Çanakkale Ev Temizliği Hizmeti

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Çanakkale Ev Temizliği Hizmet Verenler

Sezai Çes temizlik

Sezai Çes temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez
Teklif İste Profil Görüntüle
Şaban Erbaş

Şaban Erbaş

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez

Petek temizliği işleriniz itina ile yapılır EFETEKNİK SERVİS kombi ve Petek temizliği 180tl

Teklif İste Profil Görüntüle
Zeynep Ulu

Zeynep Ulu

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez
Teklif İste Profil Görüntüle
Aynur Yavascalı

Aynur Yavascalı

0 0 Yorum
2 Kişi Seçti Çanakkale / Lapseki

Temizlik konusunda titizimdir düzeniyimdir tecrubeliyimdir

Teklif İste Profil Görüntüle
Mehmet Ali Buğan

Mehmet Ali Buğan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Gelibolu

Teklif İste Profil Görüntüle
Tur17temizlik

Tur17temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez
Teklif İste Profil Görüntüle
Cavit  arsay Arsay

Cavit arsay Arsay

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Merkez

Teklif İste Profil Görüntüle
Hüseyin Çalık

Hüseyin Çalık

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Çanakkale / Gelibolu
Teklif İste Profil Görüntüle

Ev temizliği denilince, akla direkt gelen iki şey ferahlık ve aynı zamanda yorucu işler bütünüdür. Çalışma hayatından sonra insan, eve geldiğinde hem temizliğiyle iç açan hem de ferah bir ortamda huzur bulmak ister. Yorucu bir hayatın içerisinde oldukça kapsamlı çaba isteyen temizlik işine zaman ayırmak da oldukça zordur. Teknoloji çağında bulunulduğu göz önüne alındığında temizlik hizmeti arayanların ilk yaptığı şey internet üzerinden bu hizmeti sağlayan şirket ve kişileri araştırmaktır. Fakat ne yazık ki teknoloji bir nimet olduğu kadar yalan yanlış bilgilerin de bulunabileceği bir kütüphanedir. Ara.com.tr, sizin temizlik ihtiyacınız olduğunda başvurabileceğiniz ve fikir alırken en iyi sonuçları önünüze çıkardığından emin olabileceğiniz, hizmet sağlayan ve hizmet arayanlar arasındaki bir köprüdür. Ara, vaktinizi boşa harcamadan, saniyeler içerisinde isteklerinizi filtreleyerek, arayışınıza yönelik kaliteli sonuçları bulmanızı sağlar. 

Temizlik denildiğinde akla gelen her türlü temizlik işlemi belli bir çaba ve deneyim gerektirir. Örneğin mutfak temizliğinde izlenecek yöntem ile oturma odasındaki izlenecek temizlik yöntemi farklılık gösterir. Kapsamlı temizlikte, mutfak temizlenirken izlenecek yol genellikle şu şekildedir:

• Çöpler atılır, mutfak dolapları boşaltılır.

• Çıkartılan tabak, kâse gibi ürünler yıkanır.

• Camlar silinir.

• Fayanslar ve dolaplar silinir.

• Dolap içi ürünler yerleştirilir.

• Yerler süpürülüp silinir.

Bu sıralama özellikle kadınlar tarafından tercih edilirken, aynı zamanda temizlik hizmeti sağlayanlar tarafından da tavsiye edilen yöntemlerden biridir. Çünkü temizlikte yol yordam bilen kişilerin iş prensibi oldukça önem arz eder. Ara ailesi olarak, işini çalışma planları doğrultusunda ve deneyimiyle konuşturan kişilerle anlaşmanız için uğraşıyoruz. Kafanızdaki düzen ve temizliği ararken, Çanakkale ev temizliği sekmelerinde kaybolmamanız için, sizlere en iyi hizmet sağlayabilecek şirket ve kişileri tek seferde sunarak; bilgi almanızı sağlıyor, böylelikle günlerce beklemenize mahal vermiyoruz. 

Çanakkale Bölgesi Temizlikçi Hizmeti

Çalışan kadınlar, zamanı olmayan erkekler, öğrenciler, yaşlı ve hasta bireyler ve temizlik yapmaktan hoşlanmayan kişiler… Kısacası herkes için temizlik çok büyük bir ihtiyaç olup vakit ayrılamayan bir sorun olabilir. Özellikle yaşlı bireyler için yetişilemeyen yerlerde biriken toz, ya da süpürge tutarken zorlanmak birçok soruna yol açabilir. Çanakkale ev temizliği konusunda, ister kendiniz ister sevdikleriniz için temizliğe dair aradığınız her imkânı bulabilmenizi sağlayan Ara; her talebinizin karşılanacağı oldukça büyük bir kütüphanedir diyebiliriz. 

Evinizin kaç odalı olduğunu dert etmeden, temizliğin yetişme süresini düşünmeden, temizlik bittikten sonra tekrar temizlik yapmanıza gerek kalmadan, temizlik hizmeti almak en büyük hakkınızdır. Bütün bunların bir soruna dönüşebilecek olması sizi fizyolojik ve psikolojik olarak yıpratabilir. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra, istekleriniz doğrultusunda, bilgi formunu doldurabilir, temizlikten beklentilerinizi ayrıntılı bir şekilde belirtebilirsiniz. Ardından bilgi almak istediğiniz Çanakkale temizlik şirketi, sizinle kısa sürede iletişime geçer.

İnşaat sonrasında, boya yapılmasının hemen ardından ya da yeni evin taşınma aşamasından sonra Çanakkale ev temizlik hizmeti almak isteyen çok sayıda insan vardır. Bu kişilerin aklında genellikle, "eve herhangi bir zarar gelir mi?" gibi sorular dolaşır. Titiz olmayan bir kişi, yeni yapılan parkelerde çizilmeye sebep olabilir ya da yeni boyanan bir duvar daha hassas olduğu için koltuk çekme esnasında duvarlar zedelenebilir. İşinde profesyonel ve ne yaptığını bilen insanlardan temizlik hizmeti almak, önceliğiniz olmalıdır. Bu sebeple Ara üzerinden yapacağınız araştırmalarda, nitelikli ve özverili çalışan kişilerle iletişim kurmanızın önceliğimiz olduğunu belirtmek isteriz. Sizinle iletişim geçecek kişilerin işinde profesyonel ve güvenilir olduğunu bilme rahatlığıyla sizlerle buluşturuyoruz. 

Temizlik hizmeti alacak olan kişiler, ihtiyaçlarına göre seçim yapabilmektedir. Ara.com.tr sizlere, şu seçenekleri sunarak temizliğin sürekliliğini belirlemenize olanak sağlar.

• Haftalık 

• İki haftada bir

• Haftada iki defa 

• Tek sefer

• Haftanın her günü

Ara ailesinde, karşınıza çıkacak olan ev temizliği hizmet talep formunda, evinizin ihtiyacı olan temizliğin sürekliliğini, alacağınız hizmetin saat aralığını, çalışmak istediğiniz temizlik personelinin deneyim ve memnuniyet oranının hangi aralıkta olmasını istediğinizi belirttiğinizde; en kısa süre içinde bu isteklere uygun olan Çanakkale temizlik şirketi tarafından size geri dönüş yapılır. 

Evinize gelen temizlik görevlisinin ya da görevlilerinin aksi bir durum yaşamaması için bilgilerinizi girerken, evcil hayvanlarınızın olup olmadığını belirtmek size zaman ve ayrıcalık kazandırır. Evinizde kediniz veya köpeğinizin olduğunu belirtmeniz halinde de sizin için önemli olan evcil dostlarınızın, yatak ve tuvalet temizliğiyle de ilgilenebilecek kapasitede olan kişilerle iletişime geçmeniz sağlanır. Bunun yanı sıra evcil dostunuzun koltuktaki veya perdeye yapışıp kalan ufak tüyleri için hazırlıklı olan çalışanlardan, temizlik hizmeti almanız sağlanır. 

Sizin için her şeyin düşünüldüğü platform Ara, temizlik ihtiyacınızın tüm ince ayrıntısıyla karşılanması için uğraşır. 

Çanakkale Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Çanakkale temizlikçi fiyatları bakarken, birçok problemle karşılaşabilir ya da en önemlisi; söylenen fiyatla, iş bittikten sonraki fiyat aynı olmayabilir. Bu ve bunun gibi sorunlar temizlik hizmeti ararken kişileri doğru seçip seçmediklerine dair ikilemde bırakan durumlardır. Ara ailesi, size sunulan ücretlendirmelerin piyasa genelindeki en uygun ve belirlenen fiyat doğrultusunda olduğundan emin olarak yönlendirmeler sağlar. İşin çeşitliliğine ya da evin büyüklüğüne göre fiyatlar değişiklik gösterebilir, ama her halükârda söylenilen fiyat üzerine eklemeler yapılması, sadece temizlik süresinde istenilen ekstra durumlar için geçerlidir. 

Örneğin; genel temizlik yaptıracağınız belirtip, sonrasında halı yıkama isterseniz, bu istek fiyata dahil olabileceği gibi şirkete göre fiyat ücretlendirmesi artabilir. Bu gibi sürpriz durumların hem temizlik hizmeti sağlayanlar hem de temizlik yapılacak evin sahibi için sorun olmamasının amaçlanması dahilinde Ara, talep formunu eksiksiz doldurarak en iyi hizmet ve fiyatı almanızı sağlar. Ekstra hizmetler genellikle şu şekilde olabilir:

• Özel temizlik malzemelerinin (hassas/alerjik bünyeler için)getirilmesinin istenmesi,

• Cam balkonun camlarının silinmesi,

• Çamaşır, bulaşık yıkanması,

• Yemek yapılması,

• Halı ve koltuk silinmesi ,

Bunun gibi durumlarda bazı şirketler, fiyata ek yapabileceği gibi bazıları da temizlik içine dahil edebilir. Ara.com.tr sayesinde, bu hizmetlerin fiyata dahil olup olmadığını öğrenebilir, istekleriniz doğrultusunda bir yol çizmeniz kolaylaşır.

Çanakkale Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

Çanakkale temizlik firması araştırmanızda elbette şirketin önemli olduğu kadar Çanakkale gündelikçi bayan araştırmalarınız da oldukça önemlidir. Kişilerin, özel alanınız olan eve girecek olması sizde stres yaratıyor olabilir. Hem güvenilir hem de deneyimli gündelikçi bayan istemeniz oldukça doğaldır. Ara ailesi, evinizi güvenle teslim edebileceğiniz ve eskisinden daha temiz ve ferah bir şekilde teslim alabileceğiniz temizlik deneyimlileriyle buluşmanıza öncülük eder. 

Sürekli ya da tek seferlik alabileceğiniz temizlik hizmetinin kalitesi her daim aynıdır, Ara ailesi olarak, işinde güven sağlayan ve hassasiyetlerinize önem gösteren şirket ve kişilerle buluşmanızı amaçlıyoruz. Hem bütçenizin sağlığını hem de zamanınızın değerini bilerek hareket ettiğimiz için temizlik hizmeti konusunda açık ara fark yaratan kişilerle sizleri tanıştırıyoruz.

En Son Çanakkale Ev Temizliği Hizmeti İstekleri

Çanakkale Gelibolu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Gelibolu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
3 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 500 TL - 500 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Bozcaada - Ev Temizliği 400 TL - 400 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 500 TL - 750 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Gelibolu - Ev Temizliği 400 TL - 400 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 500 TL - 500 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 300 TL - 300 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 400 TL - 400 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Gelibolu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 500 TL - 500 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Gelibolu - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 400 TL - 400 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Eceabat - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
4 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Merkez - Ev Temizliği 750 TL - 750 TL

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
12 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Çanakkale Biga - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

En Son Çanakkale Ev Temizliği Teklifleri

Hizmet Veren Konum Hizmet Teklif
Sezai Çes temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 500 TL
Sezai Çes temizlik Çanakkale, Bozcaada Ev Temizliği 400 TL
Sezai Çes temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 750 TL
Aynur Yavascalı Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 500 TL
Aynur Yavascalı Çanakkale, Gelibolu Ev Temizliği 400 TL
Aynur Yavascalı Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 500 TL
Cavit arsay Arsay Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 300 TL
Tur17temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 400 TL
Tur17temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 500 TL
Aynur Yavascalı Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 400 TL
Aynur Yavascalı Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 750 TL
Tur17temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 400 TL
Cavit arsay Arsay Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 350 TL
Cavit arsay Arsay Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 350 TL
Cavit arsay Arsay Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 300 TL
Cavit arsay Arsay Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 350 TL
Tur17temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 400 TL
Tur17temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 400 TL
Tur17temizlik Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 400 TL
Zeynep Ulu Çanakkale, Merkez Ev Temizliği 150 TL

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;