KALFAN İNŞAAT VE METAL SAN.TİC.AŞ

KALFAN İNŞAAT VE METAL SAN.TİC.AŞ

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Mayıs 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti İstanbul / Kartal 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

KALFAN İNŞAAT VE METAL SAN.TİC.AŞ Hakkında

KALFAN İNŞAAT VE METAL SAN.TİC.AŞ 3D Teknik Çizim , Alçıpan Bölme Duvar , Anahtar Teslim İnşaat , Anahtar Teslim Tadilat , Bahçe Düzenleme Peyzaj , Demir Doğrama , Duvar Ustası , Ev Tadilat , Fayans Döşeme , Havuz Yapımı , Mermer Granit Hizmeti , Mutfak Tadilatı ve Parke Döşeme kategorilerinde hizmet vermektedir.

Kalfan İnşaat ve Metal San.tic.A.Ş firması olarak Fabrika tadilatları , çelik konstrüksiyon,metal konstrüksiyon, asma kat,sundurma,ferforje,giriş kapıları, konteyner,yaşam konteynerleri,hafif çelik yapılar, ağır çelik yapılar ,Anahtar teslim ev tadilatları, çelik çatı yapımı ve çatı yükseltme konularında hizmet vermektedir. Firmamıza ve hizmetlerine. Yapılan iş görsellerine ve bilgilerine www.kalfan.com.tr veya Facebook Kalfan inşaat ve metal san.A.Ş hizmet sayfasından ulaşabilirsiniz.