HAZAL DAVET ORGANİZASYON

HAZAL DAVET ORGANİZASYON

0.0 0 Yorum
İşe Başlama: 2004 Üyelik: Temmuz 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya 0 Yorum 0 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

HAZAL DAVET ORGANİZASYON Hakkında

HAZAL DAVET ORGANİZASYON Dış Çekim Fotoğraf , Düğün Fotoğrafçısı , Düğün Organizasyonu , Düğün Salonu , Evlilik Teklifi Organizasyonu , Kına Organizasyonu ve Nişan Organizasyonu kategorilerinde hizmet vermektedir.

2004 yılından bu yana hizmet veren şirketimiz, temel ilke olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir. Şirketimiz yaratıcı tasarımlarıyla her daim müşterisine profesyonel çözümler sunmuş,kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizi daima hatılanacak birer güne dönüştürmeyi başarmıştır. Her geçen gün büyüyen şirketimiz ve deneyimli kadromuz sektördeki tecrübeleri ve iş disiplini ile kaliteli hizmetlerini sizlerden aldığı güvenle genişletmektedir.

Gayemiz sektörün seçkin firmaları arasında yer almak, müşterilerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamak ve tüm organizasyon ekibinin işe gönlünü vermesi ile şirketimizin değerini arttırmaktır.