Duvar Kağıdı Hizmeti Ortalama Ücretler

100₺ - 600₺

Ara.com.tr üyesi profesyonellerin, müşterilere verdiği tekliflerin tahmini fiyat ortalamasıdır.

100₺ - 600₺ Ortalama Ücret
100₺ - 600₺ Ortalama Ücret
100₺ 600₺

Duvar Kağıdı Ücret Rehberi

Duvar Kağıdı Hizmeti İçerikleri ve Fiyatları

Evinizin duvar ve tavanlarını, mobilyalarınıza uygun, zevkinizi ve tarzınızı yansıtan bir duvar kağıdı ile kaplatmak; sizi, adeta yeni bir eve taşınmış kadar heyecanlandıracaktır. Elbette binlerce seçeneğin yer aldığı bu ürünlerin seçimi hayli zorlu bir süreçtir. Bu seçimi yaptıktan sonra bu kez işçilik uygulamasını yapacak kişi veya firmanın seçimine sıra gelir. Duvar kağıdı kaplama işini elbette kendiniz de yapabilirsiniz ama eğer yeterli tecrübeniz yoksa çok değerli kağıtları heba etme riskiniz vardır.

Bu sayfada size bazı duvar kağıdı çeşitleri ve işçilikleri ile ilgili fiyat ve içerik bilgileri sunmaktayız. Duvar kağıdı hizmeti fiyatları, yapılacak işlem ve isteklere göre şekillenmekte; kullanılacak malzemenin cinsi, uygulama yapılacak alanın büyüklüğü, duvar ve tavanlardaki sıvanın durumu ve tabii ki kullanılacak kağıdın kalitesi bu hizmetin maliyetini belirlemektedir. Sitemizden alacağınız tekliflerle, istediğiniz hizmete, en uygun şartlarda ulaşmanız kolaylaşacaktır.

Duvar Kağıdı Çeşitleri

Bir çok firma duvar kağıtlarını farklı özelliklerine göre kategorize eder. Piyasada en sık kullanılan kategorilere göre duvar kağıdı fiyatları aşağıdaki gibi olmaktadır:

a) Boyanabilir Duvar Kağıtları

Rengini zevkinize göre değiştirmenize imkan veren bu tür kağıtlar genellikle 5 m² alanında rulolar halinde satılır ve fiyatları 50 TL- 90 TL arasındadır.

b) Dekoratif Duvar Kağıtları

Hem desen hem de malzeme olarak binlerce çeşidini bulabileceğiniz bu tür kağıtlar çoğunlukla 5 m² ve 15 m² ölçülerinde rulo halinde bulunur. 5 m²’lik rulo fiyatı 50 TL- 120 TL arasında, 15 m²’lik rulo fiyatı 250 TL- 500 TL arasında fiyatlarla satılmaktadır. 

c) 3 Boyutlu Duvar Kağıtları

Modern desenlerin ve manzara resimlerinin 3D efekt verilerek basıldığı bu duvar kağıtlarının rulo fiyatları da 250 TL- 600 TL civarında olmaktadır.

d) Duvar Stickerları ve Etiketleri

Evinizdeki pek çok alana uygun temalarda hazırlanmış kendinden yapışkanlı çıkartmaların üzerinde çiçek, hayvan, ağaç resim veya siluetleri; ay, yıldız, güneş gibi resimler de bulunur. Büyüklüğüne ve malzemesine bağlı olarak 50 TL ile 200 TL arasındaki fiyatlara bulunabilir.

e) Yapışkanlı Folyolar

Ahşap, mermer, tuğla, taş vb gibi desenlere sahip kendinden yapışkanlı folyolar genellikle 200 x 45 cm ebatlarında üretilirler ve fiyatları 15 TL- 30 TL arasındadır.

f) Çocuk Odası Duvar Stickerları

Üzerlerinde çocukların hoşlanacağı çizgi film karakterleri, oyuncaklar, şekiller, desenler bulunan kendinden yapışkanlı bu çıkartmalar 10 TL’den 200 TL’ye kadar değişen fiyatlarda olabilmektedir.

g) Çocuk Odası Duvar Kağıtları

Çocuk duvar çıkartmalarında olduğu gibi bu duvar kağıtları da hem malzeme olarak hem de desen olarak çocuklara yönelik olarak hazırlanmıştır. Ölçü ve kalitesine bağlı olarak 50 TL ile 500 TL gibi geniş bir fiyat aralığında satılmaktadır.

h) Duvar Kağıdı Yapıştırıcısı

İyi bir duvar kağıdı yapıştırıcısı, duvar kağıtlarınızın duvara sağlıklı olarak yapışmasını sağlamalı ve işlevini uzun zaman sürdürmelidir. Bugün piyasada satılan standart yapıştırıcıların fiyatları 25 TL/kg ile 45 TL/kg arasındadır.

i) Duvar Kağıdı İşçiliği

Firmalar duvar kağıdı uygulamalarında çoğunlukla malzeme ve işçilik fiyatını ayrı verirler. Bunun nedeni farklı malzeme ve farklı ölçülerde işçiliğin de değişmesidir.

Standart 1000 x 50 cm ölçülerindeki ruloların tanesi için 40 TL işçilik alınırken, vinil vb. türü aynı ölçüde duvar kağıtları için 55 TL işçilik istenmektedir.

Genişliği 100 cm, uzunluğu ise 1000 cm’den büyük olan kağıtlarda ise hem ebat hem de kalite gereği daha yavaş çalışıldığından metre kare başına 10- 15 TL işçilik ücreti talep edilebilmektedir.

Duvar Kağıdı Hizmeti Maliyetini Belirleyen Unsurlar

a) Hizmetin kapsamı

Duvar Kağıdı Hizmeti ücretleri, uygulayıcı kişi ve kuruluşlar tarafından genellikle malzeme ve işçilik olarak ayrı ayrı belirlenir. İyi bir sonuç elde etmek için duvar kağıdının yapıştırılacağı yüzey son derece temiz ve düzgün olmalıdır. Bu durumda duvara saten alçı sıva, duvar kağıdı astarı gibi ek işçilikler gerekebilir. İşçilik arttıkça elbette ki fiyatları da o doğrultuda artmaktadır. İster standart duvar kağıdı hizmetleri olsun, ister ek işlemler olsun, her durumda sitemizdeki uzmanlardan yararlanarak en uygun maliyetli seçenekleri bulabilirsiniz.

b) Hizmette Kullanılan Malzemeler

Duvar kağıdı uygulamalarında kullanılan malzemeler çoğu zaman hizmetin toplam maliyetini de belirler. Yüksek kaliteli ve güvenilir malzemelerle yapılan uygulamalar başta pahalı gibi görünse de hizmetin sonucunu ve sorun çıkarma ihtimalini karşılaştırdığınızda maliyetin aslında göründüğünden daha az olduğu ortaya çıkacaktır. Bunun yanı sıra ucuz ve kalitesiz malzemelerin evinize, konforunuza ve sağlığınıza beklenmedik zararlar verebileceği de unutulmamalıdır.

c) İşçilik

Yaptırdığınız duvar kağıdı işinde iyi bir sonuç elde etme amacıyla kaliteli ve pahalı malzemeleri tercih etmiş olabilirsiniz. Ancak bu malzemelerin yeterince bilgi ve tecrübe sahibi olmayan kişiler tarafından hor kullanılması hem beklentileri karşılamayacak hem de maliyetinizi arttıracaktır. İşçilikte tecrübe ve eğitim büyük önem taşımaktadır. Elbette ki gerekli eğitimi almış, yeterli tecrübeye sahip kişilerin yapacağı işlem acemi birine göre daha pahalı olacaktır. Ancak sitemizde bulunan uzman ve tecrübeli kişi ve kuruluşlardan alacağınız teklifler maliyet bakımından hem uygun ve hem de güvenilir olacaktır.

Duvar Kağıdı Hizmeti Alınırken Dikkat Edilecek Hususlar

• Duvar kağıdı hizmeti satın almadan önce ne istediğinizi, ölçülerinizi vb tam olarak belirleyin. Fakat yine de hizmet esnasında ek işlemler çıkabileceğini unutmayın. 

• İsteklerinizi ve beklentilerinizi hizmet alacağınız kişi ya da kuruluşa tam olarak aktarın.

• Duvar kağıdı hizmetleri içeriğe göre değiştiğinden, içeriğin size tam olarak aktarılmasını sağlayın.

• Hizmet sonunda ne sunulacağını önceden yazılı olarak alın. Sunulan ile taahhüt edileni karşılaştırın.

• Mümkünse hizmeti verecek işyerini önceden gidip görün. Size vaat edilen hizmeti vermeye yeterli olup olmadıklarını kontrol edin.

• Daha önce yapılmış uygulama örneklerini yerinde inceleyin. Referanslarını kontrol edin.

• Hizmeti verecek ustalarla tanışın. Yeterlilikleri konusunda size güven verip vermediklerine bakın. Varsa eğitim belgelerini isteyin.

• Kullanılacak malzemelerin markalarının ve diğer özelliklerinin teklifte size bildirilen marka ve özelliklerde olup olmadığını kontrol edin.

• Kullanılacak malzemelerin insan sağlığına etkilerini kontrol edin. Bu konudaki güvenlik belgelerini isteyip inceleyin.

• Sözleşmenizde iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili maddelerin ayrıntılı olarak yazılmasını sağlayın.

ara.com.tr Avantajları

• En iyi duvar kağıdı hizmetini bulma imkanı: Aklınızdaki hizmeti hiçbir eksik olmadan, beklentilerinize uygun bir şekilde almak için doğru kişiyi bulmak zorlu bir süreci beraberinde getirir. ara.com.tr, farklı seçeneklere sahip olan birçok duvar kağıdı hizmeti firmasını bir araya getirerek seçim yapmayı kolaylaştırır. 

• Uygun fiyatlar: ara.com.tr’de tam olarak aldığınız hizmetin karşılığını en uygun şekilde ödersiniz. Bu durumun sebepleri arasında sitenin birçok kolaylığı bir arada sunması ve seçeneklerin çok olması yer alır. 

• Güvenilir referanslar: Yüzlerce kullanıcı, evlerine duvar kağıdı yaptırdıktan sonra hizmetin kalitesini, iyi ve kötü yanlarını yorumlayarak puanlama yapar. Böylelikle doğru hizmet merkezini seçerken göz önünde bulunduracağınız birçok güvenilir referansa kolay erişim hakkınız olur.

• Planınıza uygun organizasyon: Evinizin duvar kağıdı hizmetini planladığınız gün ve saatte almak için size en uygun seçeneği değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz hizmeti almak için çözüm ara.com.tr. 

İhtiyacınız olan Duvar Kağıdı Hizmetini uygun fiyatlara almak için kolaylıkla ara.com.tr’de ilan açabilir ve uzman kişilerden gelen binlerce teklifi değerlendirebilirsiniz.​

Duvar Kağıdı Hizmet Verenler

Yaşar Urgandokur

Yaşar Urgandokur

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İzmir / Konak
Teklif İste Profil Görüntüle
Tarz dekorasyon Tarz dekorasyon

Tarz dekorasyon Tarz dekorasyon

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Fatih

Komple ev iş ofis yerleriniz tadilat işleriniz itinayla yapılır .boya.alçı Kartonpiyer Alçıp...

Teklif İste Profil Görüntüle
BAŞİSKELE YAPI

BAŞİSKELE YAPI

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kocaeli / Başiskele

Hızla büyüyen hizmet sektöründe ekonomik mücadeleye rağmen hizmetin en iyisini vermek kaydı ...

Teklif İste Profil Görüntüle
Yahya Nas

Yahya Nas

0 0 Yorum
2 Kişi Seçti İstanbul / Bakırköy
Teklif İste Profil Görüntüle
Mehmet Kertik

Mehmet Kertik

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Meram
Teklif İste Profil Görüntüle
Hsjsnsb Msnjxn

Hsjsnsb Msnjxn

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Ankara / Çankaya

Profosyonel ekiple en kısa sürede sağlıklı ve kaliteli hizmet vermekteyiz

Teklif İste Profil Görüntüle
Hasan Ulu

Hasan Ulu

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beykoz
Teklif İste Profil Görüntüle
Muhsin Çetinkaya

Muhsin Çetinkaya

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Beylikdüzü
Teklif İste Profil Görüntüle
Ahmet oğuz Tabak

Ahmet oğuz Tabak

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Zonguldak / Ereğli

Ofis, işyeri, daire vs. Plastik boya Yağlı boya ahşap boyası işleri ve duvar kağıdı işle...

Teklif İste Profil Görüntüle
PROFİLEN BOYA

PROFİLEN BOYA

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Konya / Meram
Teklif İste Profil Görüntüle
Selim Aydoğan

Selim Aydoğan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Kartal
Teklif İste Profil Görüntüle
Vedat Demirci

Vedat Demirci

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Adana / Seyhan
Teklif İste Profil Görüntüle
Adnan çiçek

Adnan çiçek

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Başakşehir

Duvar kağıdı ustası ve satış mevcuttur adnan çiçek tek parça tekstil Baskı poster ve Manza...

Teklif İste Profil Görüntüle
Eyup Gemi

Eyup Gemi

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Kütahya / Merkez
Teklif İste Profil Görüntüle
yunus çağlar

yunus çağlar

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Adapazarı
Teklif İste Profil Görüntüle
Mehmet Seker

Mehmet Seker

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Diyarbakır / Kayapınar
Teklif İste Profil Görüntüle
Talip Ülker

Talip Ülker

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Sakarya / Karasu

İşiniz itina ile yapılır Güvenilir adresin adı ÜLKER DEKORASYON iç dış dekorasyon

Teklif İste Profil Görüntüle
Yunus Barış

Yunus Barış

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Bursa / Nilüfer
Teklif İste Profil Görüntüle
Orhan Arslan

Orhan Arslan

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Arnavutköy
Teklif İste Profil Görüntüle
Feyyaz İnce

Feyyaz İnce

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti İstanbul / Arnavutköy
Teklif İste Profil Görüntüle
Selçuk Çınar

Selçuk Çınar

0 0 Yorum
0 Kişi Seçti Muğla / Bodrum

Teklif İste Profil Görüntüle

Duvar Kağıdı Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Hizmet verenlerimizin arasına katılarak yeni iş fırsatları yakalayın.

HİZMET VER
;