Jungle Photography

Jungle Photography

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2020 Üyelik: Nisan 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Eskişehir / Tepebaşı 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Jungle Photography Hakkında

Jungle Photography Dış Çekim Fotoğraf ve Düğün Fotoğrafçısı kategorilerinde hizmet vermektedir.

Jungle Photography Media Ajans olarak Eskişehir fotoğrafçıları arasında yer alıyoruz. Aşkınızı 10 yılı aşkın bir tecrübe ile kayıt altına alıyoruz. Engin deneyimlerimiz ve işini severek yapan profesyonel kadromuzla mutluluğunuzu memnuniyetle ölümsüzleştirmeye devam ediyoruz. Siz de göz alıcı karelerden oluşan bir düğün albümüne sahip olmak istiyorsanız, tıpkı çalıştığımız diğer çiftler gibi doğru adrestesiniz.

Stüdyomuz başta güzeller güzeli ilimiz Eskişehir olmak üzere Türkiye’de bulunan tüm şehirlere hizmet veriyor. Çekimlerimizi yaparken herhangi bir kısıtlamamız bulunmuyor. Her şeyin tamamen istediğiniz gibi olması ve içinize sinmesi için çalışıyoruz. Esas önceliğimiz daima mutluluğunuzu sağlamak. Çekimlerden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi öğreniyoruz. Video ve fotoğraf çalışmalarımızdan örnekler göstererek, çekim süreci hakkında size bilgi veriyoruz. Taleplerinizi dinliyor, hoşunuza gidecek çekim konseptlerini oluşturuyoruz.

Çekim yeri siz nereyi isterseniz orası oluyor. Şehir dışında bile olsa size rahatlıkla eşlik ediyoruz. Sahil çekimleri, gün batımı manzarası ve doğal mekanlar her zaman daha çok tercih edilen yerler oluyor. Biz de buralarda çalışmalarımızı yapmaktan büyük keyif alıyoruz. İstediğiniz yeri seçebilirsiniz. İster gelinlik ister elbise gibi save the date çekimlerinize başarıyla imza atıyoruz. Çekimlerimiz her zaman bol kahkahalı, dolu dolu eğlenceli ve bir o kadar da romantik geçiyor. Her yıl daha fazla çiftimizle çekim maceralarına atılıyoruz. Bizim için de oldukça keyifli bir süreç. Siz de bizimle bu serüvene katılmak ister misiniz? Eğer albüm konusunda işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız, kendinizi güvenle bize bırakabilirsiniz.

Eskişehir düğün fotoğrafçıları arasında yer alan firmamız Jungle Photography’nin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.