OSM TEMIZLIK HIZMETLERI

OSM TEMIZLIK HIZMETLERI

5.0 1 Yorum
İşe Başlama: 2000 Üyelik: Ağustos 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Pendik 1 Yorum 1 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

OSM TEMIZLIK HIZMETLERI Hakkında

OSM TEMIZLIK HIZMETLERI Apartman Bina Temizliği , Cam Temizliği , Dezenfeksiyon , Ev Temizliği , Halı Yıkama , İnşaat Sonrası Temizlik , Koltuk Temizliği , Ofis Temizliği , Ütü Yapma , Yatak Yıkama ve Yorgan Battaniye Yıkama kategorilerinde hizmet vermektedir.

Osmtemizlikhizmetleri

Osmorganizasyon

Olarak hem temizlik hem düğün kina orgsnizasyonu olarak hizmet vermektedir

Temizlik olarak deneyimli ve profesyonel elamanlarla hizmet vermekteyiz

0532 630 7219

0532 226 72 19

Osman dönmez Pendik

Yorumlar

5.0
1 Yorum

Tüm yorumlar daha önce OSM TEMIZLIK HIZMETLERI ile çalışmış olan kullanıcılarımız tarafından yapılmış onaylı yorumlardır.

5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

arzu kuru

Osman Bey müşteriyi memnun etmek için elinden geleni yapan birisi. Hem yaptığı işten hem de davranış biçiminden çok memnun kaldım. Üstelik iş sonrası dalgınlığımdan eksik ödeme yapmış olmama rağmen sesini çıkartmayacak kadar da efendi birisi. Neyse ki buraya yorum yazmak için girince eksik ödeme yaptığımı farkettim ve telafi ettim. Bu firma ile tekrar çalışacağım. Emeğiniz için teşekkürler.

07 Ağustos 2021