Muğla Ev Temizliği Hizmeti

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Muğla Ev Temizliği Hizmet Verenler

Class Ege Temizlik

Class Ege Temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Bodrum
Teklif İste Profil Görüntüle
GÜLŞAH KÜÇÜK

GÜLŞAH KÜÇÜK

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Bodrum

Merhabalar Ev temizliği ,tüm genel ev temizliği,ofis-işyeri,villa,inşaat sonrası kaba-ince tem...

Teklif İste Profil Görüntüle
Buse Cabuk

Buse Cabuk

0 0 Yorum
1 Kişi Seçti Muğla / Bodrum

Bodrum milas temizlik şirketi olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyarız bizler sizlerin memnun...

Teklif İste Profil Görüntüle
Serkan Işık

Serkan Işık

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Bodrum
Teklif İste Profil Görüntüle
Yasemin Ertan

Yasemin Ertan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye
Teklif İste Profil Görüntüle
Fatma Betül Kafadar

Fatma Betül Kafadar

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye
Teklif İste Profil Görüntüle
ANIL ÜNAL

ANIL ÜNAL

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye

Yatak koltuk sandalye ve arac koltuklariniz yerinde yıkanır

Teklif İste Profil Görüntüle
Seyfi Arslan

Seyfi Arslan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye
Teklif İste Profil Görüntüle
Fatma Nergiz

Fatma Nergiz

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Bodrum
Teklif İste Profil Görüntüle
Muhammet Cesur

Muhammet Cesur

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Bodrum
Teklif İste Profil Görüntüle
Li-TEM HALI &KOLTUK YIKAMA VE TEMİZLİK Hizmetleri

Li-TEM HALI &KOLTUK YIKAMA VE TEMİZLİK Hizmetleri

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Fethiye

Siz fethiyeli hemşerilerimiz ve fethiye'ye gelen değerli müşterilerimize EN iyi hizmeti vermekte...

Teklif İste Profil Görüntüle
Yasel Temizlik Group Marmaris

Yasel Temizlik Group Marmaris

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Marmaris
Teklif İste Profil Görüntüle

Ev temizliği, hem vakit hem de güç harcamamız gereken sorumluluklarımızdan bir tanesi. Evimizi temiz tutmamız için günün, haftanın ve ayın belli bir kısmını temizliğe ayırmamız ve bunun için ciddi bir efor sarf etmemiz gerekiyor. Fakat herkes böyle bir gücü ya da vakti kendinde bulamayabiliyor. Özellikle iş ya da okul yoğunluğu çok olan yetişkinler ve yaşlılar için ev temizliğinde yardım almak, kaçınılmaz hale geliyor. 

Siz de böyle durumlar için Muğla ev temizliği hizmeti seçeneklerinden faydalanarak, kolayca hizmet alabilirsiniz. Böylece evinizde hijyeni, temelli olarak sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra genel bir ev temizliği değil, evinizde spesifik olarak temizlik yaptırmaya da ihtiyacınız olabilir. Örneğin; yeni bir eve taşınacağınızda, ev inşaattan yeni çıkmış olsa bile temizlik hizmetlerinden faydalanarak, evinizi kolayca taşınabilir hale getirebilirsiniz. Bunun yanı sıra cam silme ya da petek temizliği gibi hizmetler de bulunmaktadır. 

Muğla’da ve daha birçok ilde verilen temizlik hizmetleri sadece evlere yönelik değildir. Ofis ya da apartman gibi farklı alanlar için de Muğla temizlik şirketi ya da gündelikçi seçeneklerinden biriyle anlaşabilirsiniz. Bu duruma home office alanı da dâhildir. Evinizde sadece ofis olarak kullandığınız bir odayı da profesyonellere temizletebilirsiniz. 

Ara.com.tr olarak, her türlü temizlik hizmeti ihtiyacınızda sizlere yol gösteriyoruz. İster sadece halı yıkama için bir şirkete ihtiyacınız olsun, isterseniz de devamlı olarak haftada bir evinizde rutin temizlik işlerini yapacak bir eleman arayışınız. Temizliğin içeriği ya da alanı fark etmeksizin bulunduğunuz il ve ilçede size en uygun Muğla temizlikçi kadın, erkek personel ve şirket seçeneklerini bir araya topladık. Sitemize girerek, siz de ihtiyacınız olan hizmete en iyi ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Muğla Bölgesi Temizlikçi Hizmeti

Muğla’da yaşıyorsanız ve temizlikçi hizmeti almak istiyorsanız, size uygun olabilecek birçok seçenek mevcut. Eğer bu konuda kararsızsanız, ilk olarak temizlik için yardım almanın size sağlayacağı avantajlara bakmanız gerekir. Profesyonel temizlik hizmeti almanın başlıca avantajları şu şekilde özetlenebilir;

• Eviniz, ofisiniz ya da apartmanınız gibi birçok alan, profesyoneller tarafından temizlendiği için garanti bir hijyen sağlanmış olur,

• Bu sebeple temizlik hizmeti sonrası evinize tekrar bir temizlik yapmanız gerekmez, 

• Devamlı olarak anlaşacaksanız, hijyeniniz de kalıcı ve devamlı olacaktır, 

• Profesyonellerle çalışmak güven verdiğinden, gözünüz arkada kalmayacaktır, 

• Özellikle halı ve koltuk yıkama, cam ve duvar silme ya da petek temizliği gibi spesifik temizliklerde, uzun süreli temiz kullanım garantilenir ve 

• İster gündelikçi isterseniz de şirkete ihtiyacınız olsun, Muğla ev temizliği hizmeti seçenekleri fazla olduğundan bütçenize uygun bir hizmeti almanız mümkündür. 

Temizlik hizmeti alırken, belki de en zorlanacağınız ve vakit ayırmanız gereken mesele araştırma sürecidir. Seçeneklerin fazlalığı burada bir dezavantaj gibi görünebilir. Çünkü insanların özellikle ev temizliği için yardım almak istememesinin sebebi, vaktinin olmamasıdır. Bu anlamda araştırma sürecine de büyük bir vakit ayırmak anlamsızdır. Bütün şirket ya da gündelikçilerden, özellikle bazı bilgileri alabilmek için onları tek tek aramanız ya da yüz yüze görüşmeniz gerekebilir. Fakat ara.com.tr, sizin için bunu da kolaylaştırdı. Artık tüm bu bilgiler tek bir adreste. Ara.com.tr'ye girerek, ihtiyacınıza yönelik bir talep oluşturduğunuzda; teklif veren şirket ya da gündelikçileri kolayca karşılaştırabilirsiniz. 

Hizmet almaya karar veren insanların aklındaki bir diğer soru işareti ise hizmete ne kadar ödemesi gerektiğidir. Ev, ofis ya da apartman temizliklerinin fiyatlarının çok yüksek olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Fakat genel olarak Muğla temizlikçi fiyatları oldukça geniş bir aralıktadır. Yine seçeneklerin çok olması burada büyük bir avantajdır. 

Aynı zamanda fiyatlar yalnızca hizmet alacağınız yere değil, ihtiyacınız olan temizliğe de bağlıdır. Temizliğin içeriğini önceden belirleyip, sitemizden talebinizi ona göre oluşturduğunuzda, karşınıza ödeyebileceğiniz gerçekçi fiyatlar çıkacaktır. Hizmet içeriğini belirlerken, şu ana başlıklardan birini tercih edebilirsiniz; 

• Rutin temizlik,

• Detaylı temizlik, 

• İnşaat sonrası temizlik, 

• Bayram temizliği, 

• Evcil hayvan olan ev temizliği, 

• Yazlık temizliği,

• Dubleks, tripleks veya geniş ev temizliği,

• Boş ev temizliği,

• Yangın sonrası temizlik,

• Cam silme,

• Duvar silme,

• Petek temizliği,

• Davlumbaz temizliği,

• Çatı temizliği, 

• Boru ve baca temizlikleri vb. 

Muğla Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Ev temizliği hizmetleri, yoğun çalışma ya da farklı sorumluluklardan dolayı vakit ayıramama gibi sebeplerin yanı sıra farklı sebeplerden de alınabilir. Bu sebepler arasında genellikle, profesyonel temizlik ekipmanları ve ürünlerine ulaşımın olmaması ya da bunların maliyetli olmasıdır. Örneğin; koltuk yıkama için profesyonel aletler kullanılır ve bunlar genellikle şirketlerde bulunur. Özellikle böyle durumlar için Muğla temizlik şirketi seçenekleri tercih edilir. 

Bunların yanı sıra büyük ofis temizlikleri gibi durumlarda ya da bir kişinin değil ekip çalışmasının gerektiği temizlik durumlarında da şirketler ilk tercih olmalıdır. Profesyonel ve güvenilir bir şirketle çalışmak size birçok avantaj sağlar. Gerçekten vereceğiniz ücretin karşılığını aldığınızı hissedersiniz. 

Fakat Muğla’da bulunan hangi şirketlerin profesyonel ve güvenilir olduğunu hangilerinin olmadığını anlamak, ilk bakışta zor olabilir. Bunun için şirket karşılaştırması yapmanız gerekir. Karşılaştırma için ise şirketlerin belli başlı özelliklerine ulaşmalısınız. Fakat şirketler çok olduğu için ulaşım da zorludur. 

Ara ailesi olarak, sizlere bu hizmeti de sağlıyoruz. Temizlik hizmeti almak istediğiniz Muğla gündelikçi bayan ya da Muğla temizliği şirketleri tercihinizde, belirli bilgileri size vererek karşılaştırma yapmanızı ve seçiminizi de kolaylaştırıyoruz. Bu özellikler arasında;

• Deneyim süresi,

• Müşteri portföyü,

• Müşterilerden aldığı olumlu yorumlar,

• Müşterilerden aldığı şikâyetler ve 

• Müşterilerin verdiği ortalama puanlar bulunuyor.

Talebinize karşılık gelen teklifleri bu özellikleriyle değerlendirdiğinizde, en iyi sonuca varabilirsiniz. Geniş bir müşteri portföyü bulunan ve genellikle yüksek puan almış şirketler ya da deneyim süresi yeterli ve olumlu yorumları bulunan gündelikçiler, ilk tercihleriniz arasında olmalıdır. 

Muğla Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur? 

Muğla gündelikçi kadın tercihleri genellikle daha rutin temizlikler, devamlı işler ya da tek seferlik basit temizlik işleri için yapılır. Fakat gündelikçiye göre bu durum değişebilir. Bunların yanı sıra gündelikçi ile çalışmanın avantajları temizlik içeriğini genişletebilmenin kolay olmasıdır. Örneğin; haftada bir rutin ev temizliği hizmeti alıyorsanız, buna ek olarak ütü yapma, etrafı toplama ya da bulaşık ve çamaşır yıkama gibi işleri de dahil edebilirsiniz. 

Gündelikçiler için Muğla ev temizliği fiyatları da yine hizmetin içeriğine bağlıdır. Hizmeti genişlettiğinizde fiyatta da değişiklikler olabilir. Güven, gündelikçi seçimlerinde oldukça önemlidir. Genel olarak performansı yüksek ve olumlu yorumlar almış gündelikçiler, müşterilerin memnuniyetini kazanmış demektir. Sitemizde en güvenilir ve profesyonel gündelikçi seçeneklerini bulabilirsiniz. Denemek için tek seferlik bir gündelikçi hizmeti alabilir, memnun kalırsanız devamlı hizmet için anlaşabilirsiniz. 

En Son Muğla Ev Temizliği Hizmeti İstekleri

Muğla Bodrum - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Milas - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
7 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Menteşe - Ev Temizliği 400 TL - 400 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Ortaca - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Milas - Ev Temizliği 300 TL - 400 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Bodrum - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Milas - Ev Temizliği 300 TL - 350 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Milas - Ev Temizliği 340 TL - 340 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Marmaris - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Milas - Ev Temizliği 300 TL - 350 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
9 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Bodrum - Ev Temizliği 300 TL - 3500 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
3 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Menteşe - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftalık  
Evde köpek veya kedi var mı?
Köpek var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Marmaris - Ev Temizliği 250 TL - 250 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Menteşe - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftalık  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Menteşe - Ev Temizliği 250 TL - 250 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Milas - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Bodrum - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Marmaris - Ev Temizliği 250 TL - 250 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Marmaris - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Bodrum - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Köpek var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Muğla Fethiye - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

En Son Muğla Ev Temizliği Fiyat Teklifleri

Hizmet Veren Konum Hizmet Teklif
Buse Cabuk Muğla, Bodrum Ev Temizliği 300 TL
Buse Cabuk Muğla, Milas Ev Temizliği 300 TL
GÜLŞAH KÜÇÜK Muğla, Menteşe Ev Temizliği 400 TL
GÜLŞAH KÜÇÜK Muğla, Milas Ev Temizliği 400 TL
Buse Cabuk Muğla, Bodrum Ev Temizliği 300 TL
Buse Cabuk Muğla, Milas Ev Temizliği 300 TL
Buse Cabuk Muğla, Bodrum Ev Temizliği 300 TL
Buse Cabuk Muğla, Milas Ev Temizliği 300 TL
GÜLŞAH KÜÇÜK Muğla, Milas Ev Temizliği 350 TL
Class Ege Temizlik Muğla, Milas Ev Temizliği 340 TL
Class Ege Temizlik Muğla, Bodrum Ev Temizliği 3500 TL
Class Ege Temizlik Muğla, Milas Ev Temizliği 350 TL
Gülşen Ceylan Muğla, Milas Ev Temizliği 300 TL
Gülşen Ceylan Muğla, Bodrum Ev Temizliği 350 TL
Gülşen Ceylan Muğla, Menteşe Ev Temizliği 250 TL
Gülşen Ceylan Muğla, Milas Ev Temizliği 300 TL
Gülşen Ceylan Muğla, Marmaris Ev Temizliği 250 TL
Gülşen Ceylan Muğla, Marmaris Ev Temizliği 250 TL
Class Ege Temizlik Muğla, Milas Ev Temizliği 300 TL
GÜLŞAH KÜÇÜK Muğla, Menteşe Ev Temizliği 300 TL

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;