İlaçlama Hizmetleri

Talep Formu Doldur, İlaçlama Hizmeti Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır ve Dilediğini Seç.

Profesyonel İlaçlama Hizmetleri 


İlaçlama hizmetleri ile ev, iş yeri ve diğer mekanlardaki böcek ve haşerelerden kökten kurtulun. Kalorifer böceği başta olmak üzere çok sayıda kullanıcı, farklı böcek türlerinden şikayetçidir. Bireysel olarak önlenemeyecek böcek istilalarına erken müdahale etmek, yayılmayı önleyerek haşerelerden kolay kurtulmak adına önemlidir. Başlıca ilaçlama hizmetleri şunlardır:

- Ev Böcek ve Haşere İlaçlama
- İşyeri Böcek ve Haşere İlaçlama
- Havuz İlaçlama 

Böcek ve Haşere İlaçlama Yöntemleri 

Böcek ve haşere ilaçlama kokulu, kokusuz, sıcak sisleme, soğuk sisleme ve jel uygulaması olmak üzere farklı yöntemler ile gerçekleştirilir. 

1) Kokulu Uygulama
Kokulu uygulama, asalak ve haşerelerin yoğunlaştığı noktalarda gerçekleştirilir. Kimyasallar kısa süre içerisinde etkisini göstererek, haşerelerin ölmesine neden olur. Mümkün olduğu takdirde kokulu uygulama sonrasında mekan 3 ila 4 saat aralığında tamamen kapalı tutulmalı, içeri hiçbir canlı girmemelidir. 

2) Kokusuz Uygulama
Kokusuz uygulama sırasında ilaçlama yapılan alan tamamen kapalı olarak kalmalıdır. Bununla birlikte açıkta hiçbir yiyecek ve içeceğin olmaması, gıdaların üzerlerinin örtülmesi ve örtülmeyenlerin ise tüketilmemesi gerekmektedir. 

3) Jel Uygulaması
İlaçlama esnasında kullanılan kimyasallar jel şeklindedir. Uygulama için jel tabancası kullanılır ve lokanta, restoran, otel ve kafe benzeri yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. 

4) Sıcak Sisleme Uygulaması 
Bu tip böcek ve haşere ilaçlama uygulaması, yaygın olarak yaz aylarında tercih edilir. Püskürtme aracılığı ile gerçekleştirilir. Göl, nehir, ahır ve bataklık benzeri haşerelerin yoğun olduğu yerlerde etkin kullanım sağlar. 

5) Soğuk Sisleme Uygulaması
Böcek ve haşere ilaçlamasının püskürtme şeklinde gerçekleşmesini sağlar. Bu sayede ilaç partikülleri 20 – 25 m yüksekliğe dek ulaşabilir. 

Ev Böcek ve Haşere İlaçlama 

Bu tip hizmet ile ev ve yazlıklarınızdaki böcek ve haşerelerden temelli olarak hızlı bir şekilde doğru yöntemler ile kurtulun. Doğada yer alan çok sayıda böcek ve haşere türleri, kendilerine belirledikleri noktalara yerleşerek kısa sürede ürer ve çoğalırlar. Bir haftada dahi önemli ölçülerde üreyen böcek ve haşerelere ivedilikle müdahale etmek gerekir.  Aksi halde koloni oluşturan böceklerden kurtulmak zorlaşır. Haşerelerin bazıları, rahatsız edici olmakla birlikte aynı zamanda insan sağlığına karşı tehlike arz eder. Sarılık, tifo, uyuz ve veba benzeri hastalıkların taşıyıcısı olan haşereler, tarih boyunca virüs ve mikropların taşıyıcısı olmuştur. Kendinizi ve ailenizi korumak için hızlı ve %100 etki güvencesi ile ev ilaçlama hizmeti talep edebilirsiniz. 

İşyeri Böcek ve Haşere İlaçlama 

Ofis ve farklı konseptlerdeki iş yerlerinde böcek ya da haşere olması, çalışanları rahatsız edeceği gibi gelen müşteri sayısında düşüşe neden olur. Çalışanların sağlıklarını korumak ve çalışmaya elverişli bir iş ortamı yaratmak adına böcek ilaçlama hizmeti büyük rol oynar. Çoğunlukla böcek ve haşereleri kaçırmak için kullanılan tabletler ve spreyler etkisiz olmaktadır. Bunun nedeni görünürdeki az sayıda böceğin etkilenmesi ve yuvadaki çok sayıda böceğin hayatta kalmaya devam etmesidir. Böcek ilaçlama hizmeti ile yuvadakiler de dahil olmak üzere sorunu kökten çözersiniz. İlaçlama, jel ve zehirli yem kullanımı farklı kanallardan böcek, haşere ve yavruların ölmesini sağlar. Böylelikle etkili bir şekilde böcek ve haşerelerden kurtulursunuz. 

Havuz İlaçlama 

Ev, site, yazlık ve villa havuzlarında böcek, haşere ve farelere sıklıkla rastlanır. İçerisinde hiçbir haşerenin olmadığı hijyenik bir havuz ortamının oluşturulması için böcek ve haşere ilaçlama, uygulanması gereken bir prosedürdür. Aksi takdirde su ile bulaşan virüs ve mikroplar çok sayıda insanı etkileyerek bulaşıcı da olabilecek hastalıkların önüne geçilir. Bu hastalıklar arasında ağız ve göz sağlığı, cilt sağlığı ve su ile bulaşan diğer hastalıklar bulunur. Kimyasal kullanımı nedeni ile yalnızca uzmanlardan havuz ilaçlama hizmeti alınması, güvenlik gerekçeleri nedeni ile önemlidir. İlaçlama sonrası yetkililerin anlattığı şekilde dezenfeksiyon gerçekleştirilmelidir. 

Böcek ve Haşere İlaçlama Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Böcek ve haşere ilaçlama, zehirli kimyasalların kullanımı nedeni ile dikkat edilmesi gereken çok sayıda unsuru barındırır. İçerisinde hasta ve yaşlıların hayatını idame ettirdiği mekanlarda, belirli bir süre boyunca evin kullanımı yasaklanır. Aynı zamanda ev ya da iş yerlerinin içerisinde evcil hayvanlar ya da diğer canlıların olması tehlikelidir. Bu nedenle ilaçlama öncesi dışarı çıkarılmalı ve uzmanlar tarafından belirtilen süre boyunca içeri girmemelidirler. İlaçlanan alan, yetkililerin belirttiği sürece kapalı ya da açık konumda kalmalı ardından verilen direktiflere uygun olarak kullanıma açılmalıdır. 

Kısa Sürede Böcek ve Haşerelere Kökten Çözüm 
Alanlarında uzman ilaçlama firmaları çoklu uygulamaları sayesinde böcek ve haşerelere kökten çözüm ile konforlu yaşam alanına kavuşun. Ara.com.tr Türkiye’nin her yerinden farklı profesyonellik seviyelerine sahip ilaçlama firmalarını tek bir çatı altında toplar. Bu sayede kullanıcılar aradıkları uzman firmalar ile kısa sürede iletişime geçme fırsatı elde eder. Aynı hizmeti alan yüzlerce kullanıcının bağımsız olarak yaptıkları yorumları değerlendirmeye almak, istenilen kalitedeki hizmeti almaya yardımcı olur. Böcek ve haşere sorunlarına %100 kökten çözüm garantisi veren ilaçlama firmalarını seçerek, sorununuza hızlı ve etkili müdahale hizmetinden yararlanırsınız. İlaç firma alternatiflerinin fazla olması, hizmet fiyatlarının uygun meblağlarda olmasını sağlar. Böylelikle farklı bütçe aralıklarına sahip herkes, efektif ve hızlı böcek & haşere ilaçlama hizmetine sahip olur. Ara.com.tr’de tatil yok! Haftanın her günü, günün her saati 7/24 ihtiyaçlarınız için ilan oluşturun. 

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

İlaçlama Hizmetleri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.