Çiğli Ev Temizliği

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

İzmir Çiğli Ev Temizliği Hizmet Verenler

Seval Araz

Seval Araz

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Çiğli
Teklif İste Profil Görüntüle

Oldukça yoğun bir iş hayatına sahipseniz, evleriniz için temizlik faaliyetine zaman ayıramıyor olma ihtimaliniz çok yüksektir. İzin günlerinizi ise evinizi temizlemek ile heba etmek istememeniz de gayet normaldir. Bu durumda bir temizlik şirketinden yararlanmak her zaman için en mantıklı seçenek olabilir. Hâlihazırda tanıdığınız bir temizlik sağlayıcı yoksa ancak temizlik hizmeti sunmasını istediğiniz temizlikçi veya kurumu da nasıl bulacağınız konusunda emin değilseniz, bu durumda da devreye ara.com.tr ailesinin gireceğini bilmeniz gerekir. Ara.com.tr, sizleri alanın da uzman hizmet sağlayıcıları ile buluşturan, zaman açısından büyük kazanımlar elde etmenizi sağlayan bir site olmaktadır. Çiğli ev temizliği hizmetleri aramalarınız sonucunda en memnun edici sonuçları Ara ailesi ile kolaylıkla elde edebileceksinizdir. 

Çiğli Bölgesi Temizlikçi Hizmeti

Sizlere iyi bir temizlik hizmeti sunabilecek olan bir temizlik firmasını bulabilmenin en etkili yolu, söz konusu firma hakkında ve bu firmanın hizmetleri hakkında kapsamlı bilgiler edinmeniz olacaktır. Bu bilgilere bizzat temizlik şirketine soru yöneltmek suretiyle objektif bir şekilde ulaşmak da neredeyse imkânsızdır. Çünkü hiçbir temizlik sağlayıcısı, kendi hizmetinin olumsuz yanlarından söz etmeyecektir. Bu durumda yapılması gereken şey, bu firmanın müşterilerinin yorumlarını almak olacaktır. Ancak her bir ev temizlik şirketi için de müşteri oyumu mevcut olmayabilir. Ayrıca bu süreç son derece büyük bir zaman da kaybetmenize sebebiyet verebilir. Dolayısıyla ara.com.tr, bu zahmetli durumları en pratik hale getirmek üzere geliştirilmiş bir web sitesi olmaktadır. Ara ailesi bünyesinde birçok farklı özellikte, kapasitede ve kalitede temizlik sağlayıcıları, aktif bir şekilde kullanım gerçekleştirmektedir. Nasıl ki hizmet almak isteyenler ihtiyaçlarını karşılayacak bir şirket arıyorlarsa, hizmet sunmak isteyenler de bu sitede müşterilerini bulmak üzere kullanım sağlamaktadırlar. Ara üzerinden işlem gerçekleştiren her bir temizlik sağlayıcının kendilerine özel hanelerinde değerlendirme kriterleri bulunmaktadır. Bu kriterler; değerlendirme puanları, hizmetlerinden duyulan memnuniyeti gösteren açıklamalar, performans durumları ve çeşitli müşteri yorumları şeklinde olmaktadır. Bu bilgiler sayesinde aradığınız hizmeti rahatlıkla saptayabileceğinizden emin olabilirsiniz. 


Ara.com.tr üzerinden yapacağınız Çiğli temizlik şirketi arayışlarınız kapsamında karşınıza çıkacak olan şirketlerin kriterlerini gösterir maddeler de başlıca aşağıdaki gibi olmaktadır.


● Söz konusu kişi veya kurum faaliyetleri boyunca kaç müşteri için hizmet sağlamıştır?

● Bu kişi veya kurum, müşteri memnuniyetini sağlayabilmiş midir?

● Hizmet sağlayıcısının değerlendirme puanları nasıldır?

● Söz konusu hizmet sağlayıcısı hakkında yapılan yorumlar nasıldır?

● Bu hizmet sağlayıcısı hakkında hiç şikâyet olmuş mudur?

● Söz konusu kişi veya kurum dakik midir? Servis saatlerine duyarlı mıdır? Saatlere uyuyor mudur?

● Bu kişi – kurum, bir temizlik faaliyetini ne kadar zamanda bitirebilmektedir?

● Çalışma performansı açısından değerlendirilecek olursa, bu hizmet sağlayıcısı başarılı mıdır?

● Hizmet sağlayıcısı, müşterilerin beklentilerini karşılayabilmekte midir?

● Temizlik sağlayıcısı fiyat – performans açısından nasıldır?


Çiğli Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri 

Güvenilirlik, bir hizmette olmazsa olmaz unsur olmalıdır. Hatta hizmetin kalitesinden, temizliğin titizliğinden bile daha önemli bir konu olduğu rahatlıkla söylenebilir. Her kaliteli bir iş ortaya koyabilen temizlik şirketinin de her zaman için güvenilir olduğu iddia edilemez. Sonuç olarak evinizi emanet edecek olmanızdan dolayı, ister istemez aklınız evinizde kalabilir, içiniz rahat etmeyebilir. Pek tabii ki bu durum da hiçbir zaman temizlik hizmeti almayacağınız anlamına gelmez. Belirtmek gerekir ki eğer ara.com.tr aracılığıyla bir hizmet satın almışsanız, güven konusunda bu kadar endişelenmenize gerek yoktur. Çünkü Ara sitesi, sizlere %100 güvenilirlik garantisi sunmaktadır. Bilmelisiniz ki, Ara platformu üzerinde yer alan her bir değerlendirme kriteri, tamamıyla gerçek müşteriler tarafından objektif bir şekilde kaydedilmiş veriler olmaktadır. Bu bilgiler her an için hizmetler doğrultusunda güncellenmektedir. Öyle ki, henüz bir hizmet devam ediyorken herhangi bir ufak aksilik çıksa dahi, aynı gün içerisinde pek zaman geçmeden bu durum söz konusu temizlik sağlayıcısının hanesinde görünüyor olacaktır. Kısacası, Ara ailesi üzerinden alım yapacak olmanız ile güven duygusunu kolaylıkla sağlayabileceksinizdir.

Eğer kişisel olarak hala bu durumu şansa bırakmaktan tereddüt duymaktaysanız, güven konusundaki tereddütleri yenmenin en iyi yolunun sözleşme imzalamak olduğunu belirtmek gerekir. Ara ailesi üzerinden oluşturacağınız hizmet ihtiyacı talebinizin içerisine ayrıyeten açıklama olarak sözleşme şartını da ekleyebilmeniz mümkün olmaktadır. Bu sözleşme içerisine ise, “herhangi bir eşyaya zarar gelmesi durumunda maddi bedelinin firma tarafından karşılanacaktır,” gibi çeşitli maddeler ve ayrıntılar belirtebilirsiniz. Sizlere fiyat teklifi gönderecek olan temizlik sağlayıcıları ise bu sözleşme şartını kabul ediyor demektir. Anlaşılan hizmet sağlayıcısı ile önce sözleşmeyi karşılıklı olarak imzalayacak olup, ardından faaliyetlere başlanması için evinizi gönül rahatlığıyla teslim edebileceksiniz. Çiğli gündelikçi bayan araması ya da erkek temizlik personeli araması yapmak suretiyle de spesifik olarak sizlere temizlik sunmasını istediğiniz kişi ve karakterleri de belirtmeniz mümkündür. Bu durumları karşılayabilecek olan çeşitli firmalar arasından hem kaliteli hem de uygun fiyatlı bir hizmet sağlayıcısını kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. 

Çiğli Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

Aradığınız bütün özellikleri kendisinde bulunduran kaliteli temizlik sağlayıcılarına bir an önce kavuşmak isterseniz öncelikle Ara ailesine üye olmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Ara.com.tr tamamıyla ücretsiz olduğunu da söylemek gerekir. Ayrıca kayıt işlemleri son derece hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ara'ya katılım işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ardından, direkt olarak bir ilan oluşturabileceksiniz. Bu ilan, içerisinde hizmet ihtiyacınızı detaylı bir şekilde tanımladığınız bir hane olmaktadır. İlan butonuna basmanız suretiyle açılmakta, ardından açıklamalar eklendikten sonra tek tık ile yayınlanabilmektedir. Peki, bu ilan içerisine ne yazmanız gerektiği konusunda da yardım almak isterseniz, temelde 4 ana kategori altında ilanınızı şekillendirmeniz gerektiğini belirtmek gerekir. Söz konusu bu kategoriler; temizlenecek alanın toplam metrekaresi, temizliği yapılacak evin açık adresi, bu evden temizlenecek – çıkarılacak olan atığın türü, hizmetin yapılacağı evin cinsi şeklinde olmaktadır. 

Bu kategorilerin gerekliliğini ayrıntılı bir şekilde ele almak gerekirse, öncelikle temizlenecek metrekarenin temizlik faaliyetinin maliyeti açısından önemli olduğunu söylemek gerekir. Temizliği yapılacak olan evin adresi ise, temizlik sağlayıcının ulaşım süresi, trafiğe girmesi ve benzin harcama durumuna göre ekstra maliyet içerebilir. Evden çıkarılacak çöp ise, eğer torbalarca ambalaj atığı veya moloz olduğu düşünülürse, bu durum da ücrete eklenecek bir diğer unsur olacaktır. Özellikle de eviniz tadilattan çıkmış ise çok fazla toz ve birkaç torba moloz söz konusu olabilir. İşin içine ayrıca kas gücünün de girecek olması sebebiyle en maliyetli temizlik hizmetinin de bu tarz bir ev için yapılabileceğini belirtmek gerekir. Son olarak ise evin – yapının cinsini belirtilmesi ve temizlenecek detayların tarif edilmesi de büyük bir önem arz etmektedir. Eğer eviniz sıradan bir apartman dairesi ise söz konusu bir detay yok denebilir. Ancak, eğer bir yazlık temizliği için ilan oluşturuyorsanız, bu durumda aşağıdaki maddelerin temizliğe dahil olup olmayacağını ilanınızda belirtmeniz gerekecektir:

● Çatı katı temizliğinin yapılıp yapılmayacağı,

● Bodrum kat temizliğinin yapılıp yapılmayacağı, 

● Bahçe bakımının yapılıp yapılmayacağı,

● Bütün katların temizlenip temizlenmeyeceği,

● Kat merdivenlerinin temizliğinin yapılıp yapılmayacağı,

● Terasın yıkanıp yıkanmayacağı,

● (Varsa) şömine temizliğinin sağlanıp sağlanmayacağı.

Çiğli temizlikçi fiyatları bütün bu detaylar doğrultusunda büyük değişikliklere uğrayacaktır. Dolayısıyla bütçe açısından bir sınırınız bulunmakta ise, kendi başınıza yapabileceğiniz temizlik kalemlerini ilandan çıkartabilirsiniz. İlanınızı yayınlamanız ardından da kısa sürede birçok kaliteli temizlik sağlayıcısının sizlere fiyat teklifleri getirdiğini göreceksinizdir. 

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;