Şanlıurfa Koltuk Yıkama

Şanlıurfa Koltuk Yıkama

5.0 1 Yorum
İşe Başlama: 2010 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Şanlıurfa / Karaköprü 1 Yorum 1 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Şanlıurfa Koltuk Yıkama Hakkında

Şanlıurfa Koltuk Yıkama Dezenfeksiyon , Ev Temizliği , Koltuk Temizliği , Kuru Temizleme , Ofis Temizliği ve Yatak Yıkama kategorilerinde hizmet vermektedir.

Derman Koltuk Yıkama (Buharlı Koltuk Yıkama) 2010 Yılından Bugüne Şanlıurfa da Faaliyet Gösteren Firmamız Yıkamaya başlamadan önce hijyen sağlanması amacıyla koltuk kumaşına anti bakteriyel ürünümüzle ilaçlama uyguluyoruz. Kimyasal içermeyen leke çıkarıcı ilaçlar yardımıyla koltuk üzerinde bulunan kir ve lekelere müdahale ediyoruz. Sanayi Tipi makinalarımızla 140 derece Buharlı Yıkama Sanayi tipi fırçalama köpürtme yapıyoruz. Vakumlama ve durulama işlemleri ile koltuğunuzdan kirli su gelinceye kadar devam ediyor. Koltuk yıkama işlemi toplamda 1 saat kadar sürmektedir. Yıkama işlemi bittikten sonra 6 ila 7 saat arasında kuruyarak tertemiz bir şekilde kullanıma hazır hale gelir.

Yorumlar

5.0
1 Yorum

Tüm yorumlar daha önce Şanlıurfa Koltuk Yıkama ile çalışmış olan kullanıcılarımız tarafından yapılmış onaylı yorumlardır.

5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Elif Ata Deniz

Çok Profesyonel Bir Firma Teşekkür Ederim İlgilerinden Dolayi

19 Ekim 2021