Temizlikbu.com

Temizlikbu.com

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Adana / Seyhan 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Temizlikbu.com Hakkında

Temizlikbu.com Cam Temizliği , Ev Temizliği , Halı Yıkama , İnşaat Sonrası Temizlik , Koltuk Temizliği , Kuru Temizleme , Ofis Temizliği ve Perde Yıkama kategorilerinde hizmet vermektedir.

TemizlikBu, Adana halı yıkama ve koltuk perde yıkama hizmetleri veren bir firmadır. Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinde ücretsiz/günübirlik servis aracı ile faaliyet göstermektedir. Yıkamasını yaptıracağınız ürünlerin teslimi esnasında mutlak suretle en kirlisi hangisi ise açıp kontrol etmeniz istenir.

Teknoloji ve sağlıklı işlem bakımından Adana’daki en gelişmiş halı temizleme tesisine sahip TemizlikBu ile ayak sağlığınız koruma altında. Sizden önce hizmet alan ev hanımlarının çekmiş olduğu memnuniyet videolarını @temizlikbu Instagram hesabımızdan (yüzlercesini) izleyebilirsiniz.