Manisa Ev Temizliği Hizmeti

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Manisa Ev Temizliği Hizmet Verenler

Başyiğit Halı Ve Koltuk Yıkama

Başyiğit Halı Ve Koltuk Yıkama

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Manisa / Akhisar

%100 Müşteri Mennuniyeti Era 111 Kalitesiyle Temizlik Ve Hijyen Sizlerinde Hakkı

Teklif İste Profil Görüntüle
Tuna fid Fid

Tuna fid Fid

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Manisa / Salihli

Dış cephe temizliği kompozit temizliği dezenfekte edilmesi

Teklif İste Profil Görüntüle
BT BUHARLI TEMİZLİK

BT BUHARLI TEMİZLİK

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Manisa / Salihli
Teklif İste Profil Görüntüle
Ercan Taşkın

Ercan Taşkın

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Manisa / Yunusemre

Tam günlük / Yarım günlük, Haftalık / Aylık sabit, İnşaat sonrası veya ikamet edilen E...

Teklif İste Profil Görüntüle
Müslüm Mus

Müslüm Mus

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Manisa / Salihli
Teklif İste Profil Görüntüle

Evinizde temizlik faaliyetleri yapmak, eğer çalışan bir insansanız sizler için son derece zor olabilir. Özellikle de detaylı ev temizliği yapmayı planlayacak bir zamanı hiçbir zaman kendinizde bulamıyor olabilirsiniz. Böyle bir durum karşısında her zaman için en doğru olan, bir temizlik sağlayıcısı ile anlaşmaktır. Ancak Manisa ev temizliği aramalarınız doğrultusunda, sizlere hem fiyat açısından hem de alacağınız hizmet açısından en uygun olacak olan temizlik hizmetini de bulabilmek pek kolay bir süreç olmamaktadır. Fakat bu konuda, sizlere eşsiz bir fayda sağlayacak olan ara.com.tr ise hiçbir zahmete girmenize gerek kalmadan sizleri Manisa’nın en kaliteli temizlik sağlayıcıları ile buluşturacaktır. 

Manisa Bölgesi Temizlikçi Hizmeti

Bir temizlik hizmeti almadan önce söz konusu temizlikçi veya temizlik firması hakkında belli başlı bazı bilgileri edinmeniz, sizler açısından son derece faydalı bir tercih yöntemi olabilir. Bu bilgiler, hizmet sağlayıcı hakkında önemli kriterlerden oluşan unsurlar olmalıdır. Sonuç olarak evinizi emanet edeceğiniz kişi veya kişileri tanımak, içinizi rahatlatacak bir durum olacaktır. Böylelikle, eviniz temizlenirken, aklınız evinizde kalmadan işlerinize odaklanabileceksiniz. Söz konusu kriterlerden kısaca bahsetmek gerekirse, bunlar aşağıdaki gibi olabilir: 


● Temizlik sağlayıcının daha önce kaç müşteriye hizmet sunduğu, 

● Müşterinin temizlik sağlayıcısının hizmetinden duyduğu memnuniyet derecesi,

● Temizlik sağlayıcısı hakkında müşteri yorumları ile çeşitli değerlendirme puanları,

● Temizlik sağlayıcısı ile ilgili bir şikayetin hiç yapılıp yapılmadığı,

● Temizlik sağlayıcının servis saatlerine riayeti,

● Temizlik sağlayıcısı tarafından söz konusu hizmetin ne kadar zamanda bitirildiği,

● Temizlik sağlayıcının hizmetindeki hızı ve başarısı, 

● Temizlik sağlayıcısının beklentilere ne oranda cevap verdiği,

● Sunulan hizmetin ardından fiyat – performans mukayesesi ile ilgili somut veriler.  


Manisa temizlik şirketi aramalarınız doğrultusunda, söz konusu bu kıstasları baza alarak bir tercihte bulunacak olmanız ile aradığınız kaliteli ve güvenilir bir temizlik hizmetini elde etme olasılığınız oldukça yüksek olacaktır. Bu tarz bilgilere en yalın haliyle istediğiniz şirket için nasıl ulaşabileceğiniz, sizlerde bir soru işareti olmuş olabilir. Ancak bilmeniz gereken bir şey de var ki, bütün bu bilgileri ve hatta daha fazlasını ara.com.tr üzerinden, zahmetsiz bir şekilde öğrenebileceksiniz. Sizlere bu önemli hizmeti ile eşsiz kazanımlar sunacak olan Ara; en pratik şekilde, aradığınız en nitelikli gündelikçi veya temizlik firmasını sizlerle tanıştırmış olacaktır. Bu kriterler sayesinde güven duygusunu iyice pekiştirme imkânınızın da olacağından emin olabilirsiniz. Tercihte bulunacağınız esnada, bu kıstasların yanı sıra maliyetlerine göre de sizlere optimum ölçüde ev temizlik hizmeti sunacak olan hizmet verenleri seçebileceksiniz. Temizlik işlemi ardından hiçbir zahmete girmeden, hijyen dolu evinizin konforunu yaşayabileceksiniz. Bu kapsamlı temizlik işi ardından birkaç günde bir kabaca toz alma işlemi uygulamanız ile evinizin her zaman için aynı ferah ortamını korumayı da sağlayabilirsiniz.

Manisa Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Kaliteli bir temizlik işlemi kadar önem arz eden bir diğer konunun güvenilirlik olduğunu biliyorsunuz. Şirketler açısından güvenilirliği ele almak gerekirse, her bir şirket, müşterisinin nazarında kendini ispat etmiş olmak ister ve bu konuda bir süreklilik oluşmasını arzular. Bu kapsamda da herhangi bir surette, evini emanet etmiş olan müşterinin değerli eşyalarının başına bir şey gelmemesine özen göstermek isterler. Bu konuda iyi bir ekip oluşturmuş temizlik şirketleri, hizmet sundukları müşterileri ile devamlılıklarını koruyabilmektedir. Tam da bu disiplin ve titizlikle hizmet sunan bütün gündelikçileri veya temizlik kurumlarını, sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabileceksiniz. Çünkü Ara'da yer alan bütün değerlendirme puanları her bir şirket için %100 gerçek değerlendirmeler olmaktadır. Tamamıyla gerçek kullanıcılar, hizmeti alan müşteriler tarafından gerçek yorumlar yapılmakta ve objektif bir şekilde puanlamalar sağlanmaktadır. Ara'nın temel müşteri memnuniyeti vizyonu budur. Yani, hizmete ihtiyacı olanlara en nitelikli, en güvenilir ve en uygun maliyetlerdeki bütün temzilik personeli ve temizlik firmalarını tanıma fırsatı sunmaktır.  Söz konusu bir şirket hakkında herhangi bir olumsuz durum mevcut ise, bu ayrıntı kesinlikle yorumlarda belirtilmekte veya puanlamalardan anlaşılabilmektedir. Bu sayede Manisa gündelikçi bayan veya bir temizlik görevlisi arayışlarınız doğrultusunda sonuçsuz kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Ara.com.tr'de oluşturduğunuz ev temizliği talep formu sonrasında; size en yakın, profesyonel ve güvenilir hizmet verenlerden fiyat teklifleri alarak; fiyat tekliflerini karşılaştırabilir ve kolayca hizmet alabilirsiniz. Söz konusu hizmet ihtiyacınızla ilgili belirtmek istediğiniz detaylar bulunmaktaysa bunları atlamamanız da büyük bir önem arz eder. Örnek olarak belirtmek gerekirse; evinizin ne tip bir yapı olduğu, yazlık mı, apartman dairesi mi, stüdyo tipi mi olduğu ve bu ayrıntılar doğrultusunda temizlenmesini istediğiniz ekstra bir alanın olup olmadığını hizmet ihtiyacı açıklamalarınızda belirtmeniz, doğru bir fiyat teklifi alabilmeniz açısından önemli bir husustur. Söz konusu bu hususlar doğrultusunda; varsa şöminenin temizlenmesi, varsa eğer çatı katının temizlenmesi ya da eviniz çok katlıysa, ev içi merdivenlerinizin silinmesi detayları belirtilmelidir. Bu ayrıntıların temizlenmesini istemiyorsanız da belirtilmesi doğru olacaktır ki buna göre uygun bir fiyat teklifi tarafınıza verilebilsin. 

Manisa Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

Manisa’da hizmet veren en nitelikli ve güvenilir temizlik sağlayıcıları ile hemen tanışmaya başlayabilmeniz için öncelikle ara.com.tr üyesi olmanız gerekmektedir. Söz konusu üyelik işlemleri oldukça pratik bir şekilde yapılabilen birkaç aşamalı bir kayıt süreci olmaktadır. Katılımınızı tamamlamanız ardından ise hemen temizlik ihtiyacınıza yönelik bir ilan oluşturmaya koyulabileceksiniz. Bu ilanın içerisine, almak istediğiniz hizmete dair söz konusu detayları girebilecek ve daha başka ne gibi maddeler belirtmek isterseniz, ekleme yapabileceksiniz. Örneğin; camlarınızın silinmesi veya çamaşırlarınızın yıkanması gibi aklınıza gelebilecek çeşitli işlemler eklenebilir. Sonuç olarak ilanınızda yer alan açıklamaları yerine getirebilecek olanlar, sizlere fiyat teklifi göndereceğinden, her türlü unsuru tereddüt etmeden not edebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki Manisa temizlikçi fiyatları da söz konusu bu vereceğiniz ayrıntılar doğrultusunda değişkenlik gösterecektir. Bu durum, ilan verirken göz önünde bulundurmanız gereken önemli bir noktadır. Aksi takdirde bütçenizi aşması söz konusu da olabilir. Bu yüzden uygun bir temizlik sağlayıcısını edinme süreciniz de uzayabilir.

İlanınızı hazırlayıp yayınlamanızın hemen ardından Manisa temizlikçi kadın veya temizlik firmalarından birçok teklifin gelmeye başlayacağını fark edeceksiniz. Böylelikle istediğiniz hizmet detaylarını size sunabilecek birçok şirketi tanıma ihtimaliniz olabilecektir. Fiyat tekliflerinin gelmesi ardından iki şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz. Bunlardan birisi, önce şirketlerin mevcut puanlarına ve yorumlarına bakarak bir eleme yapmanız, ardından da en uygun fiyatlıyı saptamanız, diğeri ise önce bütçenize hitap edenlere göre ayıklama yapmanız, sonrasında değerlendirme kriterlerine göre bir seçim yapmanız olmaktadır. Kararınızı vermeniz ardından, temizlik faaliyetlerine başlanması için gerekli anlaşmaları, söz konusu şirket ile konuşma aşamasına geçebileceksiniz. Faaliyetlerin tamamlanmasının ardından ise sizler de ara.com.tr üzerinden, hizmet sunan şirket hakkında görüşlerinizi yazabilecek, puanlamalarınızı yapabilecek ve bu şekilde memnuniyetinizi belirtebileceksiniz. Bu bilgileri ara.com.tr üzerinden paylaşmanız, sistemin her zaman için taze bir şekilde kalabilmesi açısından elzemdir. Ara'nın, diğer kullanıcıları en doğru sonuçlar ile buluşturabilmesi için oldukça büyük bir önem arz etmektedir. 

En Son Manisa Ev Temizliği Hizmeti İstekleri

Manisa Turgutlu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Kedi var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Soma - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Turgutlu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Kedi var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Şehzadeler - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftada 2 Defa  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Şehzadeler - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftada 2 Defa  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Akhisar - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Şehzadeler - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Şehzadeler - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Akhisar - Ev Temizliği 850 TL - 850 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Şehzadeler - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Kedi var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği 700 TL - 700 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Kedi var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftalık  
Evde köpek veya kedi var mı?
Kedi var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Kırkağaç - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Manisa Yunusemre - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

En Son Manisa Ev Temizliği Teklifleri

Hizmet Veren Konum Hizmet Teklif
Müslüm Mus Manisa, Akhisar Ev Temizliği 850 TL
Müslüm Mus Manisa, Yunusemre Ev Temizliği 700 TL
Müslüm Mus Manisa, Salihli Ev Temizliği 750 TL
Müslüm Mus Manisa, Gördes Ev Temizliği 750 TL
Ercan Taşkın Manisa, Yunusemre Ev Temizliği 300 TL
Ercan Taşkın Manisa, Salihli Ev Temizliği 350 TL

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;