Masaj Paketi

Masaj Paketi

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2010 Üyelik: Ağustos 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Etmiyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Masaj Paketi Hakkında

Masaj Paketi Masaj kategorisinde hizmet vermektedir.

MASAJ UZMANI MASÖR

Masaj Uzmanı Masör Özgün. Masör olarak masaj terapisini yerimde ve sadece bayanlara ve Çiftlere masaj hizmeti veriyorum. Yaşım 37

Masaj çeşitleri olarak, sunmuş olduğum masaj seanslarının hiç birinin birbirinden üstünlüğü olmamakla beraber, sadece tercih ve ihtiyaç doğrultusunda talep edebilirler. Eğer seçeceğiniz masaj türü ile ilgili olarak kararsızlığınız varsa, randevu esnasında danışabilirsiniz. Masaj seansına çift olarak katılabilirsiniz, Masaj seansında eşiniz veya partneriniz size eşlik edebilir ve bu özel dakikaları beraber rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

BAYANLARA MASAJ PAKETİ

Bayanlara masaj paketi içinde Klasik masaj, Aromaterapi masaj, Tantra masaj ve özel masaj hizmeti gibi seans seçenekleri sunmaktayım, dilediğiniz masaj türünü seçerek beninizi dinlendirebilir ve rahatlatabilirsiniz. Bayanlara Masaj Paketi özellikle dengesiz ilişkilerden doğan stresi ve yorgunluğu atmanın en kolay yolu, günümüzde psikolojik ve kadınsal hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır ve tıpta büyük bir yeri olmakla birlikte büyük öneme sahiptir. Masaj keyfi stresten ve ağrılardan kurtulmanın yanında düzenli olarak yapıldığında zayıflamak için tercih edilmektedir ''Bayanlara masaj'' terapisi aslında her kadının belli aralıklarla alması gereken bir masaj seansıdır.

ÇİFTLER MASAJ PAKETİ

Çiftlere özel Masaj Paketi evli çiftlere sunduğum masaj paketi kapsamında Klasik masaj, Aromaterapi masaj, Tantra masaj ve özel masaj seans seçenekleri sunmaktayım, dilediğiniz masaj türünü alarak beninizi dinlendirebilir ve ruhunuzu tazeleyip rahatlatabilirsiniz.

Terapist masör olarak aile mahremiyetine saygı duyarak çiftlerin birbirine olan gizili ve çekingen tutkularına aşığa çıkarmak ve aralarında kaybolan derin duygularını açığa çıkartmaktır görevim. Çiftlere masaj seans hizmetini armağan olarak düşünün, ister birlikte beraber geçirebileceğiniz vakti güzelleştirmek olarak, ister kadınınızı mutlu etmek içi bir sürpriz olarak düşünebilirsiniz ''Çiftlere masaj'' son yıllarda oldukça popüler ve hızla artan ve özellikle ''evli çiftlerin'' tercih ettiği bir masaj seansıdır.

www.masajpaketi.com