Güneş Enerjisi

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Güneş Enerjisi Hizmet Verenler

Mustafa Ergin

Mustafa Ergin

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Seyhan
Teklif İste Profil Görüntüle
Ahmet Ulaş

Ahmet Ulaş

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Osmangazi
Teklif İste Profil Görüntüle
Ugur teknik servis Bulut

Ugur teknik servis Bulut

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Aydın / Kuşadası

Ugur teknik servis

Teklif İste Profil Görüntüle

Evinizin çatısına ya da bol güneş alan boş bir arsanıza güneş enerjisi sistemi mi yerleştirmek istiyorsunuz? Çatınızda ya da arazinizde bol güneş alan yerlerden faydalanarak elektrik masraflarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz? Öyleyse çatı tipi güneş enerjisi paneli ya da arazi tip güneş enerjisi paneli yaptırabilirsiniz. Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet veren profesyonel enerji firmalarıyla iletişime geçebilmek için tek yapmanız gereken şey almak istediğiniz hizmeti anlatan kısa bir iş ilanını sitemizde yayınlamak olacaktır. Yayınladığını ilanı inceleyerek gerekli fizibilite çalışmalarını yapan firmalar en uygun güneş enerjisi fiyatları ile ilanınızı yanıtlayacaklardır. Size de gelen bu teklifler arasından talebinize en uygun olanı seçmek kalıyor. Kaliteli enerjiyi en hesaplı yoldan almak için sitemize mutlaka göz atın.

Güneş Enerjisi Sistemi Nedir?

Güneş enerjisi çağımızın büyük icatlarından olmakla beraber son yıllarda özellikle üstüne düşülen bir konu haline gelmiştir. Örneğin Amerika Birleşik Devletleri’nde Spacex gibi bir uzay şirketinin sahibi olan Elon Musk’ın diğer şirketlerinden birisi de güneş enerjisi sistemleri üzerine kuruludur. Petrol gibi zengin ve geniş rezervlere sahip enerji kaynaklarının bile belli bir süre sonra tükeneceği de göz önünde bulundurulduğunda milyonlarca yıldır dünyamızı aydınlatan güneşten enerji bazında yararlanmak elbette mantıklı bir davranış olacaktır. Güneş enerjisi sistemleri,

  • Güneş ışıklarını,
  • En az maliyetle,
  • En güçlü enerjiye dönüştürme

prensibine dayalı olarak üretilirler. Böylelikle çok cüzi bir harcamayla büyük bir enerji tasarrufu sağlamak mümkün hale gelmektedir. Siz de yapılarınızın çatısına ya da arazinize güneş enerjisi paneli yerleştirmek ve hem enerjiden hem maliyetten tasarruf yapmak istiyorsanız hemen sitemizle iş birliği yapan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Bireysel ve Kurumsal Çözümler

Yeni onaylanan yasalar çerçevesinde artık 

- Bireysel olarak elektrik enerjisi üretmek, 
- Bunu binalarda kullanmak ve hatta 
- Üretilen elektrikten fazla kalan kullanılmayan miktarı enerji şirketlerine satmak mümkün hale gelmiştir.

Teknolojinin getirdiği nimetlerden maksimum seviyede yararlanmak ve güneş enerjisini kullanarak harcamalarınızı azaltmak ve hatta para kazanmak istiyorsanız güneş enerjisi ürünlerini alabilir ve kurulum yaptırabilirsiniz. 

Güneş Enerjisi Paneli Taktırma Süreci

Genel olarak bakıldığında güneş enerjisi sistemlerinin apartman ve binalara taktırılmasının resmi kurumlarca onaylanması 90 günü bulmaktadır. Bu süreçte ilk etapta hizmet alacak tarafla hizmet verecek taraflar arasında anlaşma yapılır ve resmi kurumlara başvuru yapılır. Sonrasında belirtilen prosedür izlenir. Maliyetini birkaç yılda çıkarabilen güneş enerjisi sistemi son yıllarda oldukça fazla rağbet görmektedir.

- Profesyonel hizmet anlayışı,
- Kaliteli malzeme,
- Uzman personel kadrosu 

için hemen sitemizle çalışan firmalarla iletişim kurarak kaliteli enerjiyi ucuza alın, çağı yakalayın.

Güneş Enerjisi Sistemlerinin Özellikleri

Marka ve modeline göre bazı ufak değişiklikler taşısa da güneş enerjisi sistemlerinin çalışma mantığı gene olarak aynıdır. Güneş enerjisi sisteminin bazı özellikleri şunlardır:

- Güneş enerjisi düzenekleri, güneş enerjisi panellerini monte edilebileceği her yere takılabilir,
- Güneş panelleri modüller yapıda oldukları için talep edilen boyut ve güç miktarına göre rahatça uyarlanabilir,
- Ülkemiz coğrafi konum olarak bulunduğu enlemden dolayı güneş enerjisi sistemlerinin kullanımına epey uygundur,
- Enerji kaynaklarının bulunmadığı yerlerde güneş enerjisine sahip olabilmek büyük bir nimettir.

Siz de küçük veya büyük yapılarda güneş enerjisi sistemlerini evinize, iş yerinize veya arsanıza en uygun fiyatlarla monte ettirebilirsiniz. Hemen sitemize girin ve uzman güneş paneli firmalarıyla iletişim kurun.

Güneş Enerjisi Sistemleri kullanım Alanları

Doğayı kirletmeyen özelliği, eski yıllara göre daha verimli çalışma performansı ve bitmeyen enerji kaynağı teşkil etmesi sebebiyle güneş enerjisi sistemleri son yılların parlayan yıldızı olmuştur ve gelecekte öyle olmaya devam edecek gibi görünmektedir. Enerji kaynağı bulunmayan ve güneş alan her yerde kolayca kullanılabilen güneş enerjisi sistemleri şuralarda kullanılmaktadır:

- Şehir ve kırsaldaki binalarda,
- Kara ulaşım araçlarında,
- Deniz ulaşım araçlarında,
- Kuyu suyu çıkarma işlemlerinde ve,
- Su ısıtma ihtiyaçlarında.

Güneş enerjisi su ısıtma özelliğiyle de yaz kış evlere büyük oranda elektrik tasarrufu sağlamaktadır. Eğer siz de şehirde, kırsalda ya da köyde bulunan binalarınızdan minimum seviyede elektrik parası harcayarak kendi birikiminize katkıda bulunmak istiyorsanız geleceğin enerji kaynağı olan güneş enerjisi sistemlerinden edinmelisiniz. Unutmayın ki bazı Avrupa ülkeleri 2030’lu yıllardan itibaren sadece elektrikli araçların üretileceğini duyurmaya başladılar bile. Geleceğe geç kalmayın.

Güneş Enerjisi ile Tasarruf Yapın

Evinizin, iş yeriniz ya da tarlanızın güneş enerjisi paneli kurmak için uygun olduğunu düşünüyor ve bu teknolojiden faydalanmak istiyorsanız yapacağınız şey çok kolay. Hemen sitemize giriş yaparak almak istediğiniz güneş enerjisi paneli ebat ve özelliklerini yazarak sitemizde bir ilan oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ilanı inceleyen firmalar gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra en cazip güneş enerjisi fiyatları ile size teklif sunarlar. Siz de gelen fiyat teklifleri arasından bütçenize en uygun olanı seçerek hizmet alımını başlatabilirsiniz. Ya da bizimle iş birliği yapmakta olan enerji firmalarından herhangi biriyle iletişime geçerek talep ettiğiniz hizmet hakkında doğrudan bir fiyat teklifi de alabilirsiniz.

- En verimli enerji kaynağını,
- En hesaplı fiyatlarla,
- Uzman firma desteği ile

almak için hemen sitemizi incelemeye başlayın. Gelecek size bir tık kadar yakın.

Güneş Enerjisi Hizmeti Ortalama Ücretler

1200₺ - 6400₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

Ücret Rehberini Gör
1200₺ - 6400₺ Ortalama Ücret
1200₺ - 6400₺ Ortalama Ücret
1200₺ 6400₺

Güneş Enerjisi Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;