POLATTRANS

POLATTRANS

0 0 Yorum
İşe Başlama: 2014 Üyelik: Haziran 2021 Ödeme Metodları Kredi Kartı Kabul Etmiyor Havale/EFT Kabul Ediyor Nakit Kabul Ediyor Güvenlik Kontrolleri Onaysız E-Posta Onaylı Telefon

Yorumları ve üyenin başarı bilgilerini görebilmek için bu üyeden teklif almalısınız.

POLATTRANS Hakkında

POLATTRANS Eşya Depolama, Eşya Taşıma, Evden Eve Nakliye, Ofis Taşıma, Şehir İçi Taşıma ve Şehirler Arası Nakliye kategorilerinde hizmet vermektedir.

EŞYA TAŞIMA HİZMET GENEL SIRASI

Asansörlü Eşya Taşıma hizmeti Evinizde bulunan muhtelif ev eşyalarınızı taşıma gününden önce yerinde tespiti yapılır. Bu tespitin amacı eşyalarınıza en uygun ambalajlama malzemesini seçmek, taşıma araç boyutu belirlenmesi, eşya taşıyıcı personel sayısını belirlemektir.

Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar en uygun ambalaj malzemeleri sarılıp paketlenir. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız ilk defa evinizde kullanılacak naylona sarılır ve üzerine gerekli ambalaj malzemesi ile koruma altına alınır. Eşyalarınız taşınılacak yeni adreste de ambalajlı olarak çıkarılır. Sizlerin belirlediği yerlere yerleşimi sağlanır.

Beyaz eşyalarınız ambalaj malzemeleri ile sarılır ve yeni adreslere tesisatları hazır ise monteleri personellerimiz tarafından yapılır.

Yatak odası gardolabında bulunan askılı elbiseleriniz özel tasarlanmış askılı koliler içerisinde taşınır. bu sayede elbiseleriniz kırışmamış olur. Gardolabınız de-monte hale getirilerek ambalajı yapılır. Yeni yerinde tekrar monteleri yapılır.

Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.

Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

Taşımacılık hizmetin kendi imkanlarınızla gerçekleştirecekseniz koli ve sarf malzeme temini için Evex taşıma malzemesi firmamızdan temin edebilirsiniz.

POLAT TRANS