Balkon ve Teras

İlan aç, 4 teklif al, dilediğini seç ve en uygun fiyata hizmet al.

Balkon ve Teras Tadilat Hizmeti

Evlerin en ferah alanları, büyük veya küçük en işlevli yerleri balkon ve teraslardır. Bu hoş alanlarda keyifli vakit geçirmek isteyenler balkon ve terasları birçok farklı biçimde kullanırlar. Aslında evlerin en farklı dekore edilebilecek alanları buralardır. Bazen harika bir çiçek bahçesi, bazen domates ve salatalık yetiştirilen bir tarlaya dönüşür. Bazen serinlemek için bazen ise soğuk kış aylarında korunaklı alanınız sıcak bir çay için kullanılır. Evlerin dış dünya ile bağlantıları olan bu alanları istediğiniz şekilde değerlendirmek, hobilerinizi gerçekleştirmek veya eşiniz dostunuzla güzel vakitler geçirebileceğiniz bir alan yaratmak için birebirdir. 

Balkon ve teras hizmet seçenekleri başlıca aşağıda listelendiği gibidir. 
• Açılır Tavan Sistemleri
• Cam Balkon Sistemleri
• Ferforje Balkon
• Kış Bahçesi
• Pimapen
• Tente ve Branda
• Teras Kapatma

Açılır Tavan Sistemleri

Açılır tavan sistemleri, ev ve yapıların farklı bölümlerine yerleştirilerek kullanılır. Otomatik olarak açılma ve kapanma, yağmur durumlarında alarm verme gibi gelişmiş özelliklere sahiptirler. Yazın fazla güneşten ve kışın yağış durumlarından korunmak üzere tercih edilir. Bahçe ya da havuz üzerlerine yerleştirilen açılır tavan sistemleri, kullanıcılara büyük avantaj sağlar. 

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkonlar genellikle katlanabilir yapıda olan ve temperli cam kullanılması gereken sistemlerdir. Her bir panelin alüminyum raylar sayesinde tekerlek ile iç içe geçirilerek açılıp kapanabilmesini sağlayan bir yapıya sahiptirler. Cam balkon hem sağlık hem de hoş bir görüntü açısından en ideal balkon kapatma çeşitlerinden biridir. Ayrıca katlanarak bir araya toplanabilen bir yapıya sahip olduğu için oldukça fonksiyoneldir. Bu yapılar hem yılın her dönemi balkonunu kullanmak isteyen hem de bulunduğu odayı biraz daha genişleterek oturma alanı elde etmek isteyen ev sahipleri tarafından tercih edilir. Evlere hoş bir görünüm katmasının yanında geniş ve ferah odaların elde edilmesini sağlar. Ayrıca kaplama camların kullanılmasıyla mahremiyet de sağlanmış olur. Cam balkon fiyatları pimapen balkona göre biraz daha maliyetli olsa da bu balkonların şıklığı v sağlık açısından yararı yadsınamaz.

Ferforje Balkon

Ferforje, dövme demirden üretilir. Apartman, villa, çiftlik, kafes ve hobi bahçelerinde kullanılır. Büyük ölçüde sağlamdır ve uygun fiyatlıdır. Bunlara ek olarak ferforje balkonlar kullanıcılara çok sayıda avantaj sağlar. İstenilen estetik görünümün kolaylıkla elde edilmesini mümkün kılan ferforje, farklı şekil ve desenlerde olabilir. Teras ve balkonlar her evde bulunmayan ancak bulundukları evlerde daha fazla yaşam alanı sağlayan oldukça kullanışlı alanlardır. Genellikle yazın kullanılan bu alanları kışın kullanabilmek de mümkün. Birçok alternatifi barındıran profesyonel ferforje hizmeti için ara.com.tr’ye gelin. 

Kış Bahçesi

Kış bahçesinde keyifli vakit geçirebilmek için her ne kadar can atsak da yılın her dönemi bu alanları kullanmak zor olabilir. Ara.com.tr’de uzman kış bahçesi tasarımları arasından dilediğinizi yaptırın. Özel temalar ile oluşturulan kış bahçesini daha yaşanılır bir hale getirebilmek için alabileceğiniz çok sayıda hizmet bulunur. Profesyonel fikirler ile şık ve modern bir kış bahçesine sahip olun ve yılın her döneminde istediğiniz gibi kullanım sağlayın. 

Kış Bahçesi

Bir cam kapama sistemi olan kış bahçesi dış alanlarda kendine ait bir alan yaratmak isteyenler için birebirdir. Kötü hava koşullarında bile rahatlıkla kullanılabilirler ve zarar görme ihtimalleri oldukça düşüktür. Kış bahçeleri bahçenin herhangi bir köşesine yapılabileceği gibi ev önü veranda gibi alanlara da sıklıkla uygulanır. Pimapen veya alüminyum plakaların cam ile birleşmesiyle oluşan bu alanlar en kullanışlı alanlar olarak göze çarpmaktadır. Çiçek bahçelerinde oturma alanlarına, yemek alanından oyun alanına birçok farklı biçimde kullanılabilir. Kış bahçesi fiyatları ise yapının büyüklüğüne ve kullanılan malzemenin kalitesine göre farklılık gösterecektir. En uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti kategorimizde bulabilirsiniz. 

Pimapen 

Pimapen ya da PVC olarak adlandırılan bu balkon kapatma sistemi ise plastikten üretilen polivinil klorür polimeri ile çift katlı camların birleşmesiyle meydana gelir. Tamamı polimer ile kaplanmış türleri de mevcuttur. Hava koşullarına en dirençli kapatma sistemleridir. Isı alışverişini minimuma indiren bu sistemler dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar kullanılabilir. Bu yapılar genellikle soğuk kış şartlarında balkonunu rahatça kullanmak isteyen ev sahipleri tarafından tercih edilir. Adeta evin küçük bir odası haline gelen bu alanlar giyinme odası, kiler, yemek veya oturma alanı olarak sıklıkla kullanılabilir. Pimapen balkon fiyatları ise oldukça uygundur ve en sağlam balkon kapatma yöntemidir.

Tente ve Branda

Tente ve brandalar, yaz mevsiminde güneşten ve yılın her zamanı yağışlardan korunmak üzere kullanılırlar. Çadır ürünleri olan tente ve brandalar kafe, restoran, bahçe, çay bahçesi, havuz, kumsal ya da parklarda kullanılabilir. Su geçirmezler ve dayanıklı kumaştan 
yapılırlar. Tente çeşitleri arasında karpuz, klasik, mafsallı, perfola, sabit, şemsiye, kasetli, kış, körüklü, manuel, motorlu, otomatik, çift açılır ve şeffaf katlama yer alır. 

Teras Kapatma Sistemleri

Teraslar evlerin en sık kullanılan bölümüdür. Terasların yeni bir yaşam alanına çevrilebilmesi için birçok yöntem mevcuttur. Bu yöntemlerden istediğinizi terasınıza uygulayarak yazı güneşinden, kışın soğuğundan etkilenmeyerek bu hoş yaşam alanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Ayrıca teras kapatma firması hizmet kategorimizde sizlere sunulmuştur, her zaman yararlanabilirsiniz.

Ahşap Teras Kapatma

Terasın üst kısmının özel ısı yalıtımlı ahşap kaplama çevresinin ise cam kaplama olduğu kapatma sistemleridir. Oldukça kullanışlı ve geniş bir alan sunar. Cam pencereler sürgülü olabileceği gibi katlanır yapıda da olabilir. Ahşap teras kapatma sistemleri özel olarak üretilen taşıyıcı aksamlar üzerine oturtulur ve üst kaplamanın ısı yalıtımı sayesinde yazın serin kışın ise sıcak bir ortam elde edilir. Bu sistemlerde herhangi bir su sızıntısı, rüzgâr veya kar, yaşam alanını etkilemez. Kötü hava koşullarına oldukça dayanıklı yapılardır. 

Cam Teras Kapatma

Terasların yaz kış kullanılabilmesini sağlayan alternatiflerden biri de cam kapatma sistemleridir. Çelik strüktür ve cam birleşimi ile ortaya çıkar ve oldukça ferah ve kullanışlıdır. Teras Cam kapatma sistemleri doğru materyaller ve iyi bir işçilik ile güzel sonuçlar alınabilir. Eğer terasınız az güneş alan bir konumda ise cam kapatma oldukça iyi bir seçenektir. Kışın güneş alırken soğuk havadan da korunmuş olursunuz. Çatı kısmı cam olduğu için ışığı oldukça iyi alır ve ferah bir alan meydana getirir. İsterseniz ayrı bir oda şeklinde veya küçük bir bahçe olarak da değerlendirebilirsiniz. Ayrıca siyah cam kullanmak size hem mahremiyet hem de modern bir görüntü sağlayacaktır.

Uygun Fiyatla, Kaliteli İşçiliğin Doğru Adresi

Balkon ve teraslar evlerin dışarı açılan tarafıdır. Bu alanları olabildiğince verimli kullanmak için birçok yönteme başvurulur. Balkonlar için cam veya pimapen kapatma, teraslar için ise ahşap veya cam kapatma hizmetleri kullanılır. Bahçenin bir köşesine veya verandaya yapılacak olan bir kış bahçesi ise kış aylarında bahçenin de kullanılabileceğini kanıtlar. Tüm bu hizmetleri en uygun fiyata ve alanında uzman firmalar ile almak istiyorsanız eğer kategori sayfamıza bakmanız yeterli olacaktır.

Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Birkaç Soruda Anlat

Hizmet Talebi Oluştur

Kategoriler içerisinden istediğin hizmeti seç, talep formunu doldur ve yayınla.

Sana Özel Fiyat Teklifleri Al

Sana Özel Teklifler

İşini yapabilecek birçok güvenilir uzmandan ihtiyacına özel fiyat teklifi al.

En Kaliteli Hizmeti Bekle

İstediğin Teklifi Seç

Gerçek müşteri yorumlarını inceleyerek, en uygun teklifi seç. İşini kolayca hallet!

Balkon ve Teras Hizmeti mi Veriyorsunuz?

Sizde Ara.com.tr hizmet veren ailesine katılarak iş imkanlarınızı genişletin. Binlerce müşteriye ulaşarak kazancınızı katlayın.