Gürbüz Halı ve Koltuk Yıkama Gürbüz

Gürbüz Halı ve Koltuk Yıkama Gürbüz

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2017 Üyelik: Ağustos 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Ankara / Sincan 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Gürbüz Halı ve Koltuk Yıkama Gürbüz Hakkında

Gürbüz Halı ve Koltuk Yıkama Gürbüz Halı Yıkama , Koltuk Temizliği , Perde Yıkama , Stor Perde Yıkama Temizleme , Yatak Yıkama ve Yorgan Battaniye Yıkama kategorilerinde hizmet vermektedir.

GÜRBÜZ HALI VE KOLTUK YIKAMA

2017 yılından bu yana müşterilerine Uzun yılların tecrübesi olarak kazandığımız tüm bilgi ve tecrübelerimizi, konusunda uzman personellerimizle değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Hijyen ve genel sağlık kurallarına uygun olarak halılarınızı, yorgan ve battaniyelerinizi, Stor ve zebra perdelerinizi ücretsiz olarak ev, işyeri ve ofisinizden alıyoruz, tertemiz bir şekilde yıkayıp, kuruduktan sonra poşetleyerek tekrar sizlere teslimatını sağlıyoruz.

Koltuk ve kanepelerinizi, oturma gruplarınızı ve yataklarınızı ise yerinde uygun şampuan ve leke sökücüler kullanarak herhangi bir deformasyon meydana getirmeden tertemiz mis gibi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Sunduğu kaliteli hizmetle Başarı Güvenin Yegane adresi.

Bizimle Halı Yıkama Servisi farkını yaşamak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

*** Bu İş Bizim İşimiz ***

** HALI YIKAMA **

Halılarınız uzman personellerimiz tarafından adresinizden alınır , en temiz ve en sağlıklı ürünler kullanılarak titizlikle yıkanır ve belirtilen süre içerisinde adresinize teslim edilir.