Balıkesir Ev Temizliği Hizmeti

Ücretsiz ev temizliği talebi oluştur, hemen 4 fiyat teklifi gelsin. Teklifleri incele, kararını ver.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Balıkesir Ev Temizliği Hizmet Verenler

Şahıs

Şahıs

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Edremit
Teklif İste Profil Görüntüle
melikealo temizlik

melikealo temizlik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Edremit

profesyonel ekibimizle 81 il 973 ilçede hizmet vermekteyiz bizden memnun kalırsınız melike 0507 ...

Teklif İste Profil Görüntüle
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama

Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Burhaniye

"Berjer Temizlik & Koltuk Yıkama, Burhaniye'de 2010 yılında kurulmuştur. Aradan geçen 10 yıl i...

Teklif İste Profil Görüntüle
Tuğba Başol

Tuğba Başol

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Ayvalık
Teklif İste Profil Görüntüle
Elif ozbakir Özbakır

Elif ozbakir Özbakır

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Bandırma

Önce insan sağlığı ve temiz bir çevre

Teklif İste Profil Görüntüle
Samet Durmaz

Samet Durmaz

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Erdek
Teklif İste Profil Görüntüle
Sara Temizlik (0552)788-65-44arayin lütfen

Sara Temizlik (0552)788-65-44arayin lütfen

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Edremit

BALIKESİR EDREMİT VE EDREMİTE BAĞLI BELDELERDE APARTMANLARIN,VİLLALARIN VE YAZLIKLARIN İTİBAY...

Teklif İste Profil Görüntüle
Recep Gürel

Recep Gürel

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Altıeylül
Teklif İste Profil Görüntüle
Halil Hopa

Halil Hopa

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Balıkesir / Edremit
Teklif İste Profil Görüntüle

Her meslek, kendi içerisinde belli kriterlerde profesyonellik barındırması gerekmektedir. Balıkesir Ev temizliği işlemi de diğer mesleklerde olduğu gibi profesyonellik gerektiren bir alan olmaktadır. Günlük hayatın yoğun temposu içerisinde ev temizliği, sizler için büyük bir külfet haline dönüşebilir. Fakat unutulmaması gereken bir şey vardır ki, ev temizliği de bir meslektir. O zaman siz de profesyonel ve kaliteli hizmet almak için bir arayışa girdiyseniz, Balıkesir bölgesinde temizlik işini icra eden kişilere, ara.com.tr sayesinde kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem siz, günlük hayatın yorucu temposunu biraz olsun üzerinizden atmış olursunuz, hem de temizlikçi olarak meslek sahibi insanların işlerini yapmaya fırsat verirsiniz. 

Başarılı ve profesyonel bir şekilde mesleğini icra eden kişi ve kurumlar, ara.com.tr adresinde her daim hizmet talebi oluşturmanızı beklemektedir. Ara hizmet veren ailesinin bünyesine kattığı kişi ve kurumların,  alanında oldukça tecrübeli ve her temizlik malzemesinin nasıl kullanılıp, nerede lazım olacağı konusunda ayrıntılı bilgisi olan kişilerden seçtiğini bilmelisiniz. Başarılı iş insanlarını bünyesinde barındıran ara.com.tr, her daim hizmetinizde bulunmaya hazır bir şekilde beklemektedir. 

Temizlik, her alanda ihtiyaç dahilinde olan ve ayrı bir hizmet şekliyle profesyonellik gerektiren bir iş koludur. Bu yüzden bırakın işinin hakkını veren temizlikçiler ve temizlik şirketleri, mesleklerini icra etsinler. Böylelikle hem siz profesyonel bir hizmet almış olacaksınız, hem de hijyenik ve ferah bir ortamı evinize ulaştırmış olacaksınız. Bir kere profesyonel ve kaliteli hizmeti aldığınızda, bundan sonraki her zaman için tercih alanınız içerisine dahil olacaktır. Çünkü Ara.com.tr hizmet veren ailesinin profesyonel hizmet verenleri, her zaman sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmaya hazır bir şekilde beklemektedir. Başarılı ve alanında profesyonel Balıkesir gündelikçi bayan seçenekleri arasından istediğiniz bir tercihte bulunarak, evinize hijyeni en kısa sürede getirebilme şansını elde edebilirsiniz. 

Balıkesir Bölgesi Temizlikçi Hizmeti

Balıkesir ev temizliği ​hizmeti için bir arayışa girdiyseniz, en doğru yerdesiniz. Alanında profesyonel ve nerede nasıl bir temizlik uygulamasını yapacağını bilen Balıkesir temizlikçi bayanlar ve temizlik firmaları, Ara hizmet veren ailesinde toplanmış vaziyettedir. Ev temizliği konusunda güzel bir deneyim yaşamak isterseniz, profesyonel temizlik hizmetini sunan gündelikçi bayanlara kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Ara.com.tr hizmet platformu sayesinde temizlik hizmeti alıp, hizmet hakkında yorum yapan kişilerin görüşlerine de kolaylıkla ulaşarak, gönül rahatlığıyla seçim yapma şansını elde edebilirsiniz. İşinde uzman ve hizmeti başarıyla sonuçlandıran hizmet verenler, sizler için hazırda beklemektedir. Ev içerisinde hiçbir şey yapmamanıza ve her gün düzenli olmanıza rağmen, doğal olarak eviniz tozlanıp, ilk günkü hijyenini aratır vaziyette olabiliyor. Bunun için de belki küçük bebeğiniz, belki de işinizin başınızdan aşkın olduğu bir gününüzde olabilirsiniz. İşte tam da bu nokta da ev temizliği için yardıma ihtiyacınız olabilir Fakat güvenilir ve işinde usta olan temizlikçi arayışınızın büyük bir hüsran ile sonuçlanmaması için siz de hemen ara.com.tr'de ücretsiz hizmet talebi oluşturarak, kaliteli hizmet sunan temizlikçilere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Balıkesir Bölgesi Güvenilir Temizlik Şirketleri

Evinizin ilk günkü hijyeni ve ferahlığını yakalamak isteğinde bir arayış içerisinde bulunuyorsanız, Ara ailesinin bünyesinde bulundurduğu yardımsever ve profesyonel Balıkesir temizlik firmaları arasından tercihte bulunabilirsiniz. Bu sayede işinin hakkını veren profesyonel temizlik şirketlerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Temizlik hizmetini sizden önce almış hizmet arayışında bulunan değerli üyelerimizin memnuniyetlerini ve önerilerini yazdığı yorumlar kısmında okuyarak, doğru ve güvenilir bir tercihte bulunma imkânına sahip olacaksınız. Bu sayede özel alanınız ve en özel anılarınızın bulunduğu evinize, güvenilir ve işinin hakkını veren özellikteki temizlik görevlilerini gönül rahatlığıyla seçebilme şansına sahip olursunuz. Evinize getireceği temizlik ile hayatınızı kolaylaştıracak olan güler yüzlü insanlara kolaylıkla, Ara aracılığıyla ulaşabilme imkanına da sahip olabilirsiniz. Öncelikle ev temizliği için bir hizmet arayışındaysanız, dikkat etmeniz gereken bazı kurallar da bulunmaktadır. Bu kurallar bir nevi evinizin ve sizin güvenliğinizi sağlayan kurallardır. Genel olarak aşağıdaki sıralanan bilgilere dikkat etmeniz gerekmektedir:

• Seçtiğiniz kişinin şimdiye kadarki yorumlarını,

• Yorumlar arasında olumsuz bir önerinin bulunup bulunmadığını,

• Tuvalet, banyo, mutfak ve yatak odası gibi özellikle temizlik gerektiren alanlarda ne kadar özenli davrandığını,

• Tezgâh, lavabo ve tesisat bölümünün temizliğinin yapılıp yapılmadığı,

• Sunduğu hizmeti ne kadar sürede tamamladığı,

• Müşteri memnuniyetinin ne derecede olduğu,

gibi seçenekleri dikkate alarak, Balıkesir temizlik şirketi hizmetini verenler arasında en doğru tercihi almış olursunuz.  Dip köşe temizlik anlayışına sahip olan ev temizliği hizmetinde bulunan kişiler, her daim memnuniyet esaslı çalışmalarını sürdürmektedir. Hatta her halının altını kaldırıp, halıları gerekirse yıkayabilen çalışanlar da mevcuttur. Tüm bu ayrıntıları dikkate alarak seçtiğimiz hizmetlileri, Ara ailesinde bulabilirsiniz.

Balıkesir Bölgesi Güvenilir Gündelikçi Nasıl Bulunur?

En büyük öncelik, güvenilir hizmet arayışı olan sizlerin mutluluğu düşüncesiyle hareket eden Ara, alanında uzman ve profesyonel temizlik hizmeti verenleri bünyesinde bulunduruyor. Uzun yıllardır temizlik hizmetinde bulunan şahısları ve şirketleri, Ara'da kolay ve güvenilir bir şekilde bulabilirsiniz. Böylelikle hem vaktinizi kaybetmeyecek hem de aradığınız dip köşe temizliğe en yüksek doyum ile ulaşabileceksiniz. Balıkesir temizlikçi fiyatları​ olarak arama yaptığınızda da ara.com.tr'de her şekilde seçenekleri göz önünde inceleme fırsatını elde edebilirsiniz. Böylelikle size en uygun bütçeye sahip olan ev temizliği hizmetlerine, bir tık ile kolayca ulaşma şansını elde edebileceksiniz. Her zaman en iyisine ulaşmayı hedefleyen Ara ailesi, çatısı altında profesyonel temizlikçileri toplamayı başarmıştır. Web sitemiz üzerinden istenilen gün ve saat diliminde, sınırsız imkanlara erişim sağlayabilirsiniz. Ara'da tercihte bulunduğunuzda da, gönül rahatlığıyla evinizin hijyenine kavuşmanın keyfini çıkaracağınızı bilmelisiniz. Başarılı ve alanında uzman temizlikçiler; tuvalet, banyo, mutfak, yatak odası, oyun odası, çocuk odası, giyinme odası, çalışma odası, spor odası ve her türlü alanlara özel ve titiz bir şekilde yaklaşarak, mükemmel temizliğe erişim sağlayabileceksiniz. Ara ailesi içerisinde çalışan gündelikçiler, kapı üstleri de dahil olmak üzere görüp göremeyeceğiniz her yere ulaşıp, mükemmel temizliği ayağınıza getirecektir. Kusursuz ve hijyeni her daim hissetmenin rahatlığına kavuşmak isterseniz siz de gönül rahatlığıyla Ara ailesine üye olabilirsiniz. Aynalarınızı sanki hiç yokmuş gibi temizleyecek olan hizmetliler, her daim sizlere hizmet vermek için ara.com.tr bünyesinde hazır beklemektedirler.

Siz de bir tık ile kolayca sitemize ulaşıp, temizlik hizmeti arayışına girerek en uygun tercihte bulunma imkânına erişebilirsiniz. Böylelikle alanında uzman hizmet sağlayıcılarına kolay ve güvenilir bir şekilde ulaşmış olacaksınız. Temizlik profesyonellerine en güvenilir şekilde ulaşma yöntemi, Ara.com.tr aracılığıyla gerçekleşecektir. Alanında başarılı ve uzman kadrosunu bünyesinde barındıran Ara, her zaman sizlerin emrine amade bir şekilde beklemektedir. Temizlik hizmeti almak istediğiniz bir zaman diliminde 7 gün 24 saat hizmet vermeye hazır bir şekilde beklemekteyiz. Ara.com.tr olarak öncelikli hedefimiz, kusursuz bir şekilde temizlik hizmeti vermektir. Güvenlik kontrollerini başarılı bir şekilde tamamlamış temizlikçiler ve Balıkesir temizlik firmaları arasından, güvenilir bir şekilde tercihte bulunma imkanına erişmek için hemen Ara ailesine üye olarak, seçeneklere göz atabilirsiniz. 

En Son Balıkesir Ev Temizliği Hizmeti İstekleri

Balıkesir Erdek - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Edremit - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Ayvalık - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Bandırma - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Burhaniye - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Edremit - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Erdek - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Erdek - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
2 Haftada 1  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Edremit - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
7 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Edremit - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
1 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
5 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Ayvalık - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Kedi var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Burhaniye - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Burhaniye - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
4 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Edremit - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
6 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftalık  
Evde köpek veya kedi var mı?
Kedi var  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Bandırma - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Haftalık  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Burhaniye - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
7 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Gömeç - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
10 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Ayvalık - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
5 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
3 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
9 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Edremit - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
3 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Gömeç - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
2 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
1 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

Balıkesir Gönen - Ev Temizliği

Kaç oda var? (Salon Hariç)
3 oda 1 salon  
Kaç banyo var?
2 banyo  
Kaç saat temizlik yapılsın?
8 saat  
Temizlik hangi sıklıkla yapılsın?
Tek Sefer  
Evde köpek veya kedi var mı?
Hiçbiri yok  
Bilmemiz gereken detaylar var mı?
 

En Son Balıkesir Ev Temizliği Fiyat Teklifleri

Hizmet Veren Konum Hizmet Teklif
melikealo temizlik Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 600 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Susurluk Ev Temizliği 400 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 1000 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 800 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Gönen Ev Temizliği 400 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Gönen Ev Temizliği 400 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Bandırma Ev Temizliği 500 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Bandırma Ev Temizliği 800 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Karesi Ev Temizliği 800 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 300 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 600 TL
melikealo temizlik Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 300 TL
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama Balıkesir, Burhaniye Ev Temizliği 500 TL
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 650 TL
Sara Temizlik (0552)788-65-44arayin lütfen Balıkesir, Ayvalık Ev Temizliği 1 TL
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama Balıkesir, Gömeç Ev Temizliği 650 TL
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama Balıkesir, Ayvalık Ev Temizliği 750 TL
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 600 TL
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama Balıkesir, Edremit Ev Temizliği 650 TL
Berjer Temizlik&Koltuk Yıkama Balıkesir, Ayvalık Ev Temizliği 750 TL

Ev Temizliği Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;