Vantilatör Sistemleri Hizmeti Ortalama Ücretler

49₺ - 399₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

49₺ - 399₺ Ortalama Ücret
49₺ - 399₺ Ortalama Ücret
49₺ 399₺

Vantilatör Sistemleri Ücret Rehberi


Vantilatör Sistemleri Maliyeti Neye Göre Belirlenir

Vantilatör sistemlerine sahip olmak için sitemiz üzerinden fiyat teklifleri alabilirsiniz. Ortalama olarak fiyatlar 200 TL ila 1000 TL arasında değişmektedir. Vantilatör sistemleri fiyatları üzerinde belirleyici etkiye sahip unsurlar aşağıda listelendiği gibidir. 

Sistem Tipi

Kullanıcıların isteklerine göre değişen çeşitli tiplerde vantilatör sistemleri bulunmaktadır. 
a) Buharlı Vantilatör Sistemleri: Sıcak havalarda yalnızca hava akımı ile değil aynı zamanda soğuk buharın etkisi ile de serinlemek isteyenler için idealdir. Yapıları itibariyle çok fazla yer kaplamamaları büyük avantajdır. Fiyatları 200 TL ile 500 TL aralığında değişir. 
b) Masaüstü Vantilatör Sistemleri: İsminden de anlaşılacağı üzere masa üzerinde yer alan bu vantilatörler özellikle ofis ortamlarında bilgisayar ve yazıcı benzeri cihazların yarattıkları sıcaklıkları düşürür. Maliyeti 300 TL ile 700 TL arasındadır.
c) Ayaklı Vantilatör Sistemleri: Portatif olan bu vantilatör tipi farklı binaların kullanımı için uygundur. Fiyatları 500 TL ile 1000 TL aralığındadır. 
d) Tavan Vantilatörleri: Tavan vantilatörleri, tavana monte edilerek ortamda yer kaplamaz. Yukarıdaki konumu ile ortamda bulunan havayı kolay yoldan sirküle eder ve serinlik sağlar. Tavan vantilatörleri için ortalama fiyatlar 400 TL ile 800 TL arasında değişmektedir. 

Ayarlanabilir Kademe Sayısı

Vantilatörler farklı kademelerde soğutabilir. Kademe sayısının fazla olması istenen hava akımı oranını yakalamanızı sağlar. Kullanıcı deneyimini geliştiren bu özelliğin vantilatör sistemlerinde gelişmiş olması, cihazların fiyatı üzerinde arttırıcı etkiye sahip olabilir. 

Ses Durumu 

Vantilatör sesinden rahatsız olanların birincil tercihi, çıkardığı ses şiddeti az olan vantilatörleri tercih etmektir. Ortamda ses kirliliği yaratmamak adına özel olarak düşük sesli dizayn edilen vantilatörlerin fiyatları, sağladığı konforla doğru orantılı olarak daha yüksek olacaktır. Vantilatör çalışırken daha rahat bir ortama sahip olmak isteyenler, düşük sesli cihazları tercih etmelidirler. 

Marka ve Model

Her elektronik cihazda olduğu gibi vantilatör sistemlerinde de marka ve modelin değişmesi toplam meblağın değişmesine neden olur. Dünya çapında yaygın olarak kullanılan bilindik markalar için fiyatlar, diğerlerine göre daha yüksektir. Eski model vantilatör sistemleri ücreti daha az iken teknolojiyi yakalayan son modellerin fiyatlarının pahalı olması kaçınılmazdır.

Bina Büyüklüğü

Hava akışının sağlanmasının amaçlandığı alanın büyüklüğü, maliyeti belirleyen önemli bir değişkendir. Büyüklük arttıkça daha çok sayıda ve yüksek kapasiteli vantilatöre olan ihtiyaç artar. Kalabalık ve geniş bir ofis ile ortalama bir ev için aynı özelliklerdeki vantilatörlerin kurulumu beklenemez. Bu nedenle bina büyüklüğü arttıkça toplam maliyet de artacaktır. 

Vantilatör Sistemleri Hizmet Genel İşlemleri

- İstenen vantilatör tipine göre bina incelenir. 
- Portatif sistemler için vantilatörlerin tedarik edilmesi sağlanır. 
- Monte edilmesi gereken sistemler için usta, kurulum işlemlerini tamamlar. 
- Hizmet sonrasında ücret teslim edilir. 

Vantilatör Sistemleri Hizmeti Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler 

- Doğru vantilatör tipini ihtiyaçlarınıza göre araştırma yapmalı ve gerektiğinde ekspertize danışmalısınız. 
- Vantilatör sistemleri hizmet sağlayıcınızı seçerken diğer kullanıcıların yapmış oldukları yorumları göz önünde bulundurmak daha iyi hizmet almanıza yardımcı olur. 
- Garanti süresi uzun cihazları seçmek uzun vadede avantajlıdır.
- Hizmet öncesinde ücretin tamamı ödenmemelidir. 

Vantilatör Sistemleri Hizmet Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler 

- Vantilatör sistemlerinin kurulumundan sonra cihazları kontrol etmeli herhangi bir eksiklik ya da hata halinde hizmet sağlayıcınıza ivedilikle bildirmelisiniz. 
- Hizmet sonrasında garanti belgesi başta olmak üzere cihaza dair belgeleri teslim almayı unutmayın.
- Kontrollerden sonra ücret teslim edilmelidir.
- Fatura isteniyorsa hizmet sağlayıcısına bildirmek önemlidir. 
- Hizmet sonrası aldığınız hizmeti kalitesi ve niteliği ile birlikte sizinle kurulan iletişimi göz önünde bulundurarak daha sonra aynı hizmeti alacak kullanıcılar için yorum yapmak yararlıdır. 

Vantilatör Sistemleri Hizmet Verenler

Özkan Aydın

Özkan Aydın

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Eyüp
Teklif İste Profil Görüntüle

Vantilatör Sistemleri Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;