekipmanların kullanımı ile müşteri memnuniyeti garantisi sunan elektrik ve elektronik hizmet sağlayıcılarını ara.com.tr üzerinden kolaylıkla bulun. Günün her anı kurulum, bakım, onarım ya da tamir için elektrik ve elektronik kategorisinde ilan açabilir, uzman elektrikçilerden gelen teklifler arasından size en uygununu seçebilirsiniz. Aynı zamanda sizden önce aynı hizmeti alan yüzlerce bağımsız kullanıcının yapmış olduğu değerlendirmeler, aradığınız kalitedeki hizmeti bulmanıza imkan tanır. Hizmet sağlayıcınızın daha önce verdiği hizmetleri görmek, onlar hakkında fikir edinmenizi ve doğru kararı vermenizi sağlar. Külfetli ve zaman alan elektrikçi bulma sürecine son veren ara.com.tr, kullanıcı deneyimlerini geliştirmek üzere sürekli kendini günceller. Kullanıcılar için farklı alanlarda profesyonel elektrikçileri tek bir çatı altında toplar. Alternatiflerin fazla olması elektrikçi ücreti konusunda her bütçeye uyan çözümler yaratılması, kullanıcılara kalite ve fiyat açısından üst düzey bir hizmet sunar. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Elektrik ve Elektronik Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.