Cansu'you Organizasyon

Cansu'you Organizasyon

5.0 1 Yorum
İşe Başlama: 2014 Üyelik: Ağustos 2023 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Ediyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon Memnuniyet 0 Kişi Seçti Antalya / Muratpaşa 1 Yorum 1 Memnun Müşteri 0 Memnun Olmayan Müşteri

Cansu'you Organizasyon Hakkında

Cansu'you Organizasyon Dış Çekim Fotoğraf , Düğün Fotoğrafçısı , Düğün Organizasyonu , Düğün Salonu , Evlilik Teklifi Organizasyonu , Kına Organizasyonu ve Nişan Organizasyonu kategorilerinde hizmet vermektedir.

Belkide hayatınıza bir kez gelecek bir gün.. Ve bu günü kime emanet ettiğiniz ciddi bir güven..zevkli, dürüst, işini aşkla yapan, ve tecrübeli bir organizatör düşünün. Organizasyon işi her ne kadar sadece süsleme işi olarak görünse de, bir organizasyonu yönetebilmek ayrı bir sanattır. Biz de CANSU'YOU ORGANİZASYON olarak 8 yıllık tecrübemiz, aşkla şevkle ve zevkle hizmet vermekteyiz..Kısaca Hayatınızın dönüm noktasında biz yanınızdayız...Kalite prensibimiz oldu desek yeridir.

Yorumlar

5.0
1 Yorum

Tüm yorumlar daha önce Cansu'you Organizasyon ile çalışmış olan kullanıcılarımız tarafından yapılmış onaylı yorumlardır.

5
%100
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0

Suna Karlı

Cansu hanımla yüzyüze görüşmeden önce telefonda kendisini çok sevdik. Kendisi çok sıcak kanlı bir hanımefendi.Hayalimizin üzerinde bir konsept hazırlanmıştı. Bu en Önemli günümüzü iyi ki kendisine emanet etmişiz.çok memnun kaldık çok teşekkür ederiz.Aldığınız ücret sonuna kadar helali hoş olsun.iyi ki CANSU'YOU ORGANİZASYON

25 Mart 2021