Edirne Ev Temizliği Hizmeti

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Edirne Ev Temizliği Hizmet Verenler

İlkin Kandil

İlkin Kandil

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Edirne / Keşan
Teklif İste Profil Görüntüle

Ev temizliği, hassasiyet gerektiren ve gözleri dört açarak her ayrıntıyı ince eleyip sık dokuyarak yapılması gereken bir süre zarfıdır. Yoğunlaşan iş hayatı ve yaşam gailesi içerisinde temizliğe vakit ayırmak, giderek daha da zorlaşmış; kısıtlı vakitlerini temizlik için harcamak istemeyen kişiler, farklı alternatif arayışına girmişlerdir. 

Bu aşamada insanlar hem kendileri gibi evlerine özen gösterecek hem de güven sağlayacak kişilerden yardım alma yoluna başvururlar. Genellikle tanıdıklar sayesinde bulunan temizlikçiler, artık dijital çağın ilerlemesiyle internet yoluyla bulunmaya başlamıştır. İnternet araştırmalarında kişiler genellikle şu özelliklere dikkat etmektedir:

• Hizmeti sağlayacak şirketin puanının yüksek olması,

• Bahsi geçen şirket veya kişilerin diğer tercih edenler tarafından yorumlanması,

• Sağlayacağı hizmetler,

• Bireysel olarak istenilen ekstra hizmetleri yapıp yapmadıkları, (yemek, ütü vs.)

• İletişim kolaylığı,

• Fiyatlandırma,

Bütün bu özelliklerin çoğunu veya hepsini karşılayabilecek derecede profesyonel, Edirne temizlik firmasıyla anlaşmak isteyen insanlar, arayışlarını derinleştirmek istemektedir. Bu konuda size en iyi yardımı sağlayacak olan ara.com.tr, isteklerinizi ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek, şirket ve kişilerle anlaşmanıza yardım eder. Edirne ev temizliği hizmeti arayışınız için Ara ailesi olarak, bütün isteklerinizi ve evinizin özelliklerini, temizlik talep formunda belirtmenize olanak sağlıyoruz ve bu sayede söyledikleriniz doğrultusunda temizlik planı sağlayan şirketlerle sizleri buluşturuyoruz. 

Sitemizde belirtilen talep formunda şunları belirleyerek sizlerle iletişim geçilmesine olanak sağlarsınız:

• Evinizin kaç odalı olduğu,

• Banyo sayısı,

• Evcil hayvanınız olup olmadığı,

• Bitmesini istediğiniz süre,

• Temizlik hizmetini ne kadar sıklıkta istediğiniz,

• Bilinmesini istediğiniz ayrıntılar,

Evcil hayvan olması durumu, Edirne ev temizlik hizmeti arayanlar için oldukça büyük sıkıntılar yaratabilmektedir. Bu açıdan sizlerin huzurunu düşünerek, aklınızda hiçbir soruya mahal bırakmayacak şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Aynı şekilde süre ve ayrıntılar konusundaki hassasiyetinizi anlayan Ara, evinizin gereksinimlerini önceden belirtmenize olanak vererek, sizlere bir yol haritası çizmeye çalışmaktadır. 

Bütün bu bilgileri talep formunda belirterek, fiyat alma yoluna gidebilir; verdiğiniz iletişim bilgileri sayesinde sizinle iletişim kurulur ve istenmeyen sonuçlarla karşılaşmazsınız. Ara; size kaliteye en kısa ve güvenilir yoldan sunarak, karar vermeyi çocuk oyuncağı haline getirir. 

Edirne Bölgesi Temizlikçi Hizmeti 

Ev temizliği denilince akla gelen olmazsa olmaz, mevsim dönemleri temizliğidir. Mevsim geçişlerinde bireyler bütün evi dip bucak temizleyerek, yeni bir döneme geçişte evin aurasını değiştirme ihtiyacı duyarlar. Fakat bu ihtiyaç için herkesin zamanı veya sağlığı elverişli değildir. Bu gibi durumlarda başvurulan temizlik hizmetinin, en iyi şekilde sağlanması ve makul fiyatta olması beklenir. Zamanınızdan çalmadan ve sizi mağdur etmeden alacağınız temizlik hizmeti için tercih etmeniz gereken Edirne temizlik şirketi, Ara platformunda sizlere sunulmaktadır. 

Özellikle yoğun ve güçlü temizlik malzemeleri; astımı olan, alerjik bünyeye sahip olan ya da yaşlı kişilerde sıkıntılar yaratabilmektedir. Bu gibi özel durumları belirtmeniz hizmetin kalitesi açısından fayda sağlar. Ne gibi ayrıntılar vermeliyim sorusu birçok kişi tarafından düşünülmektedir. Bir temizlikten istenilen en iyi sonucu almak genellikle bilgi formunda şunlar belirtilmelidir:

• Getirilecek olan temizlik malzemelerinin(eğer getirilmesi istenmişse) alerjen içeriğinin olmaması,

• Balkon yıkanması, ütü yapılması, çamaşır yıkanması gibi ekstra ev içi hizmetler,

• Yemek yapılması,

• Duvar silinmesi,

• Yüksek yerler için ekipman getirilip getirilmemesi,

Bu gibi özellikli ve bireysel olan isteklerin belirtilmesi halinde sizinle iletişime geçecek olan şirketlerin, size sunabileceği hizmetlerden kesin olarak emin olur ve herhangi bir sorun yaşamazsınız. İnce düşünen ve sizlerin ihtiyacını bilerek hazırlanmış olan Ara, bir tanıdığınızın size sağladığı güveni aynı hassasiyetle sizlere sunar.

Temizliğin bir iş prensibi dahilinde olması gerektiğini bilen Edirne temizlikçi bayanlar, her zaman daha çok tercih edilir. Güvenilirlik sunan ve bu doğrultuda çizgisini bozmayan şirketlerle buluşmanız için doğru adres Ara’dır.

Edirne Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Temizlik hizmeti alacak olan kişilerin işin genel programı haricinde diğer bir merak ettiği konu ayıracakları bütçedir. Edirne temizlikçi fiyatları, Ara üzerinden araştırma yaptığınız zaman sizin için bir endişe sebebi olmaktan çıkacaktır. Bütçenize uygun, en hesaplı alternatiflerle kusursuz bir hizmet almış olmanın tadını çıkaracaksınız.

Uygun fiyat politikası ve güven anlayışıyla yola çıkan, temizlik firmalarını ve temizlikçileri sizlerle buluşturan ara.com.tr olarak, sunulan fiyatların piyasa geneli baz alınarak; en sabit fiyattan sunulduğundan emin olarak iletişim haline geçmeniz sağlanır. 

Edirne ev temizliği fiyatları şu şekillerde değişiklik gösterebilir:

• Ekstra hizmet tercihi

• Evin büyüklüğü

• Oda çokluğu

• İstenilen fazla çalışan sayısı

• Belirtilen süre ve iş ayrıntısı

Belirtilen bu değişiklikler, şirketten şirkete değişiklik gösterebilmektedir. Ara üzerinden başvurduğunuz zaman, sizlerin isteklerine uygun şirketler ve kişiler sizlerle iletişime geçer ve evinizi olmasını istediğiniz hale getirmek için en uygun fiyatı alırsınız. 

Güven politikası ile hareket eden şirketler bulmak oldukça zordur. Güvenilir ev temizliği hizmeti almanın zor olmadığını Ara size kanıtlamak istiyor. Ara, oturduğunuz yerden hizmet alabileceğiniz gerçeğiyle tanıştırmak için yola çıkmıştır. Zamanınız sizin için kıymetli olduğu kadar bizim için de önemlidir. Bu doğrultuda en iyi hizmeti, en kolay şekliyle bulmanız için uğraşıyoruz. 

Edirne Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

Anlaştığınız şirketin iş politikası kadar bünyelerinde çalışan, evinize girecek olan gündelikçi bayan da önem arz eder. Hem birey olarak güvenilirlik hem işinde profesyonellik beklersiniz. Edirne gündelikçi bayan arayışınızda, Ara ailesi titizlikle seçilmiş birey veya ekipleri sizlerle buluşturur. Kafanızda soru işareti bırakmayan, şüphelerinizi bir çırpıda süpürecek olan gündelikçi bayan çalışanlar sayesinde; evinize istediğiniz huzur ve temizliği sağlarsınız. Saatlerce arama yapmak zorunda kalmaz, en iyisinin sizler için araştırıldığından emin olursunuz. 

Temizlikçinin, evinizdeki iş tarzı da elbette sizler için önemlidir. İşinde belli bir aşamaya gelmiş hatta tanınmış kişilerden hizmet almak istersiniz. Temizlik esnasında işiniz dolayısıyla ya da istek nedeniyle evde bulunmak istemiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda, kişinin aklında güvensizlik çanları çalmaya başlar. Ara olarak; o çanların hiç çalmamasını sağlıyor, sizlere sunulan her gündelikçi bayanın ev temizliği hizmetinin, test edilmiş olduğunu belirtmek istiyoruz. 

Güler yüz ve işine hakkını veren kişilerden oluşan ekipleri sizlerle buluşturmaktan gurur duyuyoruz. 

Ailenize, arkadaşlarınıza, komşunuza, sevdiklerinize önerebileceğiniz bir hizmet sağladığımızın haklı gururunu yaşarken, memnuniyetinizi her daim kendimize ilke ediniyoruz. Edirne temizlik görevlisi arayışınızda, genellikle şunlar merak edilmektedir:

• Evime gelen kişi güvenilir mi?

• Evin her köşesi eşit temizlenecek mi?

• Temizlik konusunda bir düzeni var mı?

• Tekrar aynı hizmeti aynı kişiden alabilir miyim?

Bütün bu soruların cevabını olumlu şekilde alabileceğiniz Ara, bireysel sorularınızı sizlerden önce düşünerek bu doğrultuda size uygun şirket ve çalışanları sizlerle buluşturur. Temizliğin önemli olduğu kadar sizin cüzdanınızı ve zamanınızı da koruyacak kişilerle anlaşmanız amaçlanır. 

En Son Edirne Ev Temizliği Hizmeti İstekleri

Edirne Merkez - Ev Temizliği 1 TL - 1 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Keşan - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Keşan - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftalık  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Keşan - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
3 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Keşan - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Edirne Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

En Son Edirne Ev Temizliği Teklifleri

Hizmet Veren Konum Hizmet Teklif
İlkin Kandil Edirne, Merkez Ev Temizliği 1 TL
İlkin Kandil Edirne, Keşan Ev Temizliği 300 TL
İlkin Kandil Edirne, Keşan Ev Temizliği 300 TL
İlkin Kandil Edirne, Keşan Ev Temizliği 300 TL
İlkin Kandil Edirne, Keşan Ev Temizliği 300 TL
İlkin Kandil Edirne, Enez Ev Temizliği 500 TL

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;