Palyaço Hizmeti Ortalama Ücretler

90₺ - 250₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

90₺ - 250₺ Ortalama Ücret
90₺ - 250₺ Ortalama Ücret
90₺ 250₺

Palyaço Hizmeti Ücret Rehberi

Palyaço kiralamak ve etkinliklere biraz farklılık katmak, çocukların iyi vakit geçirmelerini sağlar. Çocukların eğlence programlarında, doğum günlerinde, sünnetlerinde, piknik günlerinde, 23 Nisan gibi özel günlerde ve çocuk şenliklerinde etkinliğe bir palyaço çağırarak ortamı çocuklar için canlandırabilir, o güne renk katabilirsiniz. Müzikler eşliğinde dans edip oynayan palyaçolar, çocukları da eğlendirmekte ve onlarla oyun oynayarak onları mutlu etmektedirler. Özel günlerde palyaço kiralamak çocuklara eğlence, dans, oyun, müzik ile mutluluk vermek anlamına gelir. Ayrıca mağaza açılışları gibi etkinliklerde de palyaço kiralamak son derece yaygındır. Deneyimli bir palyaço için saatlik ücret 50 TL – 250 TL arasında, 1 günlük ücret 450 – 600 TL arasında olmak üzere değişiklik gösterir. 

Genel İşlemler
• Özel olarak istenen bir konsept var ise palyaço ile bunu paylaşmak
• Palyaçonun çalışacağı tarihi ve saati belirlemek
• Palyaçonun gideceği yerin belirlenmesi. Palyaço, gideceği mekanın tam olarak adresini alır.
• Palyaçonun yanına alacağı araç ve gereçler belirlenir. Balon ve yüz boyama eşyaları gibi.
• Hizmetin alınacağı yere giden palyaço, çocuklarla oyun oynayıp, dans ederek çocuklara güzel bir gün yaşatır.

Palyaço Hizmet Maliyetini Belirleyen Unsurlar

Palyaço kiralama hizmeti ile çocuklara harika bir gün yaşatmak mümkün hale gelir. Palyaço hizmeti maliyeti üzerinde etkili birçok unsur bulunmaktadır. Palyaço hizmeti ücreti çoğunlukla etkinlik öncesi belirlenir. Palyaço hizmetinin maliyetini etkileyen etmenler şunlardır:

• Profesyonellik derecesi 
Palyaçonun bu sektörde kaç yıl çalıştığı, tecrübesi maliyeti arttırabilir.

• Palyaço sayısı
Tek bir palyaçonun yanı sıra ekip halinde birden çok palyaçonun hizmet vermesi ücreti arttıracaktır.

• Palyaçonun çalışacağı süre
Palyaçonun saat bazında kiralanması ile tek bir gün için kiralanması arasında fark vardır. 1 günlük kiralanan palyaçoların maliyeti azalabilir.

• Etkinlik araçları
Palyaço çocukların yüzünü boyayacaksa yüz boyama araçları, sihirbazlık gösterileri, balonlar vs maliyeti etkiler. 

Palyaço Hizmeti Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Palyaço hizmeti alacak olanlar bazı konulara dikkat etmelidir. Dikkat edilmesi gerekenler aşağıda sıralandığı gibidir. 
• Palyaçonun uzmanlığı ve işini severek yapması, gerektiğinde çocuk gerektiğinde yetişkin gibi davranabilmesi
• Becerikli ve çok yönlü palyaçoların çağrılması faydalı olacaktır.
• Çalışacağınız palyaçonun palyaçoluk ya da tiyatro gibi herhangi bir eğitim alıp almadığı ile ilgili sorgulama yapabilirsiniz. Bu eğitimlerden en az birini alan bir palyaço öncelikli olacaktır.
• Müşteri yorumlarını dikkate almak ve yapılan değerlendirmeleri göz önünde bulundurmak istenmeyen sonuçlar ile karşılaşma riskini azaltacaktır.
• Hizmeti aldıktan sonra palyaçonun sizin ile iletişimi, etkinlikteki başarısı ve diğer insanlara yaklaşımları ile ilgili objektif olarak olumlu ya da olumsuz yorumlarda bulunarak sizden sonra hizmeti alacak kişiler için yol gösterici olabilirsiniz. 

Ara.com.tr Avantajları


• Geniş palyaço portföyü: 
Alanında uzman palyaçoların bulunduğu geniş çalışan portföyü ile Ara.com.tr, eğlenceli etkinlikleriniz için yüksek kalitede hizmet sağlar. Kullanıcılar, binlerce palyaço arasından etkinlikleri için en uygun olanı seçer.

• Uygun fiyatlar: 
Alternatiflerin fazla olması, tam olarak etkinliğiniz ile uyumlu aklınızdaki palyaço hizmetini uygun fiyatlar ile Ara.com.tr’den almanızı sağlar. 

• Güvenilir yorumlar: 
Daha önce o palyaçodan hizmet alanların yaptıkları yorumlar, alacağınız hizmet ile ilgili bilgi verir. Bu sayede en güvenilir ve işinde uzman palyaçolardan hizmet alabilirsiniz.

• İş planınıza göre randevu: 
Palyaço hizmeti almak istediğiniz gün ve saatlerde Ara.com.tr’deki alternatifler arasından sizin için en doğru seçimi yapabilirsiniz.
Palyaço hizmeti, önemli bir etkinliğe çağrılacak palyaço yardımıyla o güne bir farklılık ve eğlence katma hizmetidir. Doğum ya da sünnet günlerinde çocuklara palyaço hizmeti ile sürpriz yapabilir, farklı oyunlar ile etkinliklerinizi canlandırabilirsiniz. İhtiyacınız olan nitelikli palyaço hizmetini uygun fiyatlara almak için kolaylıkla Ara.com.tr’de ilan açabilir ve uzman kişilerden gelen binlerce teklifi değerlendirebilirsiniz.

Palyaço Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;