Yeşilova Halı ve Koltuk Yıkama Antanya

Yeşilova Halı ve Koltuk Yıkama Antanya

0 0 Yorum
İşe Başlama: 2015 Üyelik: Mayıs 2021 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Etmiyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon

Yorumları ve üyenin başarı bilgilerini görebilmek için bu üyeden teklif almalısınız.

Yeşilova Halı ve Koltuk Yıkama Antanya Hakkında

Yeşilova Halı ve Koltuk Yıkama Antanya Halı Yıkama, Koltuk Temizliği ve Perde Yıkama kategorilerinde hizmet vermektedir.

HAKKIMIZDA

Anasayfa / Hakkımızda

Yeşilova Halı ve Koltuk Yıkama olarak Antalya'da faaliyete başladık. Amacımız halı yıkama standartlarını en yüksek seviyeye çıkararak maksimum çıktı elde etmektir. Yeşilova Halı Yıkama tüm halılarınızın gerçek ve derinlemesine temizliği için Antalya'da doğru adres.Mesleki bilgimize güvenerek halı yıkama konusunda Antalya'da hızlı ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Yeşilova Halı Yıkama olarak sizlere sunduğumuz bazı temizlik hizmetlerimiz; halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama, yatak yıkama ve overlok hizmetleridir.

Antalya'da Yeşilova Halı Yıkama olarak tesisimiz sadece halı yıkama işlemi yapan, hijyenik bir ortamı olan, halı yıkama için geliştirilmiş toz alma, otomatik yıkama ve sıkma makineleri bulunan bir tesistir. Tesisimizde halılarınız tek tek yıkanarak işlemden geçer ve bir başka halının kiri halınıza yapışmaz.