Gemlik Ev Temizliği

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Bursa Gemlik Ev Temizliği Hizmet Verenler

Yasemin Kuru Temizleme Hali Yıkama

Yasemin Kuru Temizleme Hali Yıkama

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Gemlik
Teklif İste Profil Görüntüle

Ev temizlik faaliyeti, çoğu zaman çok yorucu olabilmektedir. Özellikle de detaylı bir ev temizlik işlemi için yeterince vaktiniz bulunmayabilir. Bu kapsamda çeşitli profesyonel ev temizlik hizmetleri sunan temizlik firmalarından fayda görmek son derece, konforlu bir seçenek olmaktadır. Ancak sizlere kaliteyi, aynı zamanda uygun fiyatlarda sunabilecek bir temizlik şirketini bulmanız da son derece yorucu ve zor bir süreç olabilmektedir. Bu kapsamda da devreye Ara ailesi girecektir. Ara.com.tr, sizleri en nitelikli hizmetler ile buluşturan bir hizmet arama motorudur. Özel olarak bir bölgeye özgü aradığınız ev temizlik hizmetini en kısa sürede bulabilmeniz açısından, son derece pratiktir. Sizler deara.com.tr sayesinde Gemlik ev temizliği arayışlarınız kapsamında sizlere her açıdan en uygun fırsatları sunacak bir temizlikçi veya temizlik şirketi ile rahatlıkla tanışabileceksiniz. 

Gemlik Bölgesi Temizlikçi Hizmeti

Kaliteli bir ev temizlik hizmeti elde edebilmeniz açısından söz konusu temizlik şirketi hakkında bazı bilgilerden emin olmanız gerekmektedir. Bu bilgiler, onların iş yeteneğini, disiplinlerini ve diğer bazı niteliklerini öğrenmeniz bakımından son derece elzemdir. Sonuç olarak, tanımadığınız bir temizlik görevlisine evinizi emanet edecek olmanızdan dolayı, bu gibi bilgiler sizlerin içini rahatlatmaya yetebilecek ve aklınızın evinizde kalmasını önleyecek unsurlardır. Ancak, hizmet almaya karar kıldığınız temizlik şirketinin geçmiş hizmet deneyimlerini objektif olarak sunabilecek kaynak arayışınız olacaktır. Nihayetinde bir temizlik şirketinin ağzından, kendilerini olumsuz etkileyecek bir bilgi duymak pek mümkün olmaz. Ara.com.tr, bünyesinde bulunan temizlik şirketi ve temizlik görevlileri hakkında gerçek müşteri yorum ve değerlendirmeleri sizlere sunmaktadır. Ara'da her temizlikçi ve ev temizlik firması için birer sicil niteliğinde veya iş karnesi statüsünde çeşitli bilgiler yer almaktadır. Bu bilgiler, başlıca; kalitesini ve başarısını yansıtan sorular, kriterler, değerlendirme puanları ve yorumlar şeklinde farklı niteliklerde mevcut olmaktadır. Bu sayede sizlere hizmet sunmayı teklif edebilecek olan temizlik şirketlerini daha iyi tanıyabilecek, onların haklarında detaylı bilgileri rahatlıkla edinebileceğinizden, memnun kalacağınız birini tereddütsüz seçebileceksiniz.


Söz konusu kriterleri başlıca aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

● Sizlere hizmet sunmasını düşündüğünüz kişi ya da kurum toplamda kaç müşteri için çalışmıştır?

● Müşteriler, hizmet sunmasını düşündüğünüz kişi veya kurumun önceki çalışmalarından ne kadar memnun kalmışlardır? 

● Bu hizmet sunmasını düşündüğünüz kişi veya kurumla ilgili değerlendirme puanları olumlu yönde mi seyir etmektedir? Hakkındaki yorumlar nasıldır?

● Söz konusu bu kişi veya kurumla ilgili bir şikâyet mevcut mudur? Eğer bir şikayet olmuşsa konusu nedir?

● Bu temizlik hizmeti sunan kişi ya da kurum servis saatlerine ne derece uymaktadır?

● Temizlik hizmeti sağlayıcısı olan kişi ya da kurumun hizmetlerini tamamlamaları ne kadar bir zaman sürmektedir?

● Tercihte bulunmayı düşündüğünüz bu gündelikçi kişi veya temizlik şirketinin faaliyetlerinde gösterdiği performansın hızı nasıldır? Hızına göre kaliteli çalışıyor mudur?

● Bu kişi ya da kurum, beklentileri ne derece karşılayabilmektedir?

● Hizmet sunacak olan kişi veya kurumun fiyat – performans karşılaştırması nasıldır?


Yukarıda bahsedilen kıstaslar ışığında, tercihte bulunacağınız Gemlik temizlik şirketi hizmetlerinden çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. 

Gemlik Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Nitelikli bir temizlik sağlayıcısını bulmak kadar önem arz eden bir konu da güvenilirlik olmaktadır. Sizlere son derece disiplinli bir çalışma sunacağını düşündüğünüz temizlik şirketinin, aynı titizlikle değerli eşyalarınızı koruyabileceğinden emin olamayabilirsiniz. Evinizde maddi ve manevi değeri olan çeşitli eşyalarınız bulunabilmekte olup, temizlik esnasında bu eşyalarınızın zarar görmeyecekleri veya kaybolmayacaklarına dair emin olmak isteyebilirsiniz. Bu kapsamda Ara ailesinin bünyesinde yer alan her bir temizlik firmasına ait olan kriterlerin ve değerlendirme puanlarının %100 gerçek müşteriler tarafından işlendiğine emin olabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir aksiliğin söz konusu olması durumunda, ev temizlik hizmeti alan kullanıcının, bu durumu yorumlarda belirteceğinden de emin olabilirsiniz. Böylelikle Gemlik temizlik firması veya temizlikçi hakkında her an için en güncel bilgilere sahip olabileceksiniz. Kısaca, ara.com.tr üzerinden her zaman için en şeffaf haliyle erişilebilen bu nitelik değerlendirme unsurlarının, sizlerde bir güven duygusu uyandırması kaçınılmazdır. 

Güven konusunda yine de işi riske etmek istemezseniz, ara.com.tr üzerinden oluşturacağınız hizmet ihtiyacı talebinizin açıklamalarına, sözleşme şartı da ekleyebilmeniz mümkündür. Bu sözleşmeye, herhangi bir eşyanızın kaybolması veya eşyanıza zarar gelmiş olması durumunda maddi açıdan söz konusu eşyanın değerini, şirketin karşılayacağına dair ayrıntılı açıklamalar not edilebilir. Şart koşacağınız bu durum karşısında, sizlere teklif gönderecek olan kişi veya kurumlar durumu kabul ediyor demektir. Sizlere hizmet sunmak isteyen temizlik firmaları arasından, seçtiğinizle hizmet verenle de bir sözleşme hazırlayıp, beraber imza altına almanız ardından, ev temizlik faaliyetine başlanabilir. Ayrıca sizin de bireysel olarak önlem almanız, kimseyi zan altında bırakmayacak bir durum olacaktır. Örneğin değerli aksesuarlarınız, mücevher ve benzeri küçük eşyalarınız var ise bunları bir çekmeceye kilitleyebilir ya da bir kasada muhafaza edebilirsiniz. Böylelikle temizlik esnasında, mobilyaların taşınması durumunda düşme veya kaybolma gibi risklerin de önüne geçilmiş olacaktır. Ancak Ara'da hizmet sağlayan hiçbir hizmet sağlayıcısı ile bugüne kadar bu gibi sorunların yaşanmamış olduğunu da bilmeniz gerekir. Sizlere hizmet sunmasını istediğiniz kişileri, farklı şekillerde de seçmeniz mümkündür. Örneğin ihtiyaç bildiriminizi yapacağınız ev temizlik ilanına, Gemlik gündelikçi bayan ya da erkek temizlik sağlayıcı gibi spesifik açıklamalar ekleyebilirsiniz. Bu sayede sizlere daima istediğinizi sunabilen şirketler başvuracaktır. 

Gemlik Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

Tam olarak aradığınızı size sunabilecek olan birbirinden kaliteli temizlik hizmeti sağlayıcısını hemen tanımak isterseniz, her şeyden önce Ara ailesine katılmanız gerektiğini belirtmek gerekir. Ara'ya üye olmak tamamıyla ücretsiz olup, basit birkaç prosesin ardından kullanım elde etmeye başlanabilecektir. Kayıt işlemlerini tamamlamanız ardından yapacağınız ilk şey ise ara.com.tr içerisinde, ev temizliği hizmet talebi oluşturmak olacaktır. Bu ilana her şeyden önce belirtmeniz gereken temel bilgiler, başlıca; temizlenmesini istediğiniz evin konumu, bu yerin metrekaresi, bu yerin yapı özelliği ve bu yerde temizlenecek olan unsurun – pisliğin türü olmalıdır. Ayrıca yapının içerisinde özellikle temizlenmesini ya da temizlenmemesini istediğiniz noktaların belirtilmesi de sizin istediğiniz tarz bir işlemin gerçekleştirilebilmesi açısından önem arz eden bir diğer noktadır. Yapının özelliği derken burada belirtilmesi gereken husus; bir apartman dairesi mi, sıradan bir müstakil ev mi, yoksa villa ya da yazlık tarzı çok katlı bir yapı mı olduğunun belirtilmesi anlamına gelmektedir. Eğer söz konusu özellikle yazlık tarzı bir yapı ise ilanınız aşağıda yer alan soruların cevaplarını da içermelidir: 

• Evin bahçesi temizliğe dâhil midir? 

• Çatı katı temizlenecek midir?

• Bodrum katı varsa yıkanması istenmekte midir?

• Evin şömine tarzı benzeri bir ayrıntısı bulunmaktaysa, bu kısımların temizliğinin yapılması istenmekte midir?

• Çok katlı bir yazlık ise kat merdivenlerinin temizlenmesi isteniyor mudur?

Söz konusu bütün bu bilgiler, Gemlik temizlikçi fiyatları açısından önemlidir. Eğer bu tarz bilgiler belirtilmez ise sizlere gelecek olan tekliflerde maliyet tam olarak gerçeği yansıtmayabilir. Aksi takdirde bu durum, sizlere daha sonradan ek ödeme olarak dönebilir ya da arzu ettiğiniz gibi bir temizliğe kavuşamamış olabilirsiniz. Bundan dolayı ilanda hemen her ayrıntıyı düşünerek, açıklığa kavuşturmanızda her zaman için fayda vardır. Fiyatlara yansıyacak olan bir diğer durum da temizlenecek olan çöpün cinsi olmaktadır. Bu durum genel itibariyle toz ve leke olarak da belirtilebilir. Ancak bunun yanı sıra eğer torbalarca atık çöp çıkacaksa veya inşaat molozu bulunmaktaysa ,açıklamalara eklenmesi gerekir. Eğer eviniz tadilattan yeni çıkmışsa, çuvallar dolusu moloz söz konusu olabilir. Bu durum da temizlik sağlayıcıları için ekstra efor anlamına geleceğinden, daha maliyetli bir işlem olacaktır. Son işlem olarak da ilanınızı yayınlayacaksınız. Ardından da kısa sürede gelecek olan fiyat tekliflerini değerlendirmeye koyulabilirsiniz. 

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;