Cüneyt Subaşı

Cüneyt Subaşı

0 0 Yorum
İşe Başlama: 2010 Üyelik: Kasım 2021 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon

Yorumları ve üyenin başarı bilgilerini görebilmek için bu üyeden teklif almalısınız.

Cüneyt Subaşı Hakkında

Cüneyt Subaşı Fizyoterapist, Kişisel Antrenör, Masaj, Pilates Hocası, Spa ve Yaşam Koçu kategorilerinde hizmet vermektedir.

Merhaba

Uluslararası 9 ileri seviye ustalık diplomam mevcut

Eğitimimi Shaolin tapınağında aldım uluslar arası IFA fedarasyonlar birliğinden Mat Pilates - Muay Thai - Kişisel Personel - Spor Koçluğu uzman diplomam mevcut 2 adet.

Çin boksu diye tabir edilen Shaolin tapınağına ait saldırı savunma tekniklerini iceren çok sayıda ustalık diplomam mevcut.

Shaolin tapınağında Che Masajı öğretisi gördüm bu öğreti vücudun uyuyan iç enerjisini uyandıran zayıflama - duruş bozukluğu - skolyoz - fıtık - kireçlenme gibi sorunları ortadan kaldıran bir sistem ve Türkiye de tek öğretici benim .

İstediğiniz bölge kısa sürede form tutup sıkılaşır çalışmalarımız sonucu salon sistemi eğitiminden çok bireysel çalışırız grup derslerimde bireyseldir her bir öğrenici ile birebir ilgilenir özel gibi çalışırım .

Türkiye de yüzlerce kişi ile çalıştım kısa sürelerde mükemmel sonuçlar aldık .

Kondisyon - kardiyo - kas artışı - duruş - oturuş - yürüyüş - saldırı - savunma konularında çalışıyorum .

Engelli - down sendromlu öğrenciler ile de çalışıyorum ve sonuçlarım kesindir .

Benimle çalışmak hayatınızı değiştirir .

Bu uygulamayı yeni kullanıyorum umarım sizlere de faydam dokunur .

Cüneyt Subaşı

05459154401