Trabzon Ev Temizliği Hizmeti

Trabzon bölgesinde ev temizliği hizmeti almak için Ara yeter sana! Hemen 4 fiyat teklifi al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Trabzon Ev Temizliği Hizmet Verenler

Alican Aygün

Alican Aygün

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Beşikdüzü
Teklif İste Profil Görüntüle
Trabzon Uygun Koltuk Yıkama

Trabzon Uygun Koltuk Yıkama

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Ortahisar
Teklif İste Profil Görüntüle
Dört Mevsim Halı Yıkama

Dört Mevsim Halı Yıkama

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Vakfıkebir

Halı yıkama Stor perde yıkama Koltuk yıkama Battaniye yıkama Yorgan yıkama Ovarlok İnş...

Teklif İste Profil Görüntüle
Ezgi Temizlik

Ezgi Temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Ortahisar
Teklif İste Profil Görüntüle
Nehir temizlik

Nehir temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Ortahisar
Teklif İste Profil Görüntüle
Hedefim temizlik şirketi

Hedefim temizlik şirketi

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Akçaabat
Teklif İste Profil Görüntüle
Ezgi Temizlik

Ezgi Temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Ortahisar
Teklif İste Profil Görüntüle
Zehra Ars

Zehra Ars

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Trabzon / Ortahisar

Ev ofis her turlu temizlik işleriniz özen yapulır

Teklif İste Profil Görüntüle

Günlük hayatın karmaşasında ev temizliğine vakit bulamıyorsanız, yardım alarak hem kendiniz hem de sevdikleriniz için bir iyilik yapın. Yaşamın büyük bölümünü geçirdiğimiz evler, sık sık iş yerleri, okul, market, hastane, toplu taşıma araçları, çarşı ve pazar benzeri ortak alanlardan taşıdığımız kir ve bakterilere maruz kalır. Bu nedenle düzenli olarak temizliğin yapılması yaşanabilir refah bir ortam yaratmanın yanı sıra sağlığımız için de önemlidir.

Trabzon ev temizliği hizmetini Ara ile almak artık çok kolay. Ara.com.tr ailesi, bünyesinde çok sayıda küçük ya da büyük ölçeklerde temizlikçi şirketi, kurumsal – yerel firmalar ve Trabzon temizlikçi kadınlara yer verir. Kolaylıkla üye olarak yalnızca birkaç dakika içerisinde, ev temizliği kriterlerinizi belirterek ilan oluşturabilir ve binlerce uzmandan gelen teklifleri sorunsuz bir şekilde değerlendirerek, sizin için en iyisini seçebilirsiniz. Aynı zamanda Trabzon ilinin hangi bölgesinde yaşadığınızı belirtmeniz, evinize en yakın firma ya da gündelikçi bayan ila çalışma fırsatı elde etmenizi sağlar.

Karadeniz’in güzide illerinden biri olan Trabzon, on sekiz ilçeye sahiptir. Şehrin merkezi Ortahisar olarak nitelendirilir, bu nedenle çoğu temizlik şirketi buradadır. Ara sayesinde, yalnızca merkezdeki ilçeler değil; Trabzon yöresinin her bir mahallesi, ev temizliği hizmetinden yararlanabilir. Ara üzerinden; Trabzon’un Akçaabat, Sürmene, Maçka, Vakfıkebir, Araklı, Çarşıbaşı ve Hayrat ilçeleri için ev temizliği hizmeti temin edilebilir. Aynı zamanda Arsin, Dernekpazarı, Tonya, Of, Düzköy, Yomra ve Şalpazarı da hem temizlik şirketleri hem de gündelikçi kadınlar ile anlaşma sağlanabilecek bölgeler arasında yer alır. Trabzon’un her bir ilçesi için gönül rahatlığı ile yüksek kaliteli ve uzman ev temizliği hizmeti, ara.com.tr ile sizleri bekliyor. Geç kalmadan bu konforun tadına varın ve kendinize ve sevdiklerinize vakit ayırmanın benzersiz keyfini yaşayın.

Trabzon Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Trabzon temizlik şirketi seçenekleri çok sayıdadır. Bu nedenle sizin ve eviniz için hem doğru hem de güvenilir bir temizlik şirketi ile çalışmak önemlidir. Ara, kullanıcıları için en iyi sistemi yaratmak adına web sitesini tasarlamıştır. Bu sayede temizlik şirketleri, hizmet alanlar tarafından objektif bir şekilde değerlendirilebilir ve diğer üyeler edindikleri bu bilgiler ışığında, çalışmak istedikleri doğru temizlik şirketini kolaylıkla bulabilir. Örneğin; sizin için önemli olan camların nasıl silindiği ya da dakiklik ise yorumlara bakarak tam olarak aradığınız özelliklere sahip temizlik şirketini tayin edebilir, onunla çalışma şansını kullanabilirsiniz. Profesyonel ev temizlik hizmeti ayağınıza gelsin istiyorsanız tam zamanı!

Ara üzerinden hizmet veren, büyük ya da küçük ölçekli temizlik şirketlerine, kurumsal – yerel firmalara yapılan yorumlar genel itibari ile aşağıda sıralanan unsurlar göz önüne alınarak yapılır.

- Temizlik şirketinin temizlik konusunda ne denli profesyonel olduğu,

- Temizlik şirketinin müşteri ile kurduğu iletişimin değerlendirmesi ,

- Temizlik şirketi hangi büyüklükteki evler için kaç kişi ile çalışıyor, ( örneğin: 2 + 1 ev için 1 kişi geldi, 3 + 1 100 metre kare ev için 4 kişi ile çalıştık ve benzeri… )

- Temizlik şirketi çalışanları evdeki eşyalar konusunda ne derece hassas ( özellikle elektronik eşyalar ya da hem maddi hem de manevi değeri bulunan kıymetli eşyalar, antika eşyalar – bu bir tablo, vazo, süs eşyası ya da sandık vs. olabilir – kullanıcılar için büyük önem taşır ve birden fazla kişinin temizlik yaptığı ortamlarda meydana gelebilecek kalabalık, dikkatsizlik ile birleştiğinde bazı istenmeyen kazalara sebebiyet verir. Dolayısıyla doğru temizlik şirketi firması ile anlaşmak aynı zamanda eşyalarımızı emin ellere teslim etmek anlamına da gelmektedir. )

- Temizlik şirketi anlaşılan saate ne denli uyuyor, dakik mi sorusunun cevabı da bir hayli önemlidir. Örneğin; Salı günü öğleden sonra saat 14 .00 için anlaşılan bir temizlik şirketinin 14 .40 ya da 15. 20 gibi saatlerde, üstelik de hiçbir mazeret göstermeksizin gelmesi, hizmet alanlar için büyük sorunlar yaratabilir ( evde olmama ya da evin müsait olmaması vs. ) bu nedenle tüm kullanıcılar, dakik temizlik şirketleri ile çalışmayı tercih ederler.

- Temizlik şirketi, ev temizliği süresince kullanılacak eşyaları kendisi temin ediyor mu? yoksa kullanıcıdan mı istiyor, temin ediyor ise malzemeler ( örneğin: yüzey temizleyici, bulaşık deterjanı, Arap sabunu, cam sil, vs. ) yeterli miktarda mı?

- Alınan ev temizliği hizmeti göz önüne alındığında fiyat / performans değerlendirmesi dengeli mi?

Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak ev temizliği hizmet sağlayıcınızı seçmek, tam olarak aradığınız kişiler ile çalışma fırsatına sahip olmanızı sağlar. Ara üzerinden, ev temizliği hizmeti aldıktan sonra siz de nesnel bir değerlendirme yaparak, daha sonra aynı hizmeti alacak olanlar için faydalıdır.

Trabzon Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

Evlerimiz, en mahrem alanlarımızdan biri olmanın yanı sıra aynı zamanda hem maddi hem de manevi açıdan bütün birikimimizi muhafaza ettiğimiz yerler arasında ilk sırada bulunur. Bu nedenle ev temizliğini gerçekleştirecek gündelikçi kadının en az bizim kadar eşyalarımıza ve mahrem alanımıza saygılı ve özenli olmasını arzu ederiz. En güvenilir Trabzon gündelikçi bayan alternatifleri ile işini profesyonel bir şekilde yapanların yanı sıra evinize en yakın olanı bulma fırsatını da elde edin. 

Trabzon temizlikçi fiyatları​, talep edilen hizmet doğrultusunda belirlenmektedir. Bu durumu etkileyen faktörler aşağıda sıralandığı gibidir: 

- Temizlik yapılacak evin büyüklüğü, ( metre kare cinsinden )

- Temizlik yapılacak evde nerelerin dahil olduğu, ( örneğin 4 + 1 ev için çalışma odası dahil olmayabilir ya da 3 + 1 bir evde yatak odası temizliğe dahil edilmek istenmeyebilir. ) 

- Ev temizliği hizmet kapsamının neler olduğu, ( örneğin çamaşırların yıkanması ev temizliğine dahil mi, bulaşıklar yıkanacak mı, camlar silinecek mi, ütü yapılacak mı, vs. ) 

- Trabzon bölgesinde neresi için hizmet alınacağı, ( bazı durumlarda Trabzon, merkez bölgesi için alınan hizmetler diğer ilçelere göre daha pahalıdır, bununla birlikte ulaşımı zor bir evin temizliği için yol masrafları hizmete dahil edilebilir. ) 

- Temizlik şirketi ile çalışılacak ise kaç kişilik ekip istendiği ya da evin durumuna göre kaç kişinin çalışmasının gerektiği, 

- Ev temizliği için gereken ekipmanların hangi taraf tarafından karşılanacağı, ( Genellikle temizlik şirketleri, temizlik malzemelerini temin ederken; gündelikçi kadınlar ev sahibinin temin etmesini talep eder. Bununla birlikte bazı temizlik firmaları, yalnızca belirli ekipmanları temin edebilir ya da ev sahibinin tedarik etmesini tercih edebilir. En doğru yanıt için hizmet vereninize danışın. )

Ara ailesine dahil olarak, profesyonel ve güvenilir ev temizliği hizmetine sahip olmak artık çok kolay. Yalnızca birkaç dakika içerisinde üye olabilir ve oluşturacağınız ilan ile tam olarak aradığınız uzman ev temizliği hizmet sağlayıcısı ile çalışma imkanından yararlanabilirsiniz. Vaktinizin ne denli değerli olduğunun farkındayız, hem ev temizliği hizmet verenini bulma konusunda kolaylık sağlıyor, hem de mükemmel ev temizliği ile sizlere kolaylık sağlamaya devam ediyoruz.

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;